Diskuze k automatickému mazání účtů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dědeq

Znalec
fmash: V podstatě souhlasím s tím,co píšeš,taky se mi nelíbí úprava pravidel v průběhu děje,ale jinak povzdechnutí je asi to jediný, co s tím uděláme. To,že tohle zavedli až teď, kdy disky v serverech mají obří hodnotu a ne od začátku,kdy kapacita byla v jednotkách procent dnešní hodnoty může vyvolat úsměv,ale je to jejich rozhodnutí, a v pravidlech tuším něco o tom,že pravidla může provozovatel změnit zmínka je. To s těmi dia,které neutratíš za herní komoditu máš pravdu,ale najdeš dost paralel i v reálném životě. Zkus si třeba dobít předplacenou kartu do mobilu a dát ho na rok do skříně,taky se nedovoláš. Nebo kup dárkovej poukaz ohledu, jestli na internetu nebo v kamenný prodejně,má prostě většinou časovou platnost.
K tý čitelnější a důkladnější informaci. Každý to dostal do osobní zprávy, každý měl možnost z ní překliknout na fórum. Jakou čitelnější krom reklamy na celoplošný TV by sis představoval?
Samozřejmě že nerozporuji právo provozovatele měnit pravidla a vím, že mě na něj předem upozornil, tak to mají všichni, a na jeho straně bych byl velmi, ale velmi nerad, kdyby mi to někdo zakazoval :) Ale dost záleží na způsobu, jakým to udělá, proč to udělá, případně jak to zdůvodní - čti jak přesvědčí zákazníka, že to bylo opravdu potřebné, přiměřené a nešlo to udělat jinak. Ne proto, že se musel hráčů ptát, ale proto, že se to tak vůči zákazníkovi většinou dělá, a já jsem zvyklý, že se ke mně moji dodavatelé chovají hezky.

Jasně, příklad s předplacenou kartou jsem použil v příspěvku #10. Ale tu s tím vědomím už kupuju a nečekám, že mi to řeknou dodatečně třeba týden před vypršením. Tady taky nakonec nemám nepřekonatelný problém, že si nastaví to pravidlo, asi se jim to hodí. Ale jak říkám, trochu mě provokuje styl "od zítřka vám dva týdny nepoteče voda, vaše vodárna". Jsem totiž rozmazlenej a chci, aby mě i nadále rozmazlovali alespoň ti, kteří ze mě mají prospěch. Zatím je doba, kdy to chtít můžu, tak proč to neříct?

To souvisí i s tvou poslední poznámkou. "OD ZÍTŘKA VÁM DVA TÝDNY NEPOTEČE VODA, VAŠE VODÁRNA" je sice pro lidi se slabším zrakem čitelnější forma, než jakou jsem dal za příklad v předchozím odstavci, ale já měl na mysli čitelnost ve smyslu průhlednosti (co se za tím všechno skrývá) a důkladnost ve smyslu obsažnosti (co všechno s tím souvisí). Co to bude znamenat pro hráče v různých souvislostech, proč to tak je, co se tím vyřeší, atd. atp. Viz jedna moje věta výše:
Zdá se, že informace vyvolala množství otázek, čili nejistoty, a to sem velké procento hráčů ani nezabloudí.
Pokud se něco takového stane, tak to považuji za, řekněme, nedokonale podanou informaci :)

A mimo jiné na tuto skutečnost tu svým obvyklým mírným způsobem upozorňuji :D
 
Naposledy upraveno:

Dědeq

Znalec
Ale abych tu jen nefilosofoval, byť si myslím, že i to je třeba, tak svou tezi podpořím malým souhrnem, jelikož v oznámení se praví, že s dotazy se máme obrátit na podporu nebo do tohoto vlákna:
a kdyz budu neaktivni na foru, ale ve hre budu kazdy den bude smazan ucet na foru ci nikoli
Podobně se ptal i joxer - Zodpovězeno supportérem HENZIS
účet mi zmizí, i kdybych měl nakoupeno za tisíce korun diamantů a vloženou letitou práci?
Dosud myslím nezodpovězeno.
A ještě otázka, píšete tam, že když obdržím neočekávaně upozornění na smazání a neohradím se na supportu, tak mě smažete. Takže když nastane tahle chyba a já se týden nepřihlásím a nepodívám na mail, tak mě prostě nenávratně smažete a pohoda jo?
Dosud myslím nezodpovězeno.
A jaký bude mít dopad smazání hráče na jeho přátele?
zmizí mu z přátel automaticky?
Dosud myslím nezodpovězeno.
co příspěvky smazaného hráče do cizích VB? zůstanou s poznámku "hráč smazán" nebo zmizí také?
Dosud myslím nezodpovězeno.
Spíš by mě zajímalo co se stane s body které jsem nacházel k hráči, který se na hru vykašlal a vy ho smažte. Takových tam mám docela dost.
Dosud myslím nezodpovězeno.

Jistě by nebylo od věci některé věci upřesnit, nicht wahr?
(Dovedu si představit, že to neví hráč ani trenér, co INNO vlastně vymyslelo, ale i pro ten případ by měla existovat nějaká odpověď, už jen proto, aby se mezi hráčstvem moc nereptalo...) ;)
 

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
účet mi zmizí, i kdybych měl nakoupeno za tisíce korun diamantů a vloženou letitou práci?
Ano, nicméně se ještě uvažuje nad jistými změnami.
A ještě otázka, píšete tam, že když obdržím neočekávaně upozornění na smazání a neohradím se na supportu, tak mě smažete. Takže když nastane tahle chyba a já se týden nepřihlásím a nepodívám na mail, tak mě prostě nenávratně smažete a pohoda jo?
Pouze v případě, že účet ve hře a na fóru nemají shodnou přezdívku - není teď dost času na kontrolu toho? :) Navíc to varování 7 dnů předem přijde až po 12 měsících neaktivity.
A jaký bude mít dopad smazání hráče na jeho přátele?
zmizí mu z přátel automaticky?
Naprosto stejné, jako když si hráč smaže účet sám - prostě zmizí ze hry.
co příspěvky smazaného hráče do cizích VB? zůstanou s poznámku "hráč smazán" nebo zmizí také?
Naprosto stejné, jako když si hráč smaže účet sám - prostě zmizí ze hry a ano, příspěvky zůstanou.
Spíš by mě zajímalo co se stane s body které jsem nacházel k hráči, který se na hru vykašlal a vy ho smažte. Takových tam mám docela dost.
Naprosto stejné, jako když si hráč smaže účet sám - prostě zmizí ze hry a s ním i body v jeho budovách.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru