Diskuze k aktualizaci 1.90

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4749

Host
Hospoda - OK
Forge body - OK
Jednotky - CHYBA

Pokud se chtěli hrabat v jednotkách, tak to měli předělat komplet v okamžiku, kdy budou ve hře komplet jednotky LB (a nevšimnl jsem si, že by byly součástí tohoto update. RG je (nebo spíš byla?) sice "ultimátní" jednotka, ale zase cenu útoku za dva tahy, nehledě na to, že byla i snadno zničitelná. Docela jsem zvědav na 3. kolo expedice po téhle "úpravě", když ve hře stále není dělostřelectvo LB....
nesouhlasím
hospoda za prvé není hotová a za druhé má spoustu much
body OK
jednotky - stupidní chyba
 

DeletedUser8654

Host
Při sbírání bodů přes mobil se to cca u 14.bodu sekne a další výběr je možný až po utracení tak to moc nefunguje...
 

DeletedUser12151

Host
me to sbirani funguje na mobilu dobre..je mozne, ze reinstal apky by ti pomohl, obvzlast jestli mas nejaky foune s andriodem :D
jinak kdy uz tedy vrati ty jednotky, tohle inno fakt nevychytalo :D to uz fakt nejde jinak napsat, tak sup rychle precist nez to smazou :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4810

Host
Zdar,

takže - zkouším nově přepracované jednoty, jsem cca v polovině expedice a to co se stalo z Gunu je děsné, jak tu někde padlo, je to najednou totální propadák/šrot = jednotky na které má obraný bonus ho udělají na dvě rány ??!!! a tím, že bojuje jen každé druhé kolo, je teď vlastně na nic, proč tak razantní snížení obrany ? mělo se to nastavit obrana útok 160 a nebo by tedy měl útočit každé kolo ?!!

a změny jednotek z ledu, je to s nimi lepší, ale pořád je to o ničem,
- Rv je znatelně lepší, ale měl mít asi ještě delší dosah, aby využil oplácení útoku, protože většina jednotek má delší dosah a tím je to o ničem ??!!!
- Průzkum. jezdec je také lepší, ale ať má na bojovou pevnost bonus, rostě na ní nemá šanci a o tankovém vozidle ani nemluvím !!
- bojová pevnost asi OK,
- a dračí drom? ten vlastně nepoužívám, protože má útok jen jedna proto je hrozně slabej/zranitenej a při správné volbě obrany je nepoužitelný, dosah alespoň 2 by to rapidně změnil

a to je asi tak vše, jen je mi asi už teď jasné, že expedici tentokrát nedokončím a to mě mrzí, protože s bonusem 105 % jednotek v obraně nemám se současnými jednotkami šanci ??!! a o vyjednávání už nemá cenu se bavit, bez diamantů to nemá cenu !!

Petr 1st.,tohle inno fakt nevychytalo :D to uz fakt nejde jinak napsat, tak sup rychle precist nez to smazou :D

jj, máš pravdu předsedo, to se opravdu moc nepovedlo, ale prý to(změnu jednotek) tak chtěli sami hráči ??!! - by mě zajímalo kteří ??!! a zatím se to ani nevyhvězdičkovalo - hm, asi na tom něco je, ale jen kdybych to napsal já, to by bylo upozornění a varování :):p:)
úpravu jednotek to chtělo, ale ten Gun je přehnaný !!!, ok, ať je jak je teď, ale ať bojuje každé kolo !!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4749

Host
Jestli tě správně chápu, chceš aby boje v expedici byly tak obtížné, aby je většina hráčů nedokázala vybojovat. Ještě jsi zapomněl navrhnout, aby bylo ztíženo i vyjednávání tak, aby ve třetím kole nebylo v některých případech možné dosáhnout úspěchu. Proč by měli mít možnost uspět v expedici všichni, kdo projeví snahu? Měla by být jen pro dejme tomu prvních sto v globálním žebříčku.

Sbírání bodů při hraní pomocí aplikace na Androidu nefunguje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Mno, ač pacifista, trošku jsem si na zkoušku zabojoval na mapě ledovky. Výsledek:
Tam kde není plazmové dělo se osvědčila sestava 1x tankové vznášedlo (budoucnost) 7x tulák.
Tam kde je víc plazmových děl se osvědčil 8x bojový dron (zítřek)

Tolik asi k tomu že jednotky nižší doby by neměly porážet jednotky vyšší doby...;):rolleyes:
 

DeletedUser12151

Host
prave jsem bojoval v CE proti 4 vznasedlum a 3 dragon dronum a 1 vojaku v exosceletonu a vzal jsme si 1 behemenot a 1 plazma delo a tulaky,nechci rikat,ze to byla katastrofa,ale vznasedlo na 3 utoky delem je tragicke, k tomu jsem dostal do dela zasah exosceletonem a on mu ubral 8 zivotu :D to si z nas delaji srandu ne? to mel byt behemont nova ultimatni jendotka? je to tekuty exkrement,ktereho jsem postavil 2 kasarna,tak uvidime,ale z RG udelali taky tu tekutou vec a pridali dalsi 2 tekute veci,tohle je vysmech vsem hracum
je mozne nejak kontaktovat primo vyvojare v inno games?
 

DeletedUser12151

Host
winjete oni na nas moci ze zhora a ani jim neni hloupe to nevydavat za dest, nevim odkud tato hlaska je,ale presne to na to sedi, ja nechci vyjednavat ani nahodou,hraju tu hru,protoze me bavi,(bavilo) bojovat..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Však já ti to neberu, ani na tebe nereaguji. Kolega psal, že vyjednáváním bez dia nemá šanci expedici dokončit, tak jsem se snažil pomoci. Klidně si bojuj.
 

DeletedUser8605

Host
proč řešit přehršel jednotek jednoduše úpravou alkáče, kterej je chrlí, když můžeme totálně zmrvit jednotky ......
nevím jak ostatní, ale CvC se dle mě teď bez obrovských ztrát nebudou dát hrát vůbec na automat, takže budou o velkým hnědým, takže další důvod proč se na ně vykašlat. u nás v cechu jim už dávno nedáváme prioritu a teď tu je další důvod, proč na ně kašlat ještě víc ....
 

Svatej

Legenda
JardaDC: Protože, kyby jsi okrouhal bonus alkáče, tak tě ukamenují úplně všichni hráči :) Navíc by to téměř nic nevyřešilo, naopak by se prohloubila propast mezi hráči, kteří si díky extrémě vysokému lvl alcatrazu udělali deseti/sta-tisícové zásoby jednotek (a ti by byly pořád za vodou) a novějšími hráči, kteří by tím ztratily možnost si tu zásobu nadělat.

Kdežto na rebalanc jednotek B/LB budou negativně reagovat jen hráči, jichž se to týká / brzy bude týkat.
Zatímco zbytek hráčů, kteří ještě nejsou v těchto dobách a teprve do nich dojdou to budou řešit až později a tudíž nebude tolik nadávání a fňukání...;)
 

DeletedUser12151

Host
nejlepsi bude se na hru vykaslat, hraci,kteri v tech dobach nejsou urcite nebudou fnukat,protoze to nezazili a nas,kteri ano se protrebuje evidentne inno zbavit aby jsme uvolnili misto tem co teprve po nas prijdou,na co jim jsou hraci,kteri hrou muzou proplouvat temer s neomezenymi zdroji a neutraceji za diamanty,tak je proste nastvou a oni prestanou hrat..kolik takovych je na kazdem svete,asi pakatel kdyz takovou prasarnu udelali,jinak si to opravdu neumim vysvetlit.. a proc nici CV je evidentni,protoze ji neumi dat do takoveho stavu aby vzladal napor vice jak 20 hracu nebo 30 hracu,proste by je to stalo moc zdroju prepsat CV uplne od zakladu,takze CV je evidentne mrtva zalezitost ve hre a nastupuje bezducha klikacka v hospode a farmareni podporene par boji v CE a kdo ma dost casu tak i sousedu..
 

DeletedUser7629

Host
Jen technicka, Behemoth je silny fakt hodne na kopcich, jinak se rozmacka ein zwei. Je treba ho zastavit nez se dostane na kopec, jinak se musi znicit na dosah 1.
 

DeletedUser12151

Host
problem s behemontem je,ze kopcu je malo a jedina jednotka,ktera ho umi lepe porazit nez jednotka LB je zase RG,ktery oslabil,takze porad je velka nevyvazenost boju, porad pouzivam hodne jendotky B v CE a dokonce i PVO ze SOU,proste ten rebalncing jednotek je jedna z nejmene povedenych aktualizaci za ty roky co hraju tuto hru.takze otazka je kdy uz tu blbost zmeni zpet..vtipne je,ze na bete to par hracu obhajovalo jako dobrou vec,ze RG byl moc silny,ale tyto hraci maji off bonus 200/200 a momentalne jim samozrejmne zmena velmi vyhovuje,protoze pro ne se temer nic nezmenilo z takovym velkym off bonusem,jinak jsme nevidel moc kladnych ohlasu,tak proc si tak tvrdohlave inno stoji za takovou blbosti,nedam si pokoj dokud neudelaji vyvazenejsi jednotky LB, nevrati RG zpet na jeho puvodni hodnoty a nebo ho muzou nechat,ale at strili kazde kolo..mam na zimu novy cil :D
 

Svatej

Legenda
Petr 1st. hodně štěstí ve tvém úsilí :)
jinak, jjá jsem pro nerfnutí gunu a bonusy mám 60/57 :p asi tolik k tomu... Nicméně rebalancing dalších jednotek je špatně provedený... to souhlasím.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4810

Host
Můžeš si v krčmě koupit čtvrtý tah na vyjednávání, pak to jde i bez dia.
já chci bojovat(ož se ve třetí části momentálně nedá) a ne vyjednávat a kolikrát ani 4 pokusy nestačí, utratím vše 8 expedičních pokus na jedno a konec a pak čekám, takže celkem demotivující

jestli to je na mě, tak tu celou dobu řeším opak, že se v expedici po změně jednotek nedá dojet do konce a ani s novými, bitevní pevnost strestá nové dělo jako nic a to má dělo na pevnost bonus, ale ta se nepoškodí více jak o 3, tak k smíchu

pokud se prostě neupraví/nesníží bonusy jednotek v obraně ve třetí části expedice, tak je to u většiny hráčů o vyjednávání a to je taky o ničem, ať jsem si koupil pokus na víc, utratil jsem na jednom sektoru všech 8 pokus bez efektu a pak vypršel pokus na víc a diamanty za vyjednávání dávat nebudu, ať je sem tam kupuji, ale ty investuji do rozšíření

hra by měla hráče bavit a ne je demotivovat, aby neváhali do hry investovat peníze za dia, ale za účelné věci a ne za vyjednávání, které umí sebrat diamantů, až je to nechutné

proto závěrem, třetí kolo expedice je pro většinu hráčů nedostupné a mělo by se to nějak upravit, aby měli všichni šanci expedici dokonči a o opakujících nesmyslných se odměnách(altán, plánky) ani raději nemluvím :)


Jestli tě správně chápu, chceš aby boje v expedici byly tak obtížné, aby je většina hráčů nedokázala vybojovat. Ještě jsi zapomněl navrhnout, aby bylo ztíženo i vyjednávání tak, aby ve třetím kole nebylo v některých případech možné dosáhnout úspěchu. Proč by měli mít možnost uspět v expedici všichni, kdo projeví snahu? Měla by být jen pro dejme tomu prvních sto v globálním žebříčku.

Sbírání bodů při hraní pomocí aplikace na Androidu nefunguje.

přesně tak - Tolik asi k tomu že jednotky nižší doby by neměly porážet jednotky vyšší doby.:
nová jednotka by měla být lepší, než ty předtím, v ledu si tím nejsem jist ani u jedné (jen ta bitevní pevnost má docela navrch, že i jednotky které mají na ní bonusy nemají nárok) = v bojích na nově odkryté části mapy jedu všechny boje tankovým vozidlem beze ztráty, což je srandovní :)
ale zase zaplať pánu bohu za to, alespoň někde se dá zabojovat :)


Mno, ač pacifista, trošku jsem si na zkoušku zabojoval na mapě ledovky. Výsledek:
Tam kde není plazmové dělo se osvědčila sestava 1x tankové vznášedlo (budoucnost) 7x tulák.
Tam kde je víc plazmových děl se osvědčil 8x bojový dron (zítřek)

Tolik asi k tomu že jednotky nižší doby by neměly porážet jednotky vyšší doby...;):rolleyes:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
ahoj, 46 boj v CE, kdo jste ho cim udelal a jak? :) jednotek LB mam vsech dost,ale kdyz se dostanu pres 1 vlnu tak uz mam ztratu 1 - 2 tulaky a pak uz to nedotlucu,pred tim jsem tu 1 vlnu prosel bez ztrat pevnosti a tulaky,ale ted je jezdec vytuneny a nevim, zkousel jsem i kombinace,ale dragon drony ktery by byli dobry v 2 vlne jsou k nicemu proti behemontum v 2 vlne a prohra..jo a cpat tam robovojaka,kterym bych prosel prvni vlnu v pohode je blbost,protoze plazma guny ho pak zrusy nez k nim dostane..tolik k te vyvazenosti boju, off bonus 134/101

edit: vynatek z oznameni: Jelikož by jednotky měly být smysluplné a protože jsou vaše názory shodné s našimi daty, rozhodli jsme se pro změny u jednotek, jejichž vlastnosti byly nevyvážené. Všechny tyto změny jsme v posledních dnech pečlivě otestovali na našem Beta serveru a jsme si jistí, že jsme na správné cestě.
toje LEZ na bete je hodne hracu proti/rekl bych vetsina/ a stezuji si stejne jako vetsina hracu na ostatnich jazykovych mutacich..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8847

Host
46, 47 a 48 boje v expedici jsou masakr, ale udělat se dají - jak jsem psal v jiném vlákně, je to o té kombinaci a o troše štěstí, jak se promění tuláci. Poradím Ti jen to, že některou jednotku můžeš použít pro první vlnu a v první vlně jí nechat programově chcípnout, aby v druhé vlně bojů nezatěžovala svou proměnou tuláky : )
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru