Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

Borat

Člen
CE 2. a 3. úroveň
- Stále jen veteš pro starožitníka. Sady, sady, sady. Žádný užitek. Budovy, co roky nepotřebuji přebalené do nových sad.
+ Zůstaly jednotky. Jsou nutné na plnění úkolů.
+ Padá víc FP a patrně i plánků. Postup ve hře bude trochu rychlejší.
- Chybí diamanty. Přitom si hra sem tam do diamantů zobne. Konto mi jde k minusu. Pak se hra zasekne. Zůstanu na VISA kartě nebo se na hru vykašlu a budu všude stavět studánky. To je prostě komerční podraz. Pěkně podojit hráče.
- Nikdo se nenamáhal opravit chybu, kdy se okno od dolních střetů otevírá mimo obrazovku.
- Ty sady nemají prvek náhody. Prostě tam jsou. Je to jak hrát proti kalkulačce. Nuda, opruz, žádná hra, jen těžba.
(Hodně ironický +++) Všichni na nechutné nové CE kašlou, silné cechy to odepsaly. Jsme s přehledem první! Skvělá onanie. Je to hnusné a nudné, ale máme "zlatý pohár". Brr.

Nakoukl jsem do 4. úrovně. Tady začínají hodně očesané diamanty. Mám 500% na armádě a jednotky mi hoří. 4. úroveň musím vyjednávat. FoE hráblo do velikosti a pravděpodobnosti diamantů, aby padaly spíš FP než diamanty. A když diamanty, tak ne 100.

Smekám před tím, kdo dával dohromady staré CE. Nic moc. Ale prvky náhody připomínaly hru. Teď je to otřes.

Pokud neuvidím ani diamant, co s tím? Škoda času hrát CE. Stavět pro 5. úroveň eventovky na obranu se mi nechce. Smysl v tom nevidím. (Nejsou v 5. úrovni třeba 500-stovky diamantů? To bych váhal. Ale 4. úroveň musím vyjednávat, patrně budu stejně vyjednávat i 5. Protože ji nedá žádná armáda.) Místa je málo. Napadá mě, z výročního eventu těžím Horské rezervace. Zruším polovičaté eventovky a nadělám farmy ze studánek. Města se budou aspoň rychle vybírat a na "novoty FoE" se budu moc vybodnout.

(Libuji si nad Bistrem. Jedna světlá výjimka. Vždy jsem pokrýval zásoby přes cukrárny. Jedno Bistro nahradí dvoje Legendární cukrovinky. Skvěle. Cukrárny mohu vyházet a bude místo na farmu na diamanty.)
 

Borat

Člen
Dotaz, jak s novými CE zacvičí Chrám relikvií?

Nemám s ním žádnou zkušenost. Diamanty nedává a veteš nepotřebuji. Nesáhlo se do vzácných totemů či odměn? Nepřišly diamanty? Nedávají nové CE větší smysl jen s Chrámem? (Třeba tady je nějaká finta FoE. CE uschopnit jen s Chrámem.)
 
Napis a i nekdo,co by tam melo padat teda za ceny? Ja porad ctu brak,brak,brak. Nejlepe 100 dia co krok,ze.:)

Vojaci malo, FB malo, zbozi malo, vyberovky malo, dia malo..budovy na nic, male bonusy atd. :)

Kdyby vam tam padal Guvernre, Horska ci Piratske..tak za pul roku i to vam pak bude malo,a bude se rvat,co to jsou za ceny.

Za me je to takove prilepseni CE,a kdo chce hrat hraje. A novi hraci tam najdou dobre ceny za me.
 
Naposledy upraveno:
V páté expedici prý funguje kraken, tak by mělo i virgo. Což vám v první vlně odstraní 5 protivníků z 8. Tak nenaříkejte a zapracujte na sobě . Stačí, že tu máme Borata.Ten zapomenutý chrám za to stojí .
 
Ještě dotaz, je nějaké omezení na počet zapomenutých chrámů ve městě, nebo lze teoreticky našetřit do zásoby více dílků a postavit potom najednou třeba 4 chrámy ?
 
Me jako sberateli budov sejri co INNO dela s docasnyma budovama..presne jako Chram, jako Koblatovka ci co bude Panda socha. Po tom co udelaji svoji funkci vypadaji k zbourani. Proc nevypadaji tak pekne..ja bych si je klidne ve meste nechal..ale takhle..hnus dederoni.:)
 
ono by stačilo udělat tři primitivní úpravy:

1. Zablokovat diamanty napříč sěty
2. Zrušit nebo výrazně omezit diamanty v CB
Ono je to dvousečne na 1 straně to zvyhodnuje hrače co maji farmy popř aktivně bojuji ale na 2 straně udělat si farmu nebo aktivně bojovat měl, ma, možna i bude mit možnost každy hrač.
A jen pro představu třeba farmy se to nezdají ferové ale vybudovat si farmu neni kratkodoba a ani jednoducha zaležitost, vyžaduje to aktivní hraní v dluhodobem měřítku (nekolik let)
 

matesov

Turista
Zdar všem,
5 kolo exp ok, ale odměny nesmyslné na co kmenové náměstí a posvátná stráž nebes a ještě k tomu části sad a hlavně opakovaně nesmyslné portréty, portréty jsem za jednu exp dostal 3, které nepřidají do obrany nic ?!
Na co další nové a nové budovy, které není kam dát ?!
Pokud je páté kolo exp zaměřeno na obranu, proč tedy nejsou v odměnách sady pro vylepšení stávajících budov, jako je strážní oheň, obřadní oheň a taktikova věž atd ?!
Když pominu, že zvednu Vasila a Dealský, bylo by lepší než neustále přidávat nové budovy, vylepšit ty stávající a to třeba tím, že by se strážnímu a obřadnímu ohni přidal bonus i pro útok v obraně, ale ne nesmyslné sbírání částí sad, které budu sbírat několik týdnů.
Prostě přidat do odměn hotové sady pro vylepšení stávajících budov a to hlavně navýšení bonusu útoku v obraně !!!
A to nemluvím o nesmyslně nadsazených bonusech v poslední části 5 kola, kde i s postavením není šance bojovat !!
Proč má být jako odměna portrét ve skoro každém boji 5 kola ?!
Postavím budovy za nesmyslné množství surovin, utratím mince v krčmě, použiji/vyplácám štít posílení bonusu v obraně a jako odměnu dostanu opakovaně portrét - směšné !!

No nic. ono se to časem snad vylepší a odměny budou mít konečně smysl ??!!
 
Naposledy upraveno:

MadnessFalax

Dopisovatel
Me jako sberateli budov sejri co INNO dela s docasnyma budovama..presne jako Chram, jako Koblatovka ci co bude Panda socha. Po tom co udelaji svoji funkci vypadaji k zbourani. Proc nevypadaji tak pekne..ja bych si je klidne ve meste nechal..ale takhle..hnus dederoni.:)
Nedivil bych se, kdyby FoE šlo dále ve stopách Elvenaru a třeba za rok zavedlo předmět, který ti budovu na nějakou dobu obnoví.

Teda za tu chvilku, co jsem Elvenar zkoušel, tam tuším něco takového bylo, ale už je to dávno :D
 

Borat

Člen
Napis a i nekdo,co by tam melo padat teda za ceny? Ja porad ctu brak,brak,brak. Nejlepe 100 dia co krok,ze.:)

Vojaci malo, FB malo, zbozi malo, vyberovky malo, dia malo..budovy na nic, male bonusy atd. :)
Komentář na demagoga roku. Kde tohle čteš? Argumentuješ nesmysly.

Zdejší lichva přitvrdila. Nulový zisk a maximální odírání hráče. Dvě položky, co si ve FoE absolutně neodpovídají. Zisk 1, výdaje 10. Pro průměrné hráče byla hra zaříznuta a šance dobrat se diamantů je v pytli. Proč o tom lžete?

Kdo měl dnes CE jako stupidní těžbu, dostal teď bonus ve vymalované 5. úrovni. Mám slušné město a 4. úroveň snadno nedávám. Pochybuji, že budu mít vůbec čas, dohrabat se za týden do 5. úrovně, pohrát si s ní a ocenit ji. Aneb, nově musí být CE 1-4 pro všechny trapná těžba bez známky zábavy a hry, aby si pár lidí užilo 5. úroveň. :(

(Mám armádu na 500%. Může mi laskavě někdo prozradit, proč po tolika letech vylepšování nedám v CE 4. úroveň? Protože lichva FoE?)

Z toho co vidím, mi ořezání CE absolutně nedává smysl. Klidně mohly zůstat CE 1-4 jak byly. Kdo je na konci 4. úrovně za 30 minut, mohl dostat 5. úroveň. Je velký rozdíl zařezávat druhým hru, když je mi to už vlastně fuk nebo hru vylepšovat na mé úrovni. Tady pokročilí hráči zařezávají slabším postup. Což je amorální podlost a čirá sprostota.

Měl jsem za to, že je v zájmu cechu, slabé hráče vytáhnout rychle nahoru. Tady se s vážnou tváří diskutuje, jak z členů cechu nadělat ještě víc nesvéprávné otroky. Otrokářský systém a lichva. Prosazované hodnoty FoE. :(
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
opakovaně nesmyslné portréty, portréty jsem za jednu exp dostal 3, které nepřidají do obrany nic ?!
Portrétů je celkem 18. Až je všechny sesbíráš tak už v odměnách nebudou.

proč tedy nejsou v odměnách sady pro vylepšení stávajících budov, jako je strážní oheň, obřadní oheň a taktikova věž atd ?!
Obřadní oheň tam je (v 5. úrovni), není to sice úplně vylepšení, je to jako nová budova (taky nechápu proč), ale prakticky se to dá brát jako vylepšení. A v sadě druhého levlu expe je i klasické vylepšení. Co se týká strážního ohně nebo taktikovy věže, to nejsou expediční budovy. Nikdy se v expe nedaly získat a taky nepůjdou.

že by se strážnímu a obřadnímu ohni přidal bonus i pro útok v obraně
Přesně toto se obřadnímu ohni stalo. Velkolepý obřadní oheň poskytuje jak útok tak obranu obrany.

Dvě položky, co si ve FoE absolutně neodpovídají. Zisk 1, výdaje 10. Pro průměrné hráče byla hra zaříznuta a šance dobrat se diamantů je v pytli. Proč o tom lžete?
Pokud mluvíš o 5. levlu expedic tak já neměla nijak velké výdaje a se ziskem jsem spokojená. Ano 5. kolo není úplně pro nováčky, je to problém? Hold chvíli zabere než si hráč zvýší i obranné bonusy (to platí i o silnějších hráčích). Nemusí mít člověk všecko hned ne? A kdo o čem lže? Nikde žádnou lež nevidím.
Zisk diamantů byl snížen už tím že se omezily studny a bylo očekávatelné že se bude snižovat dál. Já osobně očekávám i snížení dia z CB, nevím jestli jen tím že omezí ty tábory nebo hrábnou i přímo do odměn, to se uvidí v budoucnu.

Mám armádu na 500%. Může mi laskavě někdo prozradit, proč po tolika letech vylepšování nedám v CE 4. úroveň?
útok 500? a obranu máš kolik? Doporučené útočné bonusy pro průmysl jsou 300/250. S tímto bys měl dát i 4. úroveň. Tak asi děláš něco špatně... používáš správné jednotky? Používáš tuláky?

toho co vidím, mi ořezání CE absolutně nedává smysl.
Mně ano, a to omezení zisku diamantů.
 
Komentář na demagoga roku. Kde tohle čteš? Argumentuješ nesmysly.

Zdejší lichva přitvrdila. Nulový zisk a maximální odírání hráče. Dvě položky, co si ve FoE absolutně neodpovídají. Zisk 1, výdaje 10. Pro průměrné hráče byla hra zaříznuta a šance dobrat se diamantů je v pytli. Proč o tom lžete?

Kdo měl dnes CE jako stupidní těžbu, dostal teď bonus ve vymalované 5. úrovni. Mám slušné město a 4. úroveň snadno nedávám. Pochybuji, že budu mít vůbec čas, dohrabat se za týden do 5. úrovně, pohrát si s ní a ocenit ji. Aneb, nově musí být CE 1-4 pro všechny trapná těžba bez známky zábavy a hry, aby si pár lidí užilo 5. úroveň. :(

(Mám armádu na 500%. Může mi laskavě někdo prozradit, proč po tolika letech vylepšování nedám v CE 4. úroveň? Protože lichva FoE?)

Z toho co vidím, mi ořezání CE absolutně nedává smysl. Klidně mohly zůstat CE 1-4 jak byly. Kdo je na konci 4. úrovně za 30 minut, mohl dostat 5. úroveň. Je velký rozdíl zařezávat druhým hru, když je mi to už vlastně fuk nebo hru vylepšovat na mé úrovni. Tady pokročilí hráči zařezávají slabším postup. Což je amorální podlost a čirá sprostota.

Měl jsem za to, že je v zájmu cechu, slabé hráče vytáhnout rychle nahoru. Tady se s vážnou tváří diskutuje, jak z členů cechu nadělat ještě víc nesvéprávné otroky. Otrokářský systém a lichva. Prosazované hodnoty FoE. :(

Jaky demagog, vzdyt i u eventu u tebe jen slysim,ze vyhry stoji za..a je to brak, atd. I Strazni vez jsi nazval todka brakem.

Tak se ptam znova,co by jsi chtel za ceny teda? Fakt me to zajima. Ale ty asi jen kafras,ale vlastne asi nechces nic.

A jestli neudelas s dobrym mestem svym,jak rikas ctvrtou uroven..tak zase asi tak dobre nebude. Asi vetsinu casu stravis tady tema slohovkama.:)
 
Ono je to dvousečne na 1 straně to zvyhodnuje hrače co maji farmy popř aktivně bojuji ale na 2 straně udělat si farmu nebo aktivně bojovat měl, ma, možna i bude mit možnost každy hrač.
A jen pro představu třeba farmy se to nezdají ferové ale vybudovat si farmu neni kratkodoba a ani jednoducha zaležitost, vyžaduje to aktivní hraní v dluhodobem měřítku (nekolik let)

No v dnesni hre uz to tak lehke nebude si udelat farmu,jako drive.
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Borat od začátku co se tu objevil jen fňuká a žaluje. Je to spratek co neví,jakej je život. Chlapče, jestli doteď si schovanej za máminou sukní,tak věz život je přesně takovej,jako FOE, nespravedlivej, těžkej a nic ti nedá zadarmo!
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Expedice podle mně horší než byla,co se týče odměn, ale jak píše zdejší členka týmu, je to jasné, omezit přísun diamantů hráčům.Už sem oznámil vedení cechu, že se nebudu zlobit, když 5.úroven nebudou vůbec otevírat,nechci se jí účastnit.Nepotřebuju ty odměny co se tam nabízí. :)
Prostředi džungle je tam však povedené, to se mi líbí.
Event se mi líbí, rád skládám ty kamínky. Bohužel mám asi tentokrát smůlu a denní mi nepadají,ale nezoufám si, nutně je nepotřebuju.
 

hrafhra

Turista
Ano, jak Kraken tak i Projekt Virgo fungují v páté úrovni expedice.
Z popisu Virga
Na začátku několika prvních bitev je šance zabít polovinu nepřátelských jednotek. U bitev o dvou vlnách se dovednost použije jen u první vlny.

Takže když pojedu bojem 4 předchozí kola tak.... ? Tak jak to chápu je už v 5 kole CE dávno vystříleno, ne?
 

Borat

Člen
Borat od začátku co se tu objevil jen fňuká a žaluje. Je to spratek co neví,jakej je život. Chlapče, jestli doteď si schovanej za máminou sukní,tak věz život je přesně takovej,jako FOE, nespravedlivej, těžkej a nic ti nedá zadarmo!
A to trvá dál. Nelži. Další podlost čecháčkovské povahy. Informace jsou tady podpultová záležitost. Podstatné věci se řeší možná v angličtině na betě. V českém prostředí zmizí do cechů, aby se to natřelo ostatním. Tady to slouží jen pro vzájemné urážky. Tak je to v Česku všude. (Zachraňuje to tým.)

(Čech, co ví "o čem je život", se vždy projevuje sprostotou. Lépe, kdyby ty své bludy nevěděl.)

Jinak mi naskočila Gaussova křivka. Vezmu plný nočník a kydnu ho 100 Čechům na hlavu. 5 bude řvát. 90 konstatuje, že na hlouposti nemají čas a zda už otevřel LIDL. 5 to bude chválit, že lepší čapku ještě neměli a budou od všech vyžadovat spokojenost. A reálně nejmíň 60 Čechů ze 100 maká na tom, jak všechny podrazit a jejich názory jsou trvale v konfliktu zájmů. :p
 
Naposledy upraveno:
Nahoru