Diskuze k aktualizaci 1.29

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser129

Host
lawnot66 tak mi vysvetli naco potom su tie percenta v poradi cechov v jednotlivych dobach
a tam je vyslovne napisane za 1 miesto +15percent denna odmena takze ju dostaneme kazdy den a nie na jednej dobe sme 1 na mape
takze stale trvas na tom ze body nemaju rast ked nepreberies ziadne mesto
 

DeletedUser9061

Host
+15% denní odměna (né prestiže), ale síly do úrovně cechu.
 

Thesseus

Znalec
Ne každý den znovu a znovu ale že vám to zvýší přínos z toho kterého kontinentu o 15 %.
Je to tam započítané. Sečti si ručně všechny sektory a vynásob to 1,15 (1,1 pokud jste druzí, 1,05 pokud jste třetí) a vyjde Ti celkový výnos kontinentu.
Takže ano, pokud se nezmění level cechu nebo počet sektorů, na výsledné částce se nic změnit nemůže.
 

DeletedUser

Host
Už se nějak připravujte na možnost zvýšit stupně velkolepých budov?
Máte už nějaký postup, jak budete VB stavět?

Jinak jedno malé upozornění: Když budete navyšovat level velkolepé budovy, tak nezapomeňte, že pokud už vám někdo přispěl FP na dané úrovni, tak po aplikování zvyšování na jednu z útočných VB, se tyto FP neprojeví na další úrovni.

Chápu to dobře, že po updatu 1.29 dojde ke snížení útočného bonusu u útočných VB a jako kompenzaci dostaneme kupon, který nám zvýší lvl VB a dorovnáme si tím ztracený bonus? A pokud tento kupón použiji tam kde už budu mít příspěvky FP (třeba půlku bodů na další lvl), tak se mi sice zvedne lvl, ale o FP vlastně přijdu? Jakože mi to dorovná pouze lvl?
Nebo je to úplně jinak a mám dlouhý vedení :)?
 

DeletedUser

Host
S aktualizaci 1.29 nedojde ke snížení útočných bonusů. Myslí se tímto snížení, které předcházelo cechovní válkám, kdy nový bonus na 1 level nově činil pouhá 3%.
Ano, dorovná se level a FP už nebudou přeneseny do další úrovně. Když bude například budova rozestavěna 30 body ze 60, tak vlastníkovi se to dorovná 30 FP. Nicméně odměny "přihazovačům", kteří budou mít investované FP v daném levelu, by se měly připsat.
 

DeletedUser3139

Host
Ahoj Lorde, jen tak pro zajímavost, už naši supertvůrci vydali nějaké info, kdy bude další pokus o spuštění té nové aktualizace, nebo ještě jim to ,,nakouslané jablko" nepovolilo a termín znám není? :cool:
 

DeletedUser11297

Host
Tak já už mám aktualizaci 1.29. Když pominu, že je tam opět text v eng, tak jsem neobdržel kupóny. Chtěl jsem se zeptat, zda se teprve objeví v inventáři, nebo se zrušily.
 

DeletedUser

Host
Ahoj Lorde, jen tak pro zajímavost, už naši supertvůrci vydali nějaké info, kdy bude další pokus o spuštění té nové aktualizace, nebo ještě jim to ,,nakouslané jablko" nepovolilo a termín znám není? :cool:

Zdravím Jipi,
jak již bylo zmíněno výše, termín vydání v tomto případě dost ovlivňuje vydání nové aktualizace na iPady respektive čeká se na Apple.

WinJet, nezrušily se. Bohužel jak již bylo ohlášeno byly odloženy. V nejbližší hodinách by vše mělo být nahráno.
 

DeletedUser8599

Host
Nepsalo se už v úterý, že by to mělo být nahráno v následujících hodinách? :eek:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2982

Host
za mě už je v tom taková bramboračka ... a neříkejte mi že ne a že tomu na 100% rozumíte .... procenta někde dolu někde nahoru ??? hlava mi to nebere .... budovy měli nejprve po 5ti pak po 10ti teď to je po 2 někde po 3% .... vysvětlete mi proboha proč se z toho dělá takovej guláš ... s každou aktualizací se upravujou různě procenta ve VB nechápu ??? příklad hráči třeba jako já si koupil plánky za dia ke dealskýmu hradu aby měl denně medaile a nebyl jsem z daleka z prvních a nejprve dával myslím 160 medailí pak byla aktualizace já postavil a dával jen 90 ??? co to je proč někdo má výhody a druhej ne .... měli by se vývojáři už zamyslet nad svou prací
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2273

Host
Suhlasim.Kazda aktualizacia daco upravuje.Co je dobre ak je chyba,ale nie stale nieco uberaju.Tak ked nieco nie je dobre tak to nedam ani to neohlasujem,harci sa potom len rozculuju.
 

DeletedUser9838

Host
Zdravim. procital jsem to tady a na rozdil od kritiku, co tady hani moznost zvedani VB a tim padem i utocnych bonusu, se mi ten napad libi. Absolutne to nebude zvysovani rozdilu mezi top hraci a zbytkem, ale naopak to da sanci bojovat hracum co nejsou top na urovni. Skoro v kazdym eventu se daji ziskat strazni ohne a obrany vsech hracu rostou nahoru raketovym tempem, oproti utoku. Udam priklad, jen za fotbalovy event muze hrac s prehledem ziskat 10-15 straznich ohnu, coz je mnohem vic procent do obrany, nez diovka na 10lvl. Napadlo vas nekdy, jak tezky, ba dokonce nemozny je pro hrace projit obranou? A s kazdym eventem, kde sou k dispozici ohne je to jen horsi. Proto si cenim toho napadu, kterej da aspon malou sanci si trochu zvednout procenta do utoku. I kdyz podle me to porad nestaci. Idealni by bylo vytvoreni eventove budovy na styl strazniho ohne, ktera by naopak pridavala do utoku. Jinak uz aby byly ty kupony, cekam na ne jak na smilovani :D
 

DeletedUser2298

Host
Je to jednoduché... supportu a modům bylo oznámeno, že aktualizace bude 7.7. tj. během dneška.. zřejmě se asi ale v NDR někde něco nepovedlo - buď to zkonili vývojáři ( JiPiho oblíbená uklízečka a kotelník.. :) ) nebo za to mohou stále renoncy s nakousnutým jabkem a vzájemná nekompatibilita a nefunkčnost.. Každopádně naši modi a suppové za to rozhodně nemohou - jen oznámili to, co jim bylo posláno.. na provedení kýžené akce mají nulový vliv.. Takže to bude - "někdy" TM
 

DeletedUser11526

Host
Srdce mi pro tebe krvácí, ale nikde není řečeno, že
a) musíš někoho napadat
b) musíš ten boj vždycky vyhrát (i když i se sebelíp vyztuženou obranou nemá šanci UI vyhrát, když umíš nastavit jednotky do útoku)
Jen tak mimochodem - diovka žádné obranné bonusy nepřidává.
No a jestli jsi tak neschopný, že si netroufneš na stejněvyspělé sousedy, řeš to jako většina "udatů" - útoč na ty co jsou o dobu nebo víc níž ve výzkumu, to snad zvládneš, ne ?

Hmmm - dal jsem možnost "odpovědět", ale vyšlo to jako samostatný příspěvek, takže jen upřesním, že je to reakce na příspěvek z 17:05
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru