Body na liste

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem rafajelo, 12. dub 2019.

1. Spinek59

Spinek59 Dopisovatel

Registrace:
    23. dub 2016
    Mě to teda taky nenapadlo - když vezmu že hry na PC jsou čím dál tím víc náročnější na výkon a autoři her tím vlastně hráče nutí ke koupi dražších a výkonnějších sestav ... Ale asi maj v Innu názor, že co lidi ušetří na nákupu nového mobilu můžou tím pádem utratit za dia :-D

petrpivoj, LordFrunDor a Mrtvejmagor za toto poděkovali.
  2. peepee77

peepee77 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    20. pro 2013
    Pro hromadnej výběr v aplikaci jsem všema dvaceti.
    Když nemám možnost být u pc musím ten výběr dělat přes prohlížeč na mobilu. Dolphin to zvládá celkem obstojně - rozjede mi HTML5 - ale není to tak pohodlný.

willy2, petrpivoj, Spinek59 a 1 další osoba za toto poděkovali.
  3. Monkeyskunk01

Monkeyskunk01 Nováček

Registrace:
    4. čer 2018
    Nejak nepobiram ty vase cisla. Okej 5x7 je asi vyber za tyden. Ale 35*12 ?? 12 je mesicu, ale tydnu nejak 52. Takze bud 35*52 nebo 5*365 a za rok to dela 1820 resp. 1825 dia. To uz uplne zanedbatelny neni, aspon ne pro me.

willy2 a Mrtvejmagor za toto poděkovali.
  4. dudasek

dudasek Člen

Registrace:
    25. kvě 2017
    musíš brát v potaz,kolik Ti hodí CE,studánky fontány a možní diafarmy na jiných světech...je to docela dost kliknutí,alespoň u mě ve městě,ale já u toho ještě plním úkoly.....

petrpivoj za toto poděkoval.
  5. d arvit

d arvit Nováček

Registrace:
    6. úno 2016
    pro:
    400 má každý chvíli hrající hráč, ale to nic nemění na tom že 100 je málo
    zvednul bych to alespoň na 1000 když už ne neomezený

6. fmash-

fmash- Odborník

Registrace:
    17. srp 2017
    To je vcelku životaschopná myšlenka.

Jinak co se týče sběru, tak na telefonu je výhoda, která na pc nefunguje, že pokud člověk přejede prstem dostatečně rychle, přeplní lištu i o několik set bodů, tím se to trochu vyrovná. Což netvrdím, že je plnohodnotná náhrada, ale dá se s tím jakž takž vyžít, například když si bodové velkolepky postavím blízko k sobě, aby se daly sklidit jedním tahem.

7. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Což je sice pravda, jenže přejet prstem úplně přes všechno ostatní což jsou farmy a bůhvíco ještě a máš město na maximum už tak snadný není.
    Lepší by bylo teda mít stejnou možnost toho sběru naráz jako na PC nebo zrušit to omezení přeplňovani listy.

Mrtvejmagor a fmash- za toto poděkovali.
  8. fmash-

fmash- Odborník

Registrace:
    17. srp 2017
    To není, no. Dělám to tak, že si sklidím drobnosti typu stráží, svatyní a speciálek, nahážu si co je potřeba do připravených velkolepek (pokud není možnost nějakého 1,9 náhozu) tak, abych splnil úkol na body, a pak kus farem, případně VB jako mys, hagia, IT, Castel, všechno naráz. Končím tak někde kolem 300 v liště, a pak už je jedno, jestli třeba hodinu počkám, než to bude kam vrazit.

9. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Tak když je na to čas dělám to stejně, jenže ten pokazdy není tak to sklizim radši sakumprask najednou a to pak má výhodu ten kdo hraje na PC.
    Jako jsou možnosti jak to udělat, jenže nejsou teda v rovnováze s těma, kteří tu možnost mají a rušit to co jde na PC by bylo taky škoda, takže spíš by bylo lepší zrušit to omezení nebo vytvořit stejnou možnost pro hráče přes aplikace.
    O tom se klidně dá diskutovat třeba rok.
    Podle mě je nesmysl spíš to omezení listy, když stejně se ty body zvyšují skrz relikvie nebo odměny různé a jde to.

fmash- a Mrtvejmagor za toto poděkovali.
  10. DrzounekKnO

DrzounekKnO Turista

Registrace:
    4. kvě 2019
    PRO
    Bylo by těžké zavést sběr za 5 dia v mobilní aplikaci? Rozhodně by to hodně ušetřilo čas. Ať to udělají...

11. Drobek vlk

Drobek vlk Turista

Registrace:
    3. říj 2018
    Já bych to velmi přivítal. ZAVÉST bodový VÝBĚR ZA DIAMANTY I NA MOBILECH. Hře to vydělá a nám velmi usnadní hru.
    Děkuji adminům.

12. Janovila2

Janovila2 Turista

Registrace:
    30. zář 2017
    Možnost mít na liště víc než 100 fb, nejlépe neomezeně, by bylo fajn. Dělat výběr na dvakrát... je nepříjemné

13. mate1215

mate1215 Turista

Registrace:
    20. srp 2018
    já bych taky uvítal výběr více než 100fb.

14. Jan ze Zlaté

Jan ze Zlaté Turista

Registrace:
    Dnes
    Ahoj,uvítal bych také výběr bodů za diamanty,nebo volný neomezený výběr bodů z mobilu.Díky

15. Kafousek

Kafousek Turista

Registrace:
    9. kvě 2018
    Za me bych hromadny vyber uvital, hraju vyhradne na mobilu a bylo by to velkym usnadnenim.