Diskuze k aktualizaci 1.46

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Arthoris

Odborník
Určitě ty ikonky jsou jen kosmetická změna a Thomas má asi pravdu. I když někomu se to může jevit, že mu bude připadat, že se mu výroba bude vybírat z těmi ikonky líp, prostě každý má svůj názor.
Pro Dana
[SPOIL]No podle mě už je lepší Avira je taky zdarma ale neobsahuje češtinu a co se týče Avastu Cituji: Dle mého názoru je Avast ze všech dnes popsaných bezplatných antivirů nejdál. Nabízí s přehledem nejvíce funkcí, rezidentní štíty pro všechno možné, rozumné grafické rozhraní i přiměřenou hardwarovou náročnost. Nevýhodami jsou jednak nutnost každý rok obnovit registraci (práce na pár kliků myši), jednak příliš agresivní výchozí nastavení, které může leckteré uživatele otravovat. Kvalita detekce je nadprůměrná – během používání jsme se obešli bez falešných poplachů, podle testů na webu je pak jen o něco horší než komerční konkurence. Není to ale vyloženě děravý cedník. Náročnost na systém je o něco lepší průměr, žádná tragédie se nekoná.Pokud potřebujete vysokou úroveň zabezpečení za nulovou cenu, lze Avast Free určitě doporučit.Ale jak říkám podle mě je Avira už lepší, protože v posledním testů se Avast umístil na předposledním místě a Avira na třetím a to mezi placenými a samozřejmě první místo patří NODu(ESET), za mě nej antivir ale když už máš Avasta, tak si ho nechej.
2)Pokud máš automatické aktualizace, tak se ti aktualizuje sám ale pokud jdeš na FoE a máš starou verzi, tak by tě to do hry nemělo pustit a na stránce FoE, tě to upozorní, že si musíš aktualizovat flashe.
6)To je dobře.[/SPOIL]
 

trojan1673

Veterán
Ikony jsou větší, výraznější, ale já je zatím neměla šanci vidět nenamotivované :(
Jsou vidět dobře, akorát ty na kladívka mi přijdou trochu nevýrazné.
 

DeletedUser

Host
Ikony jsou větší, výraznější, ale já je zatím neměla šanci vidět nenamotivované :(
Jsou vidět dobře, akorát ty na kladívka mi přijdou trochu nevýrazné.

Kladívka jsou stejně blbě vidět stejně jako zkřížené meče nad vojenskými budovami, kdyby alespoň udělali ten lem okolo mečů a kladívek místo stříbrné třeba svítivě žlutý, nebo červený ale to ne, to se holt kreativci v Inno teď poplácali po ramenou jak jsou dobří ale už 14 dnů na betě vox populi hovoří jinak.
 

DeletedUser11474

Host
Já se na nové ikony těším. Sice se pod nimi bude snažit marně vyniknout zamaskovaná hvězda motivované budovy, ale to třeba opraví později. Co se mi ale líbí na Betě a doufám, že to bude i na normálních světech je, že Studánka přání mění ikonu podle toho, co "vyrobila".

A ano, ikona se tak jako tak schová za větší budovu, takže najít ji bude skoro stejně "snadné" jako teď =)

(Mě v takových případech hodně pomáhá 5min výroba kladívek a pak po dokončení kliknout a jezdit kurzorem myši sem a tam jak pošuk ... no a nebo přestavět město =)
 

DeletedUser

Host
No nevim, ale ty novy ikony mi prijdou takovy prasteny .... Stejne nalevo je jen bedynka a kolikrat litam po meste a hledam, co se vlastne kde vyrobilo ...
 

DeletedUser2298

Host
Tak nové ikony... oba dva palce dolů a přemýšlím jak to akrobaticky zvládnout i s palci na nohách... Je to absolutně nepřehledné a oproti starým bednám to osobně vnímám jako zásadní zhoršení.. na Arvahallu jsem minutu a půl hledal poslední výběr a to mám ty objekty furt na stejném místě..
Jak se tu už opakovaně zmiňuje - tým řeší blbosti grafického charakteru ( nyní výběrové ikony, dříve kouř či ptáčci a koloušci do města..) a tak nějak se nevěnuje zásadnějším věcem.. to myslím není vůbec dobře :-(
 

DeletedUser7190

Host
Ty nový ikony musel navrhnout někdo s desetinou IQ tykve.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7347

Host
Tak nevím na betě ikony vidím úplně normálně a zde ..... škoda mluvit :(
 

DeletedUser12529

Host
Co se týká ikonek, souhlasím s Baronem, mince a bedýnky super, vojenské budovy a zásoby nejsou moc dobře vidět. Staré bedýnky byly něco mezi, takže mě osobně nápad změny vzhledu potěšil, na druhou stranu by chtělo, aby byly všechny 4 ikonky dobře viditelné. Napadá mě nedělat u nich průhledné pozadí, ale dát je ještě do nějakého rámečku, kde by bylo stříbrné pozadí, popř. zlaté v případě namotivované budovy
 

DeletedUser

Host
No je vidět že se potvrzuje že jsem jen tak nedělal vlny, ty ikony kladívek a mečů na tom by ještě měli zapracovat páč pokud chtějí paušálně tvrdit že jsou viditelnější tak to je kec, ono je to taky úplně jinak vidět když jako vývojář mám rozcapenou budovu přes celej monitor a když ji mám jako uživatel jako 1/50 města..... Stačilo by svítivé orámování těch ikon a to přece nemůže být zase taková robota ale to by se muselo chtít....
 

DeletedUser11297

Host
No podle mě jsou ty ikonky ještě hůře viditelné, než klasické šedé boxy. Když jsem to viděl na betě, tak tam mi to tolik nevadilo, protože tam mám jen malé městečko, ve kterém je pár budov. Ale když už jsem v Současnosti, kde mám desítky budov, už se to v tom ztrácí. Hlavně vojáci a zásoby.

A ještě jedna věc. Nelíbí se mi, že u studánek je nově vidět ještě před výběrem, že tam jsou zásoby nebo mince. Je to sice taková hloupost, ale když ji jdu vybírat, chci být překvapen, co dostanu. A ne že hned vidím ikonku zásob, takže vím, že odměna bude stát za prd.
 

DeletedUser12550

Host
Ikona "peněz" vypadá zmateně a připomíná spíš potravu bezduchých amíků.
Namísto hamburgeru tam měl být symbol jedné mince "na plocho" a ne třech "naležáka".
Doufám, že brzo namísto grafických ptákovin konečně dodělají všechny základní funkce, které chybí v mobilní aplikaci...
 

DeletedUser9061

Host
Ikonky se mi líbily, když jsem je viděl v oznámení ;)
Ve městě je bohužel ne a ne najít. Některé bohužel splynou s budovou, ...
 

DeletedUser12558

Host
Mně ty ikony vysloveně vadí. Jsou mnohem méně viditelné, hodně nepřehledné a zničily to napětí při vybírání ze studánek přání. Snad budou mít aktualizátoři dost rozumu, aby během dalších upgradeů hry vytvořili možnost zvolit si ikony sám. Další změna k horšímu.
 

Dan 77

Veterán
Myslim ze je naprosto zbytecne psat off topic prispevky do spoileru stejne se sem kazdy podiva v nadeji ze je tu napsano neco k tematu po tom co se mu ukaze neprectene vlakno.
To je věc názoru. A kdo chce, může se podívat i na off topic. Nedoporučuju kontrolovat nepřečtená témata (nové příspěvky) podle indikátoru barvy, protože to brzy zase zmizí a absolutně to nefunguje na tomhle fóru tak, jak má. Lepší je kontrolovat nové příspěvky podle data vaší poslední návštěvy (kdy jste si také naposledy všechno přečetli), tzn. datum si pamatovat a pokračovat dál.

Arthoris:
[SPOIL]Aviru znám jen podle názvu, jinak vůbec. Ale Avast mi byl už několikrát doporučen, tak ho používám taky. Navíc si ho můžeš dát i do smart phonu, což je taky fajn. Obnova po vypršení roční bezplatné lhůty je skoro bezvýznamná záležitost - pár kliků a licence je obnovena na stávajícím účtu. Na nastavení je potřeba si udělat chvíli čas a optimalizovat si Avast podle svého.
S flashem nemám žádný problém, ale ani nevím, že bych nějaké automatické aktualizace flashe někde nastavoval, ani kde se to dělá.[/SPOIL]
A souhlasím s tebou, taky se mi zdá, že se zvýšila náročnost hry na procesor. Holt nezbývá než dodat: Vývojáři, opravdu skvělá práce. :mad: Řeší se blbosti, které jsou ještě k tomu změnou k horšímu. Místo toho mají řešit opravení stále neopravených chyb, které se dál a dál vypouštějí, dále by měli řešit nedodělávky ve funkčnosti hry. Ještě jsem jim to trpěl, ale už mi trpělivost dochází, protože několik posledních aktualizací mi zvedají mandle.

Dle mého názoru je předělání obrázků zajímavé, ale rozhodně bych se neodvážil to interpretovat tak, že od nynějška všechny symboly uvidíte a nic nezapomenete vybrat. Podle mě hledám nevybranou výrobu ve městě stejně dlouho jako před zavedením této novinky.
Přesně tak. Akorát to není chyba interpretace, ale vyjádřený předpoklad vývojářů, který byl pouze v českém oznámení o aktualizaci přeložen. Už to tady sice bylo řečeno, ale je to prostě jen zjevný "oslí můstek". Navíc ikonka nevybraných mincí je možná trochu výraznější než původní zlatá truhla, ale ty ostatní, zvláště ikonka nevybraných zásob a vytrénovaných jednotek, jsou vidět hůř.

Trojanka: Ale ty všechny jsou snad menší než původní zlatá truhla. Motivace změní pouze to, že vedle ikonky nevybrané výroby zůstává viset hvězdička.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru