Diskuze k cechovním expedicím

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12609

Host
Můžeš postavit víc bazarů a svatyní když místo nezabírají kasárna, můžeš měnit surky za body do svých VB, které body produkují.
Prostě když se chce, tak to jde : ).
Tohle by byla pravda pokud by kasárna a Alcatrazy byli stejně nedostupné jako budovy co jmenuješ. Hraju na jednom serveru ekonomickou hru a proto vím že bojovníci díky medailím mají větší města než já a tkamají prakticky na tyto budovy též místo.

add. Crackenosch Ty tuhle hru nehraješ dlouho protože jinak bys věděl že bojovník může plenit body z Bazarů a Laboratoří šíleného vědce = čili nakrást
A klidně bych se vsadil že u toho strávim víc času když vybíram 15x denně hodinovky a ty si za hodinu odbojuješ a hry se ani nevšimneš.
N tak jsem se na tebe kouknul a nepovažuji se za bojovníka ale mam víc bojů jak ty na všech serverech :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Teda Crackenoschi, líp bych to neřekl, tak ještě přidávám poděkování. Jediné, co jsem od těch stěžovatelů a uplakánků ještě neslyšel, tak protože skoro všechny VS jsou od těch ošlivých imperialistů, tak je nestaví. A pak ti neznabozi, kterým to nevadí si drze nahradou bonusy! No, prostě hnus, velebnosti! Chtělo by to vymyslet nějaké omezení!
 

DeletedUser5384

Host
add. Crackenosch Ty tuhle hru nehraješ dlouho protože jinak bys věděl že bojovník může plenit body z Bazarů a Laboratoří šíleného vědce = čili nakrást

N tak jsem se na tebe kouknul a nepovažuji se za bojovníka ale mam víc bojů jak ty na všech serverech :-(
Teda Crackenoshi, asi to fakt nehraješ dlouho,je vidět,že ty čtyři ročky nestačí :D

Dzorden: Fakt bych chtěl vidět bojovníka,který bude sedět u kompu a čekat na ty tvoje dva usmolený FP z bazaru...Jinak: rozdíl mezi krádeží a pleněním je celkem jasný každému s běžným právním povědomím: Plenění je sice na hraně,ale legální akt. Krádež je na druhou stranu akt nelegální a je postihován ve hře,i v reálu.
Pokud má Crackenosh nahráno méně než ty,přestože se nepovažuješ za bojovníka,vychází mi,že jede též převážně eko hru,ale na rozdíl od tebe s rozmyslem a proto nepláče. Mimochodem,na trhu je dost her,kde tě ti zlí bojovníci nebudou obtěžovat, ani nebudou víc růst- proč se tedy snažíš o převýchovu někoho někde,kde pro to už v pravidlech dopředu není místo?
 

DeletedUser12609

Host
Promiň použiji teda synonymum loupež a nevim nakolik tohle slovo vystihuje legální věc.
Navíc pokud bys dával pozor tak tato hra není bojