Debata ke dni sv. Patrika 2022

d arvit

Odborník
Patrik je za mě nudný, pracný a náročný na čas. Odměny jsou ale celkem fajn.

Mám letos ve třech světech komplet 3x Usedlost a 1x Chrám.

Třeba by pomohlo hrát jen na jednom světě naplno (a zbylé 2 předělat na farmy, potom by jsi nemusel řešit pár dia za usnadnění eventu a ušetření nervů.)

nemám pocit že by to bylo časově náročné, naopak docela nenáročné. (2h ze začátku vesnice, 2 minuty na přístavy lvl 250 po 8h, po dalších 8h lvl 300 + 2 minuty a dalších 8h na našetření požadované částky.. = 2 dni pohodového hraní na jednu vesnici..
 

Borat

Člen
Třeba by pomohlo hrát jen na jednom světě naplno
Tři světy držím pro těžbu diamantů. Tak jsem na počátku hraní FoE pochopil, jak na diamanty a hraní "zdarma". Nechce se mi to měnit. Je to farma na diamanty přes tři světy. Vyházet pár diamantů za Patrika mě fakt nerozhází. (Jedu tři shodné světy "přes kopírák". Šetří to čas.) Musel bych dostat efektivnější návod "jak na diamanty".

Každý svět šlape jinak. Je dobré to sledovat. (Teď dal někdo v Greifentalu do oběhu suroviny na Arc. Mám za babku první Arc.) Těžko rozhodnout, který svět ve FoE preferovat?

V tom časovém propočtu chybí plnění úkolových řad. Otočit město je na dva dny. Snadné. Ale s nasekáním úkolů, aby u toho jeden ty dva dny seděl... (Záleží, zda hraji na truhly či na úkoly. Já jel úkolové řady.)

FoE dal včera "akční nabídku" na sadu Chrámu druidů za 2000 diamantů. Dohrávka Patrika. Zaváhal jsem. Ve světech, kde jsem Chrám nedal, se nabídka rychle vyprodala a zmizela. Ve světě, kde jsem ho dal, nabídka visela celý den. Podezřelé. Vypadá to, že to není náhoda. Kde se mi chrám nezdařil, je plno hráčů, co dopadli shodně. Kde se mi chrám zdařil, asi také nejsem sám. Kouzlo více světů... nasazování brouků do hlavy. :cool:
 
Nahoru