Debata ke dni sv. Patrika 2022

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Po roce se nám vrací událost sv. Patrika a s ní spojené řízení oslav. Těšíte se? Líbí se vám letošní hlavní cena? Tady se můžete rozepsat, zajímají nás vaše názory.
 

andros99

Turista
Keltská usedlost vypadá dobře. I odměny a bonusy které dává mi připadají skvělé. Jen by mne zajímalo, jestli plněním úkolů půjde získat tolik zlata, aby bylo možné usedlost dostat až na úroveň č. 10 bez nákupu hordy diamantů. U minulé události jsem vesničku Flore dostal bez dia max na 9 úroveň.
 

lord Haken

Turista
Přesně na to jsem se chtěl zeptat, také sem u vesnice Flore dosáhl jen levelu 9, i když jsem splnil všechny úkoly a vysbíral v okolí města všechny míče z těch nálezek. Je tedy nějaká možnost jak dosáhnout 10. levelu v události bez nutnosti si odměnu koupit za reál?
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ano, Keltskou usedlost bude možné získat na maximální úrovni spolu s truhlou z předchozí události vcelku jednoduše i bez investice diamantů, za předpokladu že rozumně utratíte měnu události (kotlíky) za manažery a na konci města otevřete všech šest nabízených truhel ze kterých pak obdržíte výběrovku hlavní ceny. :)
 

Klogg

Komentátor
Přesně na to jsem se chtěl zeptat, také sem u vesnice Flore dosáhl jen levelu 9, i když jsem splnil všechny úkoly a vysbíral v okolí města všechny míče z těch nálezek. Je tedy nějaká možnost jak dosáhnout 10. levelu v události bez nutnosti si odměnu koupit za reál?
šlo to v pohodě, stačilo se soustředit na hlavní cenu, podpořit to trenérem za 150 dia (třeba z CE) a odehrát všechny míče v jeden den (aby to nestálo více trenérů). Zase úplně triviální by to být nemělo, ne? Aby to získal každý bez větší snahy.
 

lord Haken

Turista
Nerozumím tomu eventu, udělal jsem ten tutoriál aniž bych něco pochopil, najal jsem všechny správce aby to šlo tak nějak automaticky, a občas když kliknu na něco vypadne nějaká cena. Ale že bych měl možnost nějaké strategie, to jsem zatím nepobral. Je tam kolonka jít na další město, ale můžu vůbec hrát víc těch měst současně?
Ty úkoly na hrnce je hlavní linka? Tam to aspoň chápu, plním úkoly a postupuju po hlavní liště, dostanu vesnici a asi pár vylepšení postupně, ale na 10 level to stačit nebude, co?
 
Naposledy upraveno:

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Město můžeš mít v jednu dobu otevřené jen jedno, a na jeho dokončení potřebuješ 8,4Q trojlístků, takže navyšuj postupně produkci budov, loděnice a festivalu aby si tohoto milníku dosáhl. Jakmile přejdeš do dalšího města tak to začneš zase od nuly.
 

andros99

Turista
Nerozumím tomu eventu, udělal jsem ten tutoriál aniž bych něco pochopil, najal jsem všechny správce aby to šlo tak nějak automaticky, a občas když kliknu na něco vypadne nějaká cena. Ale že bych měl možnost nějaké strategie, to jsem zatím nepobral. Je tam kolonka jít na další město, ale můžu vůbec hrát víc těch měst současně?
Ty úkoly na hrnce je hlavní linka? Tam to aspoň chápu, plním úkoly a postupuju po hlavní liště, dostanu vesnici a asi pár vylepšení postupně, ale na 10 level to stačit nebude, co?
Plníš úkoly události (celkem je jich 56) za které dostáváš zlato. Pak plníš úkoly ve městě, kde stavíš a vylepšuješ továrny na zboží, vylepšuješ loď , která zboží vozí a vylepšuješ výměnu zboží za trojlístky. Snažíš se vyrábět co nejvíc a tvým cílem je, aby fungovalo v symbióze. Loď musíš mít dostatečnou kapacitu, jinak se ti zboží bude hromadit ve výrobních skladech. A výměna trojlístků musí být také dostatečná, aby se zboží nehromadilo na festivalu. Zároveň plníš úkoly ve městě, za které máš další skvělé ceny. Když splníš dostatek úkolů ve městě dostáváš hlavní cenu. Jakmile máš dostatek trojlístků jdeš do dalšího města. Aby vše fungovalo automaticky (loď jezdila sem tam, továrny automaticky dávali zboží do skladu) najímáš si správce za zlato. Najmutím správce zvyšuješ i rychlost. Továrny a loď a vylepšuješ na co nejvyšší level investování získaných čtyřlístků.
 

lord Haken

Turista
Děkuji, moje strategie je dostat hlavní cenu na 10. level. Takže se snažím omezit to začátečnické chybování.
 

DeletedUser

Host
Nikde není žádná kapacita. Cokoliv se ti může kdekoliv kumulovat. Avšak pro maximální efektivitu by ses měl snažit o to, aby se nikde nic nekumulovalo a všechno šlapalo co nejsynchronizovaněji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

andros99

Turista
Kolik zlata je potřeba pro otevření všech 6ti truhel na konci města ? Přemýšlím, zda mám do dalšího města jít hned jak našetřím trojlístky, nebo počkat až budu mít dost zlata na otevření truhel, abych mohl otevřít truhly a hned začít budovat další město.
 
Nahoru