CvC - restrikce pro "jednočlenné cechy"

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
Petr 2nd.:
Promiň, chceš mi trvdit že templáři speciální a pohrobci jsou na úrovni jednočlenných cechů? Fakt jo? :p
Přečti si vše co jsem tu zatím napsal - souhlasím s omezením činnosti jednočlenných cechů (viz. Zeldin návrh) nesouhlasím s omezenímy které se dotýkají všech cechů - těch malých i těch velkých.
viz například:
pokud nebude území dobyto do přepočtu, obleh padá a na stejný sektor nemůže útočit 48 hodin. kdo útočí, má si rozmyslet, jestli na to má. pokud na to nemá, přijde o suroviny. jednoduché.
to by zasáhlo cechy všech velikostí, nejen jednočlené = jsem proti

nebo:
-- shodit obléhačku může jen napadený - dnes můžu sestřelovat kohokoliv a nic mě to nestojí. a cestovatel, hasič ať se dívá, jak "domovskému" cechu mizí území
Další omezení všech cechů...
 

DeletedUser12151

Host
ano tvrdim,ze templari specialni a pohrobci jsou podrizeny templarum a udelaji vse proto aby ten hlavni cech ochranili,vcetne toho,ze zacnete behat mezi cechy jako splaseny a budete si zakladat 1-3 clene cechy..specialove si drzi par uzemi a maji pred vami 2 linie obrany a kdyz by se nahodou meli teplari dockat utoku nastoupi pohrobci a zacnou stitovat/uz to predvadite v BUD/, to ze je tam vic hracu a drzi nejake uzemi z nich nedelaji plnohodnote cechy, byli vytvoreny za timto ucelem a to ze se postupem casu rozvinuli je zrejme,proste uz to delaji tak dlouho,ze z toho maji body a postupuji v zebricku..
ted to same predvadite v sekerach, sekery specialni a jejich stitovani pobrezi..urcite mate vymysleny nejaky plan,ze v pripade napadeni rozdelite hrace a vytvorite temp1-2-3-4-5-6 nebo neco podobneho :D to je duvod proc jsi proti tomu,kdyby mel kazdy cech bojovat sam za sebe tak by to bylo o necem jinem :)
ps. co ten jaguv cech?
a prosim te zdrz tech invektiv typu Petr 2nd. taky ti nemrvim tvuj nikcname, diky
 

Svatej

Legenda
No když nevíš o čem mluvíš, tak asi nebudeš úplná "jednička" :D
jak to funguje u pohrobků, přiznám se, přesně nevím. Zatím jsem byl a stále jsem jen u T. speciálních a nejsem ani členem vedení, takže si mysli co chceš, ale z mého pohledu srovnávat jednočlené cechy a T. spec. fakt nejde... to je úplně o něčem jiném. Ale ty už máš vlastní názor, který si vyvrátit nenecháš, tak si u něj zůstaň. :)
 

DeletedUser

Host
viz například:
to by zasáhlo cechy všech velikostí, nejen jednočlené = jsem proti

asi máme každý jiné vidění. když budu mít natrénováno skok vysoký kolem 180, budu si dávat laťku na 220? já ne. nemám vojsko na útok, neútočím. nemám suroviny na postavení obrany, neútočím.

nebo:

myslím, že petr odpověděl.


Další omezení všech cechů...

jak jsem psal dříve, hraji foe pouze 2 roky. některé věci znám jen z vyprávění. systém cv byl spuštěn v době, kdy nebylo moc vb. pokud to tak není, ať mě pamětníci opraví. nebylo tolik surovin, nebylo tolik vojska. cechy se musely připravit na cv důkladně. co vím, dříve se mohlo přestupovat mezi cechy kdykoliv. potom přišlo omezení přestupu na týden :(. dnes je zlá krev při návrhu 30 dní ;)
systém cv, který byl spuštěn byl poplatný danému vývoji hry a myslím, že nebyl špatný. doba ale pokročila. nyní je nevyhovující (aspoň za mě) a měl by se změnit. jak do kladné stránky (např. nové bonusy, odměny...), tak i k restrikcím (ty raději nebudu psát). řada lidí by chtěla jen výhody.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13524

Host
Petře, když tak čtu tvoje příspěvky, tak se nemohu ubránit dojmu, že si hrozně flustrován z úspěchu velkých cechů. Možná kdyby si místo prskání na Templáře a jiné velké cechy z A zabral a vymyslel jak získat více hexů pro cech, tak by si udělal lépe. Každý cech ve hře měl stejné podmínky, když CvC začalo, tak nevím v čem je problém. Za naším úspěchem jsou mraky práce, vyjednávání, plánování, válčení atp., tak se do nás přestaň navážet a zamysli se hlavně nad sebou. Pěknou hru.
 

DeletedUser8847

Host
Já už si zvykl na to, že všechno, co Templáři na Arvahallu dělají, bylo, je a bude vždycky špatně. Ano – hrajeme taktiku pohyblivých štítů, ano - máme Pohrobky a Speciály, ano - hráči nám přechází z cechu do cechu, ano – posíláme expediční sbory pro ochranu spojenců, ano - máme aktivní diplomacii. Ale na druhé straně taky držíme domluvy, zbytečně nenapadáme malé cechy, když to pro nás nemá žádný význam a nepálíme území jen tak pro nic za nic nebo pro pár bodů do žebříčku.

P.S. A ten Jagův cech je náš „spartakiádní“ cech, který v budoucnosti bude na hranicích a bude dávat obléhačky za pár surovin na naše zbylé cechy, abychom si trochu zacvičili a nemuseli pálit sektory jiným.
 

DeletedUser10626

Host
pořád stejná písnička těch průměrných ... místo aby něco dělali, tak jen hledí druhým do talíře a kritizují. jsem u Templářů od doby kdy byli na 14 místě cechů a denun snad nebyl ani v Top 10... celou tu dobu se v cechu žilo přípravami na Cech. války. když za půl roku začly tak po celou dobu jsou války na 1 místě priorit a stojí za úspěchem templářů hodiny práce určitých lidí a snaha dlouhé řady hráčů dokázat v týdle hře něco... a to se nám Templářům povedlo... Vy všichni co jen záviddite a co jen ukazujete prstem na templáře a pořád nás z něčeho osočujete. Chápu, že jediný co umíte je špinit a ničit ty úspěšnější a jediný vaše přání není uspět ve hře v rámci daných pravidel, ale naříkat na těchto fórech aby tato pravidla byla změněna a vy mohli být úspěšní...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
panove ja to posuzuji s pohledu hrace,ktery zacal hrat hru o 3 roky pozdeji a uz se snazim prizpusobit vasi hre,ktera je rozjeta roky..neni moc moznosti,vy jste uz na hodne vysoke urovni co se tyce jak vojenkych budov ale i surovinove, nez pride doba tak si rozdelite uzemi a nehrajete proste fer vuci tem mladsim a malym cechum, ja vam nic nezavidim a ani me nezalezi na umisteni v zebricku,to dokazuji z jineho cechu na jinem svete bojem proti vam podobnym starym strukturam,je to jako v zivote a politice a zmena by mela prijit, myslete si treba,ze je to zavist..aspon nepotrebuju delat nejaky spartakiadni cechy aby si hraci u nas v cechu zabojovali :)
jinak v ramci pravidel je moznost jak to vzratit a to zase cechy jako jsou templari budou brecet,ze jim nekdo nici jejich dlouholetou praci,ano je to tak,ale kdyz je na mape tak malo uzemi a vy sedite na vice nez polovine? to vase cele templarske imperium? tak si musime najit zpusob jak se dostat k uzemi a taky k 50te urovni cechu jakou mate vy ;-) takze v ramci moznosti vyuziji vsech dostupnych prostredku a jednim z nich,ktery by nam pomohl v nasem snazeni by byl zakaz techto malych cechu typu imp1,2,3 a treba i presunu hracu mezi cechy v ramci nejake te pomoci aby jste si za kazdou cenu udrzeli uzemi,takze v cem to co delam a snazis se prosadit je rozdil od vaseho snazeni? akorat jiny zpusob boje
a kdyz ma nahodou nekdo jiny nazor tak se do nej pustite panove
tak pojdte do me :)
 

DeletedUser8847

Host
Petře nebylo to přímo na Tebe, ale spíš obecně - v každém případě CvC se nějak změnit musí - v tom asi budou souhlasit velké i malé cechy, ale já už ani ve změnu nedoufám - dlouho je to pořád stejné :(
 

