Diskuze k aktualizaci 1.90

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12151

Host
tak kdyz uz do toho tahame stesti tak to muzeme rovnout zabalit, uz vidim jak nejaka realna armada jde do boje a doufaji v trochu stesti :D
jinak diky za radu denune,je mi jasne,ze to je o stesti a fintu nechat jednotku chcipnout jsem praktikoval uz i za starych podminek,ale ted mi to proste meni na uplne nepouzitelne jednotky :) nehlede na to,ze jezdec neumerne posilil,takze ta vyvazenost je vlastne nevyvazenost..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4749

Host
Pokud má nějaká jednotka proti jiné bonus, přijde mi velmi vyvážené, aby bylo potřeba čtyř zásahů té s bonusem na likvidaci té proti které ten bonus má. A rovněž je velmi správně nastaveno, aby nějaká jednotky byla zničena dvěma zásahy od jednotky, která proti ní bonus nemá. Samozřejmě je řeč o jednotkách stejné doby. (pro jednoho místního rejpala dodávám, že mé bonusy pro útok a obranu jsou ve zmiňovaném případě +- stejné, jako má nepřítel) Tvůrci ve své nekonečné moudrosti dělají jeden krok za druhým směrem k cílené likvidaci "staré" hráčské komunity jak bylo zmíněno výše.
Mimochodem, nějak se nám zapomněli zmínit, že pěkně v tichosti posílili tanky postmoderní doby. Nebo snížili sílu obranné armády? Holka je v té době, minulý týden musela vyjednávat už ve druhé úrovni a dnes dokončila kompletní expedici pouze bojem. Vím to, protože jí občas koukám přes rameno. Samozřejmě za stejných bonusů a stejné sestavy armády, kdy bojuje hodně silově asi v 80% 2x tank + tuláci.
 

DeletedUser13384

Host
Ahoj.
Tak cechovni expedice je uspesne za mnou. vse ciste vybojovano bez pouziti dia ci jedineho vyjednavani.
Muj bonus je 95/95.
Ciste muj osobni nazor (i kdyz vim ze se spoustou lidi se neshoduje) je ze ted je to ta prava expedice. Ke konci uz jsem musel i nektere boje vzdat ci zacit opakovane kvuli premene tulaku. Kazda obrana vyzadovala jine slozeni armady a konecne to byla zabava i pres to ze jsem mel nekolikanasobne ztraty oproti drivesku. Na druhou stranu i s Alcatrazem 10lvl bych mel mit dost jednotek abych pokryl ztraty a neco mi zbylo i na sousedy ci cvc.
Abych otestoval i oslabeni RG ciste v prostredi budoucich jednotek tak jsem si dal nekolik boju v CvC budoucnosti a RG je tam stale TOP jednotka. Samozrejme v kombinaci Sampion RG a 6 tulaku je to jeste lepsi ale i samotny RG s tulaky dokaze prejit pres jakoukoli obranu. Pri pouziti automatu v 90 procentech (par boju jsem si dal rucne abych to videl opravdu na vlastni oci) jsem mel v prumeru 4 mrtve jednotky na 20 boju coz neni zadna hruza. 2 mrtve jednotky v kombinaci se sampionem. Je jenom dobre ze ted kdyz si vezmu budoucnost proti ledovce tak budu mit silene ztraty. je to jako vzit si na mape vsech er zitrek a jit proti obrane z budoucnosti, vysledek je uplne totozny kor kdyz zmacknu automat.
Takze abych to shrnul za me velice povedene prebalancovani jednotek (a to mam kasarna jen prvnich trech jednotek, par artilerii z odmen a zadneho behemota) ktere do hry konecne vneslo trochu strategie a nutnosti zapojeni hlavy.
Samozrejme ze puvodni system byl mnohem lehci a temer opravdu kazdy to mohl dobojovat az do konce ale pokud by jste simpanze naucili jak davat do utoku 1RG 1sampik a 6tulaku tak bych to odbojoval i on :). tim samozrejme nechci nikoho urazit ale klidne si priznejme ze boje v budoucnosti a ledove budoucnosti pred prebalancovanim jednotek byly neco neskutecne trivialniho.
Mozna misto obvinovani INNO proc mi kazi hru by si kazdy mohl rict cim to je ze pred tim to slo a ted ne. mam maly bonus?? takze musim povysit VB + pripadne postavit vice kasaren na bonus. Asi nemam dobre slozenou armadu proti konkretni obrane. ci neco uplne jineho.
A nechapu tu averzi nekterych hracu vuci vyjednavani (jako by to bylo neco potupneho). Proste kdyz na to uz nestacim tak si pomuzu pres krcmu a vyjednavani a dalsi boje uz treba pujdou snaz.
Kazdopadne uvidime jak to pujde nadchazejici tydny. Prece jen je to casove narocnejsi ale nikdo me nevymluvi ze to neni zabavnejsi :).
Vsem preji hodne stesti a at se dari.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
chipatore, taky jsem expedici dodelal a moc ztrat jsem neutrpel.
80% hracu si s tim neumi poradit, tak pokud chce tyto hrace u hry inno udrzet bude se muset zamyslet, uvedom si,ze hra ma bavit a pred tim nerfuntim jednotek je to bavilo a ted jsou otraveny a hra je nebavi, tim trpi i cechy samotne, zkus si jit bojovat na mapu ledovky a hraj ciste na automat, protoze kdyz utocis v CV a brani te 5-6 hracu tak nemas cas na nejake premysleni a rucni boj, dynamika CV zase utrpela velke skody, takze CV jsou momentalne mrtva zalezitost a CE napul mrtva..
jinak,ze jsi musel premyslet nad kazdym bojem? to snad ne, 1 a 2 lvl byl o RG a pevnosti, nekdy dohromady a nekdy vzlast, 1 polovina 3 urovne to byla jen pevnost a tulaci a 1x jsem pouzil robovojaka a 1 x dragon dron a to byla chyba,sice jsem vyhral,ale nemit ho tam tak to bylo vic v kidu..a 1 boj jsem vyjednal a to 46, boje 47 a 48 pouziti kombinace 1 plazma gun a 1 pevnost ztrata 1 tulak na oba posledni boje..takze z toho plyne,ze je to ted o pevnostech,ktere vydrzi 4 rany a to dokonce proti delu,ktere ma nej bonus, a ten tank,ktery proti delu nema bonus dostanes na 2 rany? to mu rikas vyvazene jednotky? :D nezlob se na me,ale aby jednotka,ktera ma byt proti tezke na tezke ztracela mi prijde mimo misu..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13384

Host
Samozrejme jsem myslel premyslet nad poslednimi 5-8 boji.
Ano muzes to hrat jen pres bitevni pevnosti ale muzes to hrat i jinak a to je na tom super.
Jinak ted uz to neni jen ciste o bonusu ale je nutno do toho zapocitat i Orangerii. Krit projde pres reaktivni pancir takze s dostatecne vysokou Orangerii budou ty boje lehci a lehci a ucast jednotek co prejdou pres pancir uz nebude nutna. Proste kdyz chci bojovat na te nejvyssi urovni tak musim mit vsechno co k tomu patri vcetne novych veci. Cim budeme dal a dalsi etapy budoucnosti budou pribyvat tim vic budeme muset pracovat na nasich mestech abychom udrzeli krok coz mi prijde jako spravna cesta. To ze se nekdo prihlasi 1x za den a odklikne si vyber surek, minci, zasob a prerozdeli FB si automaticky nezaslouzi aby se dostal tak daleko jako opravdu aktivni hrac co na svem meste maka.
Co se CvC tyka tak samozrejme jde o rychlost a clovek si nemuze dovolit to hrat rucne ale na druhou stranu tim ze kliknu na automat davam souhlas ze si sem vedom vyssich ztrat takze se s tim musi pocitat. kdyby jsi hral rucne tak mas temer nulove ztraty (protoze bonus obrance v cvc je naprosto smesny). z toho vyplyva ze jednotky jsou vyvazene dokud hrajes sam za sebe coz je vice nez fer.
 

Zelda

Člen
No tak jsem se dostal na 2. území příběhové mapy a asi zruším armádu a začnu jen vyjednávat. Může mi někdo říct, čím se jako dá porazit armáda ve složení:

1. vlna: 1x robovoják, 1x jezdec, 1x dron, 3x pevnost + 2x plazma
2. vlna: 1x robovoják, 1x jezdec, 2x dron + 3x behemoth?

Obranný bonus mají sice jen 35% proti mému útoku 135, ale je to taková kombinace jednotek, proti které nevidím žádnou jinou účinnou, aby pak byla schopná porazit druhou vlnu...

A hned další území další chuťovka:

1. vlna: 6x jezdec + 2x plazma
2. vlna: 4x jezdec + 1x pevnost + 2x plazma

Jezdec útočí jako úplně první a dosah má přes celé bojiště - takže vlastní jednotky dostanou 6x poškození než se vůbec dostanou do boje. Ano, řešením je použít skryté jednotky, jenže ty dostanou následně od dělostřelectva, nemluvě o tom, že jezdce i se svým bonusem často zničím až 3. útokem....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
no prece tema rebalancovany jendotkama ne :D ale idelane vznasedlem a tulaky, s tim,ze nejaky odepises,ale podle me nic lepsiho neni,takze tady mame pouzitelnost jednotek LB v praxi :D
 

Zelda

Člen
Na příběhové mapě nepoužitelná taktika, protože AI tuláky ignoruje a díky dělostřelectvu nemůžeš zůstávat vzadu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8605

Host
no podle tvůrců to musíš dát s prstem v nose, vždyť to je přeci normální, aby 8 jednotek porazilo 16, nebo tak jako někteří musíš mít tuny dia a po prvním kole vše uzdravit.

ale teď doopravdy, jak už jsem dávno zmiňoval, programátoři nemají mozky, nebo prostě a jednoduše neumí sečíst 1+1 ....
druhá možnost je, že vůbec nevědí co pragramují, protože hru vůbec nehrají a tudíž jí neznají

no a co z toho vyplývá, vydlabat se na armádu, ty první dvě kola se dají uhrát s gunem a tulákem či pevností + 6 tuláků, nebo s jednou jednotkou a 7 tuláky a zbytek prostě a jednoduše vyjednávat, pokusů je na to milion no a co se mapy týče, tak tam prostě místo kasáen postavit výrobny a vše si zaplatit surkama, jo ať žije závaba .....

jo a co s CvC ? kašlat na ně tak jako do teď, protože CvC je o velkým hnědým už dávno .....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Tak všechno je o štěstí a náhodě jak vidno, obzvlášť pro hráče s bonusy 120 a výš :)
Jo musí se u toho trochu přemýšlet
 

DeletedUser

Host
A hned další území další chuťovka:

1. vlna: 6x jezdec + 2x plazma
2. vlna: 4x jezdec + 1x pevnost + 2x plazma

Jezdec útočí jako úplně první a dosah má přes celé bojiště - takže vlastní jednotky dostanou 6x poškození než se vůbec dostanou do boje. Ano, řešením je použít skryté jednotky, jenže ty dostanou následně od dělostřelectva, nemluvě o tom, že jezdce i se svým bonusem často zničím až 3. útokem....

5x robotický, 3x jezdec, bonus 98% (90vb + 8% koutek), 6 jednotek pryč, 91,7k, ručně
 

DeletedUser12151

Host
tak kdyz takhle budes delat kazde uzemi a nebudes chtit prijit o nezavisle jednotky tak to budes delat s rekrutacemi z kasaren hodne dlouho o_O takovy ukol ziskat provinicii v eventu ti bude trvat tak tyden,ale pokud ozelis zasoby z alika tak to udelas rychleji ,dejme tomu,ze na jedne provincii prides o 60 jednotek? to jde ne? kdo z vas ma denne z alika 60 jednotek?
 

DeletedUser

Host
tak kdyz takhle budes delat kazde uzemi a nebudes chtit prijit o nezavisle jednotky tak to budes delat s rekrutacemi z kasaren hodne dlouho o_O takovy ukol ziskat provinicii v eventu ti bude trvat tak tyden,ale pokud ozelis zasoby z alika tak to udelas rychleji ,dejme tomu,ze na jedne provincii prides o 60 jednotek? to jde ne? kdo z vas ma denne z alika 60 jednotek?

příspěvek byl o tom, že to nejde dobýt... nikde jsem nenašel beze ztrát...
 

DeletedUser12151

Host
Z toho si nic nedelej,ja tady porad siju do jednotek,ktere jsou v LB,tedy nic proti tobe.
Jasne,ze to jde dobyt,ale nejde to s rozumnymi ztraty na vojsku..tedy stale plati,ze soudruzi s NDR nekde udelali chybu ;)
 

DeletedUser12151

Host
ahoj,zase se musim nad tou aktualizaci pozastavit,protoze me pride tedy vtipne,ze i po te zmene jendotek si na spicaku nejlepe poradi se souperem 4 vznasedlo a 4 tulaci :D kdy uz nekomu dojde,ze ten rebalancing je nejmene povedena aktualizace? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Arthoris

Odborník
Ano je pravda, že vznášedla si stou mapou poradí, dá se říct nejépe, Mě by jenom zajímalo, kde udělali soudruzi z NDR chybu :D
 

DeletedUser9928

Host
Zdá se, že základním důvodem změn bylo dosažení příjmu za diamanty, utracené při léčení. Ledová budoucnost jako doba nejspíš v hlavách vývojářů je dobou sice nových zbraní, ale s menší silou, méně odolných a proto je třeba co nejvíce utrácet. Vždyť INNO je přece jen a jen firma a až v druhém pořadí pro chtění či potřeby hráčů.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru