Diskuze k aktualizaci 1.46

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Hezký den, milí hráči!

1.46. To je číslo nové aktualizace, která přichází do vašich měst. Skvělé vylepšení na vás čeká v podobě nových ikon pro dokončenou výrobu. Takže už nemusíte dlouze bloudit po městě a hledat, která výrobna ještě neschovala výrobky do skladu. A samozřejmě opět na vás čeká i spousta oprav chyb. Diskutujte, pište a sdílejte své pocity k nové aktualizaci!
 

Arthoris

Odborník
Ikony super, další menší grafické zpestření ale hlavně bude opraveno tohle:Okno při nálezu nákresu k VB zobrazovalo všechny vlastněné nákresy.
 

DeletedUser7347

Host
Ahoj nové ikony jsou super na betě jsou už nějakou dobu (jdou doopravdy dobře vidět:)) ale občas se stane (alespon na betě ) že se nějaká ikona schová za vyšší budovu a pak najít nevybranou budovu je peklo (třeba to zde bude v pořádku )
 

DeletedUser11297

Host
Taky se mi na betě moc líbí. Ale že bych určité věci našel rychleji se říct moc nedá. Podle mě to nemá žádný vliv, ale ikony jsou pěkné, takže se těším na modernizaci.
 

DeletedUser

Host
Mám z nových ikon rozpolcený pocit, taky jsem na betě a ikony pro zlaťáky a výběr VB jsou dle mého soudu OK ale ikony pro budovy na kladívka a kasárna jsou neviditelné, jsou hůře k nalezení než to bylo dřív...
 

DeletedUser7347

Host
Já bych řekl že tebou zmíněné ikony jdou vidět lépe popřípadě stejně jako ty staré.
 

Dan 77

Veterán
ale občas se stane (alespon na betě ) že se nějaká ikona schová za vyšší budovu a pak najít nevybranou budovu je peklo (třeba to zde bude v pořádku )
Na to bych nevsázel. Vždyť vypouštějí chyby, nejdřív to mají sami otestovat, podruhé pak otestovat na Betě, jestli chybu nenajdou tamější hráči, a až pak to vypustit na běžné verze (kde se i tak dá nalézt chyba a brzy opravit). Ale praxe bohužel bývá jiná, jak bet hráči píšou.

Taky se mi na betě moc líbí. Ale že bych určité věci našel rychleji se říct moc nedá. Podle mě to nemá žádný vliv, ale ikony jsou pěkné, takže se těším na modernizaci.
Přesně... taky jsem to zcela nepochopil (částečně takový oslí můstek?), nebo jen nevím, v jaké situaci to vlastně má přijít vhod.
Hlavně aby ty nové ikonky byly dost dobře vidět. Je tam ikonka na mince, zásoby a jednotky, ale nevím, co je ta bedna: že by na zboží, výzkumné body, medaile a diamanty nebo VS? (samozřejmě myslím v přehledu města ikonka ukazující dokončenou výrobu, ne standardní ikonku).

  • Během tutoriálu bylo možné vytvořit falešné budovy.
Co to znamená?
Doufám, že ne to, abych nemohl budovu pouze dát na stavební plochu (musí být propojena cestou s radnicí), rozestavět ji, ale nenechat ji dostavět, splnit úkol a nakonec rozestavěnou budovu zbourat.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
Já bych řekl že tebou zmíněné ikony jdou vidět lépe popřípadě stejně jako ty staré.

Hraješ betu? Viděl jsi ty ikonky? Nevím jaký máš monitor, já 23" LED ale prostě stará dobrá bedýnka byla alespoň trochu vidět, toto je stříbrný na pozadí šedo/stříbrných baráků a podle mě co se týká snadné rozpoznatelnosti krok z5.
 

Dan 77

Veterán
No je pravda, že ta stará dobrá bedýnka byla dříve taky šedivá a kvůli tomu, že přestávala být od doby pokroku vidět, byla přebarvena na zlatou. Takže nevím, je možné, že by to byl krok zpět. Záleží na tom, jak budou ty ikonky výrazné, ještě jsem je v akci neviděl (na betě nejsem).
 

DeletedUser7347

Host
Barone: kdybych nehrál betu myslíš že bych o ikonách psal :confused: Monitor mám obdélníkový a skáčou na něm obrázky tot vše co k monitoru mohu říct :D Já osobně ty ikony vidím (mohli by být vidět líp)
 

DeletedUser

Host
Jsou to poloprůhledné ikony lemovány stříbrným okrajem když je budova motivovaná je ta malinká hvězdička motivace uvnitř těch ikon. Na Betě je k tomuto tématu diskuse kde 95% diskutujících je pro návrat starých ikon. Jeden diskutující tam naprosto otevřeně hovoří o tom, že Inno se zabývá tím jak hra naoko vypadá místo toho aby soustředili svoje síly na efektivitu hry a její hratelnost.
Jeden příklad za všechny, to že se mi vedle města perou jeleni, že mi nad městem lítají orli a že mi tam kmitá hafo rikš a busů a motorek mě fakt moc nedojímá. Že se ale hra pomalu načítá nebo že se během boje trhá mě celkem vadí.
 

DeletedUser11297

Host
Tak teď nevím, zda jsem to správně pochopil, ale bedýnka se zbarví do zlata, když je budova motivovaná, jinak je šedá pořád.

A ta bedna bude sloužit pro VB, studánky, svatyně atd. Prostě pro vše kromě domů, zásob a kasáren.
 

Dan 77

Veterán
Mně se boje nesekají, načítání je kvůli rychlosti internetu. Ale je pravda, že je ta hra i bez puštěných animací pěkně náročná na RAMku.
 

DeletedUser11297

Host
Mně se boje také nesekají, ale takové načítání mapy CvC ... to je něco. A k těm ikonám. Už jsem někde psal, že se mi líbí. Ale upřímně bych si raději ponechal ty staré dobré bedýnky.
 

DeletedUser

Host
Je zvláštní že mě se boje sekají, když nechám hru otevřenou v okně třeba 6 hodin a mezitím něco dělám, když jdu na boj v nově načtené hře tak ne, takže bych laicky řekl že se nějak špatně pucuje paměť. To načítání jsem měl na mysli přesně jak píše WinJet mám internet 50/50 MB a je mě to platný jak mrtvýmu kabát.

Jinak podotýkám a připomínám že neodsuzuju paušálně všechny nové ikony, ikony na prachy a VB jsou lepší a viditelnější než ty staré ale ikony na budovy kladívek a kasáren jsou prostě horší a jsou hůře vidět toť můj názor.
 

DeletedUser2059

Host
Jsem zvědav jak to dopadne, protože na betě mi to všechno načítá dvakrát víc než na originálech.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru