Diskuze k budoucnosti CvC

erza scarlet

Dopisovatel
Ten "památný" item z CVC je naprosté zklamání. Každá eventovka je 50x lepší. Inno opět dokázala, jako moc cvc nenávidí a opovrhuje hráči, kteří to hráli. měla jsem chuť po dlouhé době spendnout nějaké money, ale neudělám to. Ani korunu někomu, kdo se k hráčům chová takhle.
 

Nord of Skyrim

Komentátor
To že odměna nebude žádný zázrak se dalo čekat a to že to dostanou všichni co hrají hru během posledních 3 týdnů bez ohledu na to zda vůbec tuší že nějaké CvC je.
Zpětná vazba =D =D =D, to že ji nezajímá potvrdilo už tehdy příspěvek, který psal co nenavrhovat v nápadech, dále neopravování chyb, hlavně když to sype.
 

d arvit

Odborník
vždyt je to úplně jedno, ta odměna má jediný účel - zaclánět v inv tak dlouho dokud jí člověk neprodá. Tohle bych do města postavil pouze v případě že by to bylo 1x1 - na 3x3 je to k ničemu jako celý cvc
 

erza scarlet

Dopisovatel
Ano, je to výsměch. Zaprvé to dostal každý, i ten, kdo cvc nikdy nehrál. Já třeba na všech farma účtech. Tam jsem cvc snad ani nerozklikla. Bonusy budovy jsou stejné pro každou dobu. Od železa po titán. Je to plivnutí do tváře všem, kdo hráli cvc. Já ho hrála 11 let. A dostala jsem tuhle onuci, se kterou se mám uspokojit. Inno kleslo ještě níž a to jsem si myslela, že to ani není možné. Škoda, že se tenhle názor k "vedoucím" téhle šaškárny nikdy nedostane.
 
Nahoru