DeletedUser11854

Host
Já se vám ani nedivím že se opevnujete,kdoví co se stane až skončí boje mezi Dragobornem a Chaosem,když to někdo hraje na více stran:)
Ale můžete mi někdo odpovědět proč nasazujete na cech na 79 místě v žebříčku,podle vás regulérní cech Pohrobci a Spartakiádní cech?A koukám máte zase další připravenej(Black Dragon)?To si takovej kolos jako je Templářské společenství neumí poradit jeden proti jednomu?Díky za odpověd:)
 

Arthoris

Odborník
Já se vám ani nedivím že se opevnujete,kdoví co se stane až skončí boje mezi Dragobornem a Chaosem,když to někdo hraje na více stran:)
Ale můžete mi někdo odpovědět proč nasazujete na cech na 79 místě v žebříčku,podle vás regulérní cech Pohrobci a Spartakiádní cech?A koukám máte zase další připravenej(Black Dragon)?To si takovej kolos jako je Templářské společenství neumí poradit jeden proti jednomu?Díky za odpověd:)

Na hrubý pytel, hrubá záplata. A už se nikdo o ničem vyjadřovat nebude, nemá to totiž cenu. A ještě někomu pomáhat, a pak ti bodne kudlu do zad? Kde to jsme, to je přeměna člověka na zvíře. A ti rádoby konspirátoři, to je už taky pěkné zvěrstvo. Ale to je konečné uzavření na téma Templáři, jak psal HENZIS, držet se tématu, a nesvádět debatu opět na Templáře, co je o s vámi lidi? Jo a Black dragon rozhodně není na nic připravený.

Prostě je tu spousta negativit na ty CvC, takže je to potřeba aby se ty CvC změnily, ale nezapomeňte, že všichni nikdy nebudou spokojeni!! Ty klanové války by měly projít nějakou větší proměnou, páč nějaké malé štelování tomu opravdu nepomůže.
 

trojan1673

Veterán
CvC jako takové by změnu potřebovali, ale jako první je potřeba zbavt se chyb v CvC.
Pro plno cechů jsou už nezajímavé a to proto, že třeba úroveň cechu stojí na čísle 50 a konec :-(
Pro velké cechy už není kam jít a k čemu nám jsou velká území, k ničemu, stejně jako síně. Nemáme pro ně už využití, jediné k čemu nám teď CvC jsou je takzvané honění bodů do žebříčku :-(
Omezit, ale minimální počet hráčů v cechu není až tak špatný nápad, ale kdo na té mapě bude chtít ty body honit si cestu najde.
Podle mého tudy cesta nevede :-(
 

DeletedUser3814

Host
no, že to říká zrovna zástupce cechu, který těmito mini cechy je nejenom pověstný, ale pravidelně je praktikuje v cvc, protože sám není schopen nejspíš vést čestné boje. tato argumentace zde je pak vyloženě směšná. jsem jednoznačně pro výrazné omezení cechů, které se mohou podílet na cvc. hned by válka vypadala jinak....
 

trojan1673

Veterán
Sice to co tu píšeš není pravda, ale budiž.
Omezením si nikdo nepomůže, naopak čím více omezení, tím méně hráčů tuto hru bude hrát.
Ten kdo si bude chtít honit body na mapě, prostě jen půjde do cechu, který mu to dovolí.
 

DeletedUser3139

Host
Když to tady čtu, tak se to dá shrnnout do dvou částí. První je ta větší a podle mně více či méně zcestná, kde hráči jedou podle pravidla, že jim chcípla koza, tak ať sousedovi chcípnou všechny. Druhá, ta menší skupina se snaží obhajovat to, že hrají dlouho, aktivně a využívají platná pravidla.
Podle mně by ta první parta měla místo kritiky začít makat 36 hodin denně a občas přihodit nějaký ten přesčas a za půl roku se tu pochlubit jak ty zlé a ošklivé cechy smázli!
 

DeletedUser3817

Host
To jsem samozřejmě udělal. Můj příspěvek je otázkou, nikoli tvrzením. Prezentuje totiž jeden z možných výkladů tvého postu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru