Diskuze k aktualizaci 1.90

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13384

Host
Ja jsem tez velice rad za predelani jednotek.
Treti obtiznost expedice by melo byt to uplne nejtezsi co tahle hra nabizi takze by se u toho mel clovek alespon trochu zapotit. ted je to vezmu 1RG a 7 tulaku nebo 1RG 1sampion a 6 tulaku a 80 procent vsech boju muzu jit na automat. Ted diky krcme mame vsichni moznost vyjednavat na 4 pokusy takze si nedokazu predstavit proc by do toho nekdo (pokud vylozene nechce) mel dat jediny diamant.
A pokud byl RG v expedicich vynikajici jednotka tak v CvC a je to temer podvod. 1 RG 7 tulaku a s dostatecnym bonusem muze clovek bojovat tak dlouho ze ho to ani bavit nebude a obrana tam muze byt jakakoli.
A mapa je vice mene to same. 8x RG a cela ledovka sla na par mrtvych jednotek.
Chapu ze spousta lidi si na to zvykla a premyslet u kazde bitvy s cim tam pujdu se ne kazdemu chce. Ale dejme tomu sanci a verim ze spousta lidi si za mesic rekne ze to neni vubec spatne. Budeme muset taktizovat, mozna lehce povysit Diovku, Cachy a Castel a pridat par vojenskych budov kvuli vetsimu bonusu ale urcite to bude vetsi zabava nez dve utocne kombinace na jakykoli boj v budoucnosti a ledovce. A kdyz uz bude nejhur tak aktivuju +1 pokud vyjednavani na 15 min (cena 1500 stribrnych je uplne smesna kdyz jedno vybrani u 14 mistneho stolu da cloveku 1000 stribrnych takze pokud vyberu rano a vecer tak muzu vyjednavat kazdy den).
 

DeletedUser12887

Host
já bych celkově tuhle jednotku úplně zrušil dělá to akorát zlou krev hráči jsou nespokojení má tohle vůbec cenu ?
 

DeletedUser12151

Host
co to je za nesmyl, ze v ledovce nejsou ztraty, za 14 dni 1000 tulaku, asi moc nebojujete panove, a nepouzivam jen RG, mnohdy je lepsi jednotka sampion. Jak je to napsane, ze je ultimatni, vemte 8 gunu a postavte je proti 8 dronum a nebo kombinaci dronu a satelitu a prijdte mi se napsat vysledky. Beee on je RG moc silny, vzdy byla a je jednotka v kazde dobe, ktera je pouzitelnejsi proti temer vsem, rovnou zruste oplaceni utoku u PVO, neviditelnost u tanku v Z, rychla jednotka od VS do kolonie, tam muzete rovnou zrusit i granatnika, pak tank v POK, je sice pomaly, ale da se jim bojovat proti vsemu, mam pokracovat? To spis zruste tulaky :D
Spis je problem, ze ledovka mela byt posledni doba a evidentne nebude
 

DeletedUser12151

Host
boze muj ten gun je uplne marnej, jednotka,ktera je ma byt gunem porazena ho porazi jako nic :D obrana 30/240 a ja ho porazil tankem s 1 tulakem dole :D tak to je vysmech, tak uz se nebojim, staci si vzit tank a tulaky a zas tu mame ultimatni jednotku?
 

DeletedUser8847

Host
Petře výše ztrát závisí na Tvém útočném bonusu, obranném bonusu proti kterému jdeš a namixování armády - to Ti ale asi nemusím vysvětlovat : ) Každopádně myslím, že bojuji celkem dost (85 545 vyhraných bitev), ale ztráty takové jako ty nemám a stávající 3 kombinace (všechny s railgunem) mi bohatě vystačily na sousedy, CvC i expedice. Zatím jsem nový railgun nezkoušel, ale zajímavý bude podle mně šampión, který po mírném oslabení bitevní pevnosti, bude asi užitečnější než dosud. A připomínám, že ve čtvrté části LED BUD budou další jednotky, které vypadají (minimálně jedna z nich) také celkem zajímavě. Prostě už to nebude jenom o tom nasadit 1 railgun, 7 tuláků a všechno rozstřílet, ale bude to chtít trochu víc myslet, což myslím, že je jenom dobře : )
 

DeletedUser12151

Host
to je sice hezke,ze to bude chtit vic premyslet, s tim nemam problem, jak vis tak v CE to nejde vse silou,ale musi se u toho premyslet, jak mam premyslet v CV, kde nepritel brani a ja chvatam abych stihl co nejvice boju, uz takhle zmrsili dynamiku boje tim,ze se vratilo prastare pravidlo s odebranim amrad, zmenili nastaveni tulaka a to vse delaji aby nastvali hrace,ver mi,ze slova co jsem pouzil jsou slabsi odvar toho co bych nejradeji napsal,ale me je to uz vcelku jedno, udelal jsem si jasno proc to inno dela a rozhodne ho v tom nebudu podporovat, byla doba kdy me hra hodne bavila a byl jsme schopny jim prispet za nakup dia,ale udelali zmeny,ktere si nezaslouzi uz ani korunu, o tom to cele je..o penezich denune
edit: tady jsem si pujcil nazor hrace co take hraje na bete,ptali se hraci co nevi co je railgun:
Strašně ho oslabili, jako by nebrali v potaz, že střílí ob kolo. A plazmové dělo v LEDU je absolutně k ničemu, průzkumníci a tanky na něj dostřelí hned první kolo. To samé se dá říct o Behemontovi, má bonus jen na kopcích, které v Ledu skoro nejsou. Bude to zase doba tank proti tanku a spoléhat se musíš na bonus z Oranžády, kritický zásah prorazí i reaktivní pancíř.
Tolik k tvemu premysleni.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
...zajímalo by mě, kdo si stěžoval na guny ale určitě to nebyl bojovník...když snížení, tak ano ale pustil bych jej na každé kolo, ne jen ob jedno...dnešní úprava vojska se mi vůbec nelíbí...
 

DeletedUser12225

Host
znevýhodnění rail gunů a zároven posílení ledovkových vojáků považuji za nesmyslný a naprostohloupý krok... buď se mělo udělat jedno, nebo druhé. Navíc myslím že mělo mnohem větší smysl měnit vojáky z ledovky, než rail gun, už proto že rail gun je již zažitá jednotka, je ve hře již poměrně dlouho a takové věci by se moc měnit neměly. navíc je to svým způsobem i znevýhodnění lidí kteří do budoucnosti teprve vstupují oproti hráčúm, kteří už jí prošli.
A též mi přijde až sprosté, že vývojáři naprosto ignorují ohlasy z beta serveru. K čemu pak ta Beta vlastně je?
 

DeletedUser12151

Host
diky za tu cast,ze znevyhodnuje hrace,kteri teprve vstupuji do B, je to i muj pripad na E, tam jsem vstoupil teprve pred tydnem a uz jsme se tesil jak ziskam v eventu railguny a pekne v klidu si dobyji mapu,tak jako na ostatnich svetech kde jsem v LB,hold nekdo v NDR mel jiny nazor a rozhodl se,ze k eventu na vanoce nam da jeste jeden darecek,ale ten nikdo nechce

tak prvni boje v CV a tragedie :D urcite z toho maji profit hlavne obranci :) uz aby byla 4 cast ledovky a dalsi jednotky, jinak muzeme CV povazovat za mrtvou cast hry, hlavne,ze mame klikacku v te pritrouble putice :/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12225

Host
nejhorší na tom je, že totálně posr.... jednotky ledovky, a zkoušej to vyžehlit tak, že zničej dobrou jednotku budoucna.... namísto toho aby jen pořádně doupravili vojáky ledovky... protože ani předtím RG rozhodně nebyl neporazitelný, byl jen dobrý.

Chipator: je hezké že to vidíš tak pozitivně, ale upřímně,
alespon trochu zapotit.
já jsem ted třeba delší dobu nedokončil expedici, neboť jednotkama zítřka to moc nešlo a současno už nestačilo, tak jsem se těšil na to, že konečně s RGčkama se mi to zas povede a puf, najednou to prostě zase museli pos... pokazit... prostě mi celkově změna RGček přijde k ničemu, či dokonce škodí.
 

DeletedUser12151

Host
ani se mi nechce jit bojovat do CE, vim,ze prvni 2 lvly dam v pohohode,ale ve 3 to bude uz skripat, taky mohli pockat s tou zmenou az budeme mit vsechny jednotky LB :(
 

DeletedUser8847

Host
Petře já dneska zkoušel různé sestavy v bojích se sousedy a není to tak ultimativní - bitevní pevnost je v bojích dobrá, ale ani oslabený railgun není úplný šrot (jenom pološrot), jezdec taky není k zahození a z původních útočných 2 - 3 sestav tam po zítřku bude tak 5 - 6 celkem solidních sestav, se kterými se dá dobře útočit. Není ani pravda, že se nedá zlomit 8 bitevních pevností v obraně - dneska jsem to zkoušel u souseda, který má +395% obranu a musí se to akorát odtahat ručně, ale vyhrát se to dá (i s přiměřenými ztrátami). Takže o degradaci bych úplně nemluvil.

Jasně, že mi vadí X různých změn ve hře, o kterých si myslím, že mohou být lepší, ale nebudu marnit čas brečením - naopak budu přemýšlet nad tím, jak každou změnu překlopím ve svojí výhodu. Jak jsem psal - tu hru neprovozují hráči, ale INNO - mimochodem v tom je asi i hlavní rozdíl v porovnání s tím Slovákem s elektronickou šikanou - toho si lidi zvolili, INNO si nikdo nevolil, INNO tady prostě je : )

P.S. Ta elektronická šikana, o které jsi psal, mi vadí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12225

Host
denune ale obhajuješ se tím, že vojáci ledovky taky nejsou tak špatný... ale přijde mi nespravedlivý, že vy co jste budoucností prošli jste měli dobrý RGčka, a my, co jsme třeba teď do budoucna přišli je už nemáme...
 

DeletedUser12151

Host
to uz jsem tady taky psal,mam ten samy problem na E, tam jsem na zacatku doby a tesil jsem se na RG,ze je vytahnu v eventu, jako loni na A, na zacatku doby, coz byla velmi velka pomoc
 

DeletedUser11297

Host
Tak jsem se dnes vrátil do vojenské pohotovosti a po projetí celého sousedství jsem zjistil dvě fakta. První, robovoják je naprosto úžasná jednotka. Je to vlastně přesná kopie protiletadlové jednotky ze Současnosti, ale to vůbec nevadí. Neprohrál jsem s ní ani jeden boj. :)
No a fakt číslo dvě: Rail, wtf? :D Bonus do obrany u jednoho souseda přes 400% a já ho porazil jak prd. :D
 

DeletedUser12151

Host
ultra AP a nev. tank ze Z davaji gunu v expedici ultimatni pozkozeni,to je o dobu niz :D to uz je fakt vysmech..off bonus mam proti souperovu 70% 108/90 ,ze budou tezsi boje v B jsem cekal,ale ze bude dostavat gun i sodu od jednotek Z jsem necekal
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4749

Host
Byl to jen další stupidní nápad od vývojářů. Protože jednotky ledové budoucnosti se nám nepovedly, zničíme i jednotku budoucnosti, ať ten rozdíl není tak velký. Ovšem zapomněli ještě zničit tanková vznášedla. To budou muset doladit v příští aktualizaci. Ta jsou totiž ideální ke získání poslední části mapy ledové budoucnosti. Daleko vhodnější, než armáda doby ledové. Plasmová děla jsou totiž mizerná a o behemotech bych se raději ani nezmiňoval. Letěli z města po prvním bojovém nasazení. Robotičtí vojáci jsou po té úžasné úpravě už také nepoužitelní. Vylepšení totiž spočívá v tom, že jim byla odebrána jediná vlastnost, kvůli které bych je nasadil do boje. Ovšem tanková vznášedla jejich místo zastanou a dalece je předčí. Je také zajímavé, že se nikdo nezabývá raketovými střelami ze současnosti. To je snad ta nejhorší jednotka ve hře a nenasadil bych ji ani proti osmi kopiníkům. Ale vlastně proč by se tím tvůrci hry zabývali? Zhoršit to už nejde, takže cíle bylo dosaženo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru