Diskuze k aktualizaci 1.29

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kayro

Znalec
Rejpnu si protoze se mi to nezda uplne košer.Na iPadu to bezi mesic a uz to ma "segment trzeb" tak ze kvuli tomu vyprudej hrace na PC kteri to hraji dva roky.Tak snad aby jsme se zacli modlit aby se to nepokusili implementovat na dalsi obskurdni systemy jako treba Samsung Bada,ze uz by pak ty aktualizace nevychazeli vubec.
 

DeletedUser2298

Host
Klidně rejpej ;-) Já ani ty nemáme žádná vstupní data o používání Ipadů a zisku z jednotlivých sektorů.. ani reakci hráčů z X jazykových mutací.. Proto já i ty jen spekulujeme. INNO tato data má.. a podle toho se zařídí... Pravda - může to být i marketingový krok do budoucna, že chce vyjít prostě vstříc těmto přenosným zařízením ( jedno zda IPad či tablet whatever..). protože tuší, že sem se obrátí značná část uživatelů... a proto se snaží "vykolíkovat" nové území a vstřícné zacházení je toho třeba součástí..
Já třeba vím jen to, že konkrétně ČR je dosti spefické v tom, že tu hodně uživatelů používá pevné stolní PC ( tower), další část notebooky či netbooky... a minimum tablety a Ipady... v zahraničí je tomu ale dle mého mínění trochu jinak a ty % uživatelů a jejich zařízení mohou být zásadně rozdílná a proto i ten přístup INNO k problému..
 

DeletedUser11526

Host
No tak třeba mně nějaká aktualizace nechává celkem chladným, co je poněkud iritující je to velkohubé prohlášení o úspěšné aktualizaci ke dni 1.7., visící na logovací stránce. To bych očekával třeba u francouzů, ale u němců je to nezvyklé. Asi by spousta emocí opadla, kdyby INNO uvedlo na logovací stránce update ve formě:
"Sorry, něco se nepovedlo, aktualizace proběhla jen napůl, až se podaří vyřešit problém s Ipody, dokončíme ji".
A byl by klid...
 

DeletedUser2358

Host
Souhlasím se Stanley Tweetem: Stačila by omluva místo iritující informace, že problém bude za pár hodin odstraněn. Dnes je to už 240 hodin, což je 120 párů... :) A stále Update nefunkční...
 

DeletedUser3139

Host
No tak třeba mně nějaká aktualizace nechává celkem chladným, co je poněkud iritující je to velkohubé prohlášení o úspěšné aktualizaci ke dni 1.7., visící na logovací stránce. To bych očekával třeba u francouzů, ale u němců je to nezvyklé. Asi by spousta emocí opadla, kdyby INNO uvedlo na logovací stránce update ve formě:
"Sorry, něco se nepovedlo, aktualizace proběhla jen napůl, až se podaří vyřešit problém s Ipody, dokončíme ji".
A byl by klid...

Tvůj příspěvek je sice logický, ale bohužel nereálný. INNO se (pokud se dobře pamatuji) nikdy za nic neomluvilo za celou dobu co tuhle hru hraji. Jestli to nebude tím, že jsou bezchybní! :cool:
Jen když už tu začínalo být dusno, tak to řešili ti, kteří za to nemohli a to naši supportíci.
Takže žádnou omluvu nečekej, nebude! :p
 

DeletedUser11526

Host
Já samozřejmě omluvu nečekám, jen jsem tím chtěl trochu uklidnit vzedmuté emoce některých hráčů. Nedělám si naprosto žádné iluze ani u INNO, ani u supportu :)
Jinak je úsměvné, jak další slibovaná aktualizace nabízí opravu chyb, které se k nám ještě ani nedostaly :))))
 

DeletedUser8206

Host
lawnot66: Že ty kašleš na nějaké Ipady je tvoje věc, ale na světě nejsi jediný, a tak se svět nemůže řídit podle tebe. Někteří hraji na Ipadu, někteří na počítači. A ani jedni z nich nemůžou být přeci znevýhodněni!

Nedá mi, čo sa týka iPadov:

http://www.mojandroid.sk/2014/05/02/predaj-tabletov-spomaluje/

ak sú tie údaje správne, tak medzi tabletmi nemajú najväčšie zastúpenie...takze preco iPad? pre mna by tieto keci boli zaujímave ak by to existovalo aj pod Android...alebo by som dodal, niektorí hrajú na Androidoch a je ich možno viac ako na iPadoch a čo má byť? Takže on kašle na nejaké tie iPady, a niekto kašle na nejaké tie Androidy (možno tablety s Windowsmi, neviem či to tam ide), eventuálne pre iPady kašle aj na PC?
Inak keby sme zašli so štatistikami ďalej, tak neviem, to tí čo majú iPady nemajú prístup k PC? Neviem teda o nejakom extra zvýhodnení, možno som znevýhodnený ja, že mám tablet s Androidom (ja osobne síce nemám žiaden) a musím zapnúť komp čo minimálne žere isto viac prúdu...

Samozrejme, keď sa to už pustilo na iPad-och, je teraz už nereálne chcieť updaty len na PC, a na iPadoch nie...a je naivné si myslieť, že by to tak malo byť, je to proste hlúposť, teraz update jednoducho musí fungovať na oboch platformách. Na druhej strane, vždy je niekto odsúvaný na bok s tým sa treba zmieriť, ale mlžiť že to tak nie je je imho tiež divné...

Tak trochu mám pocit, že celý problém je niekde inde...a to je ten, že tu niekto vypustí avízo na nejaký update, ktorého funkčnosť nemá overenú a potom čaká, že hráči mu za to budu ďakovať alebo si to proste nevšimnú. Hold pre budúcnosť odporúčam lepšiu komunikáciu pri vývoji s patentovým expertom Apple pred uvedením avíza o novom update...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru