Diskuze k aktualizaci 1.109

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

ve středu 6. 9. 2017 vás čeká aktualizace 1.109. Velké změny dozná okénko příspěvků do velkolepých budov. Jak to bude vypadat a co všechno bude změněno si můžete přečíst v oznámení.
 

Svatej

Legenda
Omlouvám se, že budu opět za nevděčníka, pesimistu a negativistu, nicméně z vlastní zkušenosti z bety vím, že nahazování skrze nové okno VB je pomalejší než staré blikání na balíky bodů... :( A to i přes to že to zabere méně kliků myší...

Ale abych byl i optimista a pozitivista: Třikrát hurá na druhou :D 2 rozšíření města.:rolleyes::D
 

DeletedUser12994

Host
no super, nove okenko pro prispivani do VB je uzasny, to je velike plus, konecne je to napadlo... jeste tam ale mohlo byt tlacitko napr pro 100 fb najednou, to by bylo jeste mnohem lepsi nez stale jen po 10-ti bodech.. sice pocet kliknuti klesl na pulku, coz opravdu skvele, ale jeste to zmensit 10x a pak by to byla teprv pecka :D

pokud je ale pravda to lord napsal, ze to je i tak pomalejsi, tak to neni ale zase dobra zprava, ale tak s dalsi aktualizaci treba zase poladi kod a bude to fakat rychleji.. no uvidime.. kazdopadne sem s aktualizaci a sem s podzimnim eventem... :)
 

Svatej

Legenda
Ty mě děsíš. :D
Já chci rozšíření :(
6iqf.png
 

DeletedUser14298

Host
Omlouvám se, že budu opět za nevděčníka, pesimistu a negativistu, nicméně z vlastní zkušenosti z bety vím, že nahazování skrze nové okno VB je pomalejší než staré blikání na balíky bodů... :( A to i přes to že to zabere méně kliků myší...

Ale abych byl i optimista a pozitivista: Třikrát hurá na druhou :D 2 rozšíření města.:rolleyes::D
Na PC bohužel zas tolik zkušeností nemám, VB jsem tam nenahazoval snad nikdy .. ale pro nás - hrající na mobilu - 3x HURÁ! .. :))))

  • V očekávání čtvrté části Ledové budoucnosti budou zpřístupněna další dvě rozšíření (za vítězství a za diamanty).

To je myšleno za medaile a diamanty? - nebo jak mám chápat to - vítězství? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4749

Host
Taky nechci být pesimista, ale zatím jsem narazil na dva problémy po aktualizaci.
1. Po kliknutí na ikonu signalizující "spící" výrobnu se tato přiblížila jako obvykle, ale již nešla oddálit a vrátit tak město do normálního náhledu. Restart hry nepomohl. Problém sám přestal někdy během následujících 20 min. bojů v expedici.
2. Svítí ikona výstavby. Tak, jako když vyzkoumáte novou technologii, avšak této signalizace se nedá zbavit, žádná nová technologie nebyla vyzkoumána.
Obě tyto chyby mám hlášené od spoluhráčů, mě se nic nepatřičného s hrou neděje.
 

DeletedUser14298

Host
Aktualizace měla proběhnout včera ale mě se stále zobrazuje původní zobrazení velkolepek to znamená, ž stále u příspěvků nad 100 nelze přečíst přesný stav :-(((((
Buď v klidu, nejsi jediný .. Na mobilním zařízení jsem si už zvykl, že aktualizace, která má dorazit ve středu mi dorazí třeba o týden později, nevím proč tomu tak je a trvá to už půl roku, kdy mám vše takhle dlouho .. Psal jsem i na support, bohužel nevyřešeno..

PC verzi mám sice prý "1.109.7a206c7e18 (06.09.2017 13:06)" ale ani tam nemám změnu což se týče zobrazení oken VB, apod.

Tohle opravdu nechápu .. Incidenty puštěné jen pro malé procento hráčů - tak snad buď pro všechny nebo ať to nechají jen na betě, né? Jak se mohou spustit incidenty hráči, který tu hru poprvé zapnul, zaregistroval a hned se mu spustí a hráč, který hraje už klidně i pár let je bez možnosti si toto vyzkoušet? Proč už někteří hráči mají například nové zobrazení questů, které je na betě už delší dobu? To samé ty aktualizace, proč to nepustíme prostě pro všechny najednou když už je oficiálně vydaná?

Nepochopím ..
 

DeletedUser13620

Host
Taky předpokládám, že se něco ....... Ale minimálně slušné je to oznámit. Nu což..
A slibované rozšíření ?? Já mám vše stejné a incidenty taky nemám. Zvláštní přístup.
 

DeletedUser14298

Host
Bereš mi to přímo z úst .. Je aspoň SLUŠNOST to oznámit .. Já sice vím, že je to stále jen hra ale slušné a férové jednání by mělo fungovat snad všude :) Což se tyče spuštěných incidentů jen pro vyvolené, či nové zobrazení questů a další úpravy tak i zde bych očekával, že někdo kompetentnější nám řekne proč tomu tak je a řekne celkově více informací .. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru