Diskuze k aktualizaci 1.109

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13620

Host
Ano je to tam - co se týče velkolepek se omlouvám co se týče incidentů názor trvá.
 

DeletedUser13620

Host
Tyhle informace nemám ale záležitost je hojně diskutována a tudíž něco by k tomu mohli říct.
 

DeletedUser13620

Host
Tak mi to spustili ! Docela dobrý trošku míň přehledný ale to je o zvyk. Jen nepatrný problém příspěvky nad 100 bodů jsou stále na 2 řádky v jednom řádku takže nejdou přečíst a nevidím kolik jsem přispěl nebo mi bylo přispěno. Nevím proč všude nepoužili BV - jen u použij 1 nebo 10. Ale třeba to někdy opraví :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14058

Host
Mně tedy víc vyhovovala u VB verze 1.0, tohle mi připadá kapánek nepřehledné a zbytečně tak nějak nabubřelé...
Ale třeba se to ostatním líbí víc, každý máme jiný vkus.
 

DeletedUser13671

Host
Moje postrehy k aktualizacii :
- treba pridat tlacitko 100FB - urcite to chce velka spusta hracov
- na PC su okna zbytocne moc velke - ale je to len otazka vkusu
- na mobilnej verzii - complete instantly neprelozene !, prispevky s viac ako 99FB stale zobrazuje v 2 riadkoch, takze sa vlastne neda precitat kolko ze to hrac prispel bodov
moj osobny pocit - je to skor FAIL ako podarene vylepsenie
 

DeletedUser8163

Host
zase práce k ničemu. proč není vidět trojmístné číslo u vloženích bodů do VB v app na Androidu. tím je celá změna k ničemu. na pc zbytečně dlouhá tlačítka a lišta s malými čísly. celkoví dojem. přeplácanost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Páč incidenty jsou zatím jen ve zkušební fázi pro 1% hráčů. ;) Z toho co vím se zkouší i na jiných jazykových mutacích...
Tak proč zrovny ty by jsi měl být v tom 1%? :D A v oznámení se o incidentech nepsalo vbec nic.... ;)

V oznámení to nebylo..ale při načítání hry se v místě kde se objevují tipy pro hru ta informace, že máme hledat tyto události na mapě města (i ve vodě) objevila všem..i s obrázkem nějaké truhly nebo co to bylo. Je to asi 1-2dny zpět. Takže pokud to je jen pro 1% hráčů tak nechápu proč informovali všechny.
 

DeletedUser6185

Host
okénko na přispívání bodů bylo normální ted to tahle sprasili.nenalézám slušných slov.balík 30 bodů musím dávat po 10 takže nechápu mín klikání.je to na ...... a po 7 letech zvažuji ukončení a radši se budu věnovat něčemu jinýmu
 

DeletedUser12994

Host
je zajimave ze te vety ze bude nove okno VB spustene do dvou dnun po aktualizaci si skoro nikdo nevsiml, a tak jsem to taky musel psal hodne hracum - ja to totiz cetl poctive :D
ale uz konecne dorazilo a vypada to podle me skvele.. Si myslim ze je to priprava na tlacitko s vice fb jak 10 - alespon v to doufam, protoze vkladat ty tisice fb, uz mam z toho nabeh na karpal.. ted se sice pocet kliknuti zmensil na polovinu, ale i tak to je klikacka.

a k tem incidentum - me se to okno objevilo spolu s podzimni udalosti.. vubec ale stale nevim co mam hledat a jeste jsem tam nic podezreleho nenasel :D
 

DeletedUser9968

Host
Ahojte, nemyslim si že se to uplne povedlo,vadí mi treba to ,že mi to bere body automaticky z listy a ne z invu jak potrebuju,a timto stylem to neni napomocne,ale naopak,čekal jsem ze pridaji variantu kde jednim klikem dám 30fb nebo 50 dle potreby. Toto je krok zpátky.
 

DeletedUser12994

Host
taky mate problem s umistovanim ci presouvanim budov po aktualizaci? dnes mi to celkem dosti solidne blbne...
 

DeletedUser14781

Host
Nove zobrazeni detailu VB se opravdu nepovedlo. Na PC neprehledne, velike. Take mi vadi nutnost davat body nejprve z listy.
Take jsem si vsiml nekolika chyb - pri prechodu na nizsi postaveny lvl mam text v anglictine, v textu v tlacitku je gramaticka chyba - "Přejíét do současné úrovně".
VB.png
Dale pokud prejdu na nizsi uroven VB a vratim se zpet a nemam aktivovane dalsi nakresy, tak mi v tabulce prispevatelu zustavaji prispevatele z predchozi urovne.

A dotaz: jak ted muzu do VB davat z invu 2 a 5 bodove balicky?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13384

Host
2 a 5 das na PC tak ze kliknes na + u FB baru a tam si prehodis 5 nebo 2fb. v aplikaci normalka z invu jako to bylo pred tim.
pro lidi co nahazuji do 10fb je to mozna neprijemne a ne prilis vhodne ale nemyslim si ze nahodit 9fb je najaka velka casova zatez :)
na druhou stranu jsem ted napriklad nahazoval prvni misto s 1720fb a i pri delani opakovacich ukolu (utrat fb) jsem to nahazel za zhruba 4min. to je oproti stare verzi tak neskutecna uspora casu ze to ani pekne neni.
lide co nahazuji par fb si budou muset zvyknout ze misto 3 vterin jim to zabere 5 vterin. ale jini co nahazovali denne treba 8-10k fb a sedeli u toho misty az 3h to ted zmaknou za skoro tretinovy cas a to uz mi prijde jako neskutecne zlepseni.
ale abych nepel jen chvalu tak aktualni poradi hracu by opravdu mohlo byt trochu vetsi at je to prehlednejsi a tlacitko na 2 i 5 tam mohli tez pridat. mista mi tam prijde dost. klidne tam mohli byt dve rady kde by jedna byla z baru a druha z invu a bylo by vyreseno.
celkove za me neskutecna spokojenost pac u toho konecne nebudu travit tolik casu :)
 

DeletedUser13384

Host
pokud budes chtit vycistit inv od 2 a 5fb tak to udelas pres apku. tam je strop v baru 100fb takze je to mnohem rychlejsi nez jsi to mel doted na pc.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru