CvC - restrikce pro "jednočlenné cechy"

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
To jsem samozřejmě udělal. Můj příspěvek je otázkou, nikoli tvrzením. Prezentuje totiž jeden z možných výkladů tvého postu.

asi si nerozumíme...
ajaa6 napsal, že těžko dobyjí sektor (a poděkoval jsi mu). má odpověď pro něj byla (pro ajaa6) - sám jsi si odpověděl.
nikdo netvrdil ani já ani ajaa, že na to nemají právo.
 

DeletedUser3814

Host
Sice to co tu píšeš není pravda, ale budiž.
Omezením si nikdo nepomůže, naopak čím více omezení, tím méně hráčů tuto hru bude hrát.
Ten kdo si bude chtít honit body na mapě, prostě jen půjde do cechu, který mu to dovolí.

ne...a ten lemurkův cech a seven, to jsou asi duchové...všichni ví, kam tihle hráči patří a komu jsou loajální. a záhadně útočí zrovna na cechy, se který má jeden nejmenovaný velký cech válku...tomu teda říkám alibismus

ale abych se vrátila k tématu. rozhodně jsem pro omezení útočení a to ideálně jak minimálním počtem účastníků v cechu, tak i omezením po přechodu. např. hráč který přejde do jiného cechu nesmí 14 dní působit v cvc. ejhle to by bylo...už se těším na novou dobu, kde se dušující čistoskvoucí cechy posouvají územíma přesně tímhle způsobem
 

DeletedUser3817

Host
Okay, klidně risknu spam.
Napsal jsem: Můj příspěvek je otázkou, nikoli tvrzením. Prezentuje totiž jeden z možných výkladů tvého postu.
A moje poděkování pro ajaa6 bylo za celek, ne jednu část věty.
 

DeletedUser12130

Host
ahojky, Erzi ....že to máš zapotřebí stále toto probírat dokola ...já ti ženská nevím...;)
svou náklonnost k ČSR nepopírám, ale mám vlastní rozum a válčím si kde nyní chci sám ...
...tvé rozbory jsou zcestné ...opravdu, ...věř mi

naopak , dnes už můžu zase na Cerkéze např.. :DD a proč ?....vlastně ani už nevím...je to jen hra

P.S.. opravuji... dnes ne!...dnes se ani do cvc pomalu nedostanu :DDDDD
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru