Diskuze k aktualizaci 1.109

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
Tak na to je jednoduché řešení - sleduj stav svého příspěvku v seznamu přispívajících. Pak jednoduše poznáš kolik jsi přidal... ;)
Ono to tlačítko na 10FB je podle mě dost velké...
 

DeletedUser12151

Host
Snad to tady uz nekdo neresil,ale system prispivani ma jednu velkou vadu. Nahazuji body casto a kdyz potrebuji dat napriklad 1201 bodu tak pouziji balicek 2 body,jeden bod mi zbyde v baru. Ze 70 2 bodovych balicku jich mam 12, 5 ti bodovych mam uz jen 10. Az dojdou tak zacne brat 10 fb balicky. Snad to nemusim dal rozvadet :) proste chybi moznost davat 2 a 5 bodu.
Jinak rychlost pres ios apku je uplne bozi. Par tisic bodu za minutku :) za to palec nahoru.
 

DeletedUser14703

Host
Ano souhlasim, ze po posledni aktualizaci je hra nehratelna na nekterych prohlizecich. Maly odtestovany prehled:
Na Mozille se hra velmi dlouho nacita, jeji beh neni plynuly, zobrazeni je nehezke a hlavne pada.
Na Edge je hra krasna, ale pada.
Na Chrome a Opere hra jede dobre, jen je obraz trochu mazly.
Na Safari a UC Browseru je hra krasna a stabilni.
 

DeletedUser13041

Host
Nevím, jestli je problém jen u mne, každopádně v několika případech v novém a skvělém mechanizmu dohazování budov se mi stalo, že jsem otevřel nový lvl velkolepé budovy hráče, začal dohazovat na první pozici, pár vteřin na to začal házet druhý hráč a mne opakovaně v závodu o body začala padat *cenzored* INTERNÍ CHYBA, takže po znovunačtení hry jsem přišel opakovaně již o stovky bodů díky téhle *opět cenzored*
 

Svatej

Legenda
Nevím, jestli je problém jen u mne, každopádně v několika případech v novém a skvělém mechanizmu dohazování budov se mi stalo, že jsem otevřel nový lvl velkolepé budovy hráče, začal dohazovat na první pozici, pár vteřin na to začal házet druhý hráč a mne opakovaně v závodu o body začala padat *cenzored* INTERNÍ CHYBA, takže po znovunačtení hry jsem přišel opakovaně již o stovky bodů díky téhle *opět cenzored*
Potvrzuju, už mě to stálo 1 lukrativní místo, v dalších dvou případech hlásil i házející soupeř pád hry, takže se to vykompenzovalo...
 

DeletedUser4810

Host
Zdar všem,
mám podmět pro vývojáře= tato novinka:
Připravili jsme pro vás nové okénko příspěvků do velkolepých budov a to jak pro prohlížeč, tak pro mobilní aplikaci.
je určitě super inovace a dobrá věc, už jsem se naučil jí využít, ale bylo by dobré, aby byla možnost body kupovat i za mince přímo z VB
tedy, když je možnost požít body z balíčků nebo za DIA, tak by to mohlo jít i za mince přímo z VB ( kup 1 bod, 5 bodů nebo 10 boů ) = takto musím VB zavřít, nakoupit body přes lištu a zase se vrátit do VB a takto pořád dokola

a něco podobného by se mohlo zavést i ve výzkumu - kde to neustálé přebíhání no inventáře pro balíky, nebo do lišty pro zakoupení bodů na náladě zrovna nepřidá ::)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru