Diskuze k aktualizaci 1.29

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3139

Host
Je to jednoduché... supportu a modům bylo oznámeno, že aktualizace bude 7.7. tj. během dneška.. zřejmě se asi ale v NDR někde něco nepovedlo - buď to zkonili vývojáři ( JiPiho oblíbená uklízečka a kotelník.. :) ) nebo za to mohou stále renoncy s nakousnutým jabkem a vzájemná nekompatibilita a nefunkčnost.. Každopádně naši modi a suppové za to rozhodně nemohou - jen oznámili to, co jim bylo posláno.. na provedení kýžené akce mají nulový vliv.. Takže to bude - "někdy" TM

Jo, to máš asi na 100% pravdu. Ale na druhou stranu, je rozdíl, když napíšeš, že to a to bude odstraněno během pár hodin (to se tváří jako info ode mně), nebo napíšu, že podle posledních info dodaných z INNO bude to a to odstraněno během pár hodin ( hned každý ví, že zase ta moje oblíbená parta zapařila a soudruzi z NDR chybku neodstranili a naši hoši z toho jsou venku a nikdo se do nich nebude trefovat.
A když už jsme tak u toho, tak by sis mohl k těm odkazům na support a pravidla přihodit ještě mail a mobil na ředitele INNO. :cool:
 

DeletedUser8789

Host
tak az na chybne popisy u VB , kde se ted pasivni bonus rovna vyrobnimu a zmatenemu popisu u budov vyrabejicich surky , se stale nic nedeje ...
tedy jeste na to slavne Open Inventory , pri dokonceni stavby a vyberu odmeny ... :-((

asi tam soudruzi z NDR , nahrali nejakou opravdu odladenou betu .....
 

traktorista

Odborník
Ale ano, něco jo...zobrazí se odměna za pomoc s VB a u toho i počty plánků, které v dané budově máš. Ovšem v inventáři zatím ne :D. Také je možno vybrat víc než 10 bodů, i to funguje.
Takže je to taková skoro 1.29 :D.
 

Thesseus

Znalec
Srdce mi pro tebe krvácí, ale nikde není řečeno, že
a) musíš někoho napadat
b) musíš ten boj vždycky vyhrát (i když i se sebelíp vyztuženou obranou nemá šanci UI vyhrát, když umíš nastavit jednotky do útoku)
a) on nemusí, chce ;)
b) co píšeš v závorce není pravda pokud je obrana vyspělá a s vysokými bonusy. Což záleží na zařazení do sousedství ale i na aktivitě hráče.
____________________________________________________________________________
Inno si zřejmě vybralo schopné programátorské partnery :)
 

DeletedUser5303

Host
Pomer procent obrany a utoku je tristni... Moznost zvyseni utocneho bonusu kvituji... Borci co si nakoupi ohne a klaster a maj 250% obrany bonus se opravdu velmi tezko porazi s 90% z VB...Jsem 30 na A a mam za sebou 18000 bitev... Bohuzel nemam tolik casu, takze jedu hodne automat a pri ztratach ktere mam, malokdy utocim na prvnich 30, protoze plno z nich ma takove bonusy,ze bych sice vyhral,ale z osmi vojaku by mi zbyli dva,coz je neprijatelne... Ale hlavne jde o ten pomer toho ze do obrany se dalo nacpat hodne procent,ale utocna budova "navic" nebyla zadna... A stejne si nemyslim, ze to bude tak horke,protoze se budou moci navysit i procenta na obrane VB,takze ono se to zase nejak srovna :)
 

DeletedUser11526

Host
Pokud něco nemusím, jen chci, tak to buď dělám i se všemi úskalími, která to provázejí a nefňukám, jak je to těžké, nebo se na to vykašlu.
Co píšu v závorce je pravda za předpokladu, že hraje hráč proti UI, ne v případě, že je zvyklý jen odklepnout automat. Pak se musí spokojit s tím, že bude napadat jen ty, co na nějakou obranu kašlou, nebo jsou nejmíň dva věky za ním.
No a s tím, kolik chudáčků vojáčků chcípne ty z "válečníků", co používají hlavně jednotky naklonované Alcatrazem, zas tolik nebolí, jak jsem si všiml.
 

Thesseus

Znalec
To je tady na celém foru, jeden tvrdí, že obrana je strašně přemrštěná a druzí, že je příliš malá. Vývojáři poraď si :)
To v závorce v některých případech pravda není ani při ručním boji protože 320% s vhodnou obranou prostě porazit nejde.

K ne/aktualizaci:
Takže odteď když se něco nebude dařit Applu, tak se toho nedočkáme?
Selský rozum mi dává jediné řešení: pokud jsou neschopní něco na svých přístrojích zprovoznit, tak mají jejich zákazníci smůlu a měli by se z toho "zodpovídat" jim a ne si brát za rukojmí jiné.

Mimochodem - co beta? Vždyť tam už to dávno funguje, beta na ipadu teď jde?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
Na anglické jazykové verzi byla spuštěna kompletní aktualizace včetně neomezeného levelu VB, ale bez možnosti hráni na iPadech. Ovšem reakce hráčů byla natolik nepříznivá, že zůstalo pouze u této jazykové verze.

Pro betu verze na iPadech nikdy nebyla zavedena.
 

DeletedUser3139

Host
Na anglické jazykové verzi byla spuštěna kompletní aktualizace včetně neomezeného levelu VB, ale bez možnosti hráni na iPadech. Ovšem reakce hráčů byla natolik nepříznivá, že zůstalo pouze u této jazykové verze.

Pro betu verze na iPadech nikdy nebyla zavedena.

Jo, tak před nedávnou dobou, když se slavnostně zavádělo hraní na iPadech a byly za to odměny v dia, tak se pro získání té odměny tady na fóru doporučovalo, iPod si půjčit, sebrat odměnu a v klídku hrát dál. To mně samozřejmě teď svádí k tomu stejnému a doporučit těm, co hrají na iPodu si do vyřešení půjčit zařízení, na kterém hra jede.
A co se týká toho, že na anglické mutaci se jim to nelíbilo, to celkem chápu, tam ho má asi více lidí, než v těch neanglických. A co dělali, tedy na čem ti majitelé iPadů hráli, než se hra pro ně přizpůsobila? :cool:
 

DeletedUser

Host
Tady je ovšem problém, že vše je připraveno, ale vázne to právě nyní na dohodě s Applem o spuštění tohoto prvku. Nebyl tedy důvod, aby se možnost hraní na iPadech posouvala.
 

DeletedUser8206

Host
Hold, treba podporovať Open Source a nie hlúposti kapitalistické...no ale to už aj tak nie je záležitosťou moderátorov...
 

DeletedUser5303

Host
Je to hloupost...Pokud by slo jen o to, ze nefunguje dane zvysovani levelu tak verim, ze si ipadiste mohou na chvilku odkocit k normalnimu pc a tam si za tri minuty udelat vse potrebne a hrat pak dal normalne...A to nemluvim o tom, jak nizke procento hracu hraje na iPadech oproti PC... Na tuhle zmenu se jiste tesi strasne spousta hracu tak jako ja a kvuli par rvoucim ipadistum to je v nedohlednu... blbost
 

DeletedUser

Host
Tato aktualizace by úplně paralyzovala aplikace FoE na iPady.

Procenta PC ku iPadům se liší verze od verze a na anglické verzi je iPad dost hojně využíván a nemožnost je využívat do slova a do písmena vyvolala vlnu nevole.
 

DeletedUser7347

Host
Bůh ví jak to je!Třeba udělali soudruzi z NDR opět nějakou mega chybu ve zvyšování lvl na VB a ted jen mlží a hází to na jablko.Pač fakt nechápu proč to normálně nepustí.Na nějaký iPad kašlu!!!
 

DeletedUser9061

Host
Kdyby udělali chybu, tak to asi nejde ani na betě, nemyslíš?
Že ty kašleš na nějaké Ipady je tvoje věc, ale na světě nejsi jediný, a tak se svět nemůže řídit podle tebe. Někteří hraji na Ipadu, někteří na počítači. A ani jedni z nich nemůžou být přeci znevýhodněni!
 

DeletedUser7347

Host
Tak proč to nejde i normálně :confused: Nevím kde si to vzal ale nikde jsem nepsal aby se svět řídil podle mě ! Říkal jsem svůj názor:) Tak se prober chlape.
 

DeletedUser2298

Host
Tvůj výkřik se qpaly dá zcela jednoznačně interpretovat i tak, že ty osobně na nějaké "I" věci házíš zvysoka bobek a přeješ si aby tato aktualizace s VB běžela.. a "I"čkaři ať třeba utřou ústa.. Tj. je to názor ale i zároveň celkem jasně naznačené přání spojené i s pochybností jak je věc "doopravdy" a zda to není jen zástěrka tj. lawnotova reakce je celkem v pořádku a na místě.. ;-)

Podle posledních informací tato aktualizace funguje a to v jazykové mutaci ANJ ( beta?) - ale jelikož předpokládám že v anglojazyčných i dalších zemích je trend používání "I" pitomostí apod. poněkud jinde jak zde v ČR, a s pohledem na to jaký segment tržeb třeba tito klienti tvoří.. tak vycházení jim vstříc je pak z pohledu peněz od INNO celkem pochopitelné.. pár řvoucích lidí, ze zemí se zanedbatelnými tržbami by mě ( a zřejmě možná i INNO) nechalo naprosto chladným a udělal bych si to stejně po svém.. tj. update bude - ale až bude fungovat s jabkama.. do té doby děj se vůle hrušková :)
 

DeletedUser8789

Host
A je si vubec INNO jisto , ze se tento problem nebude opakovat kazde 2-3 tydny , tj . pri dalsich aktualizacich ....
Pokud Apple nema zajem o pruznou spolupraci , ma smysl nastvat vetsinovou komunitu hracu na PC ???
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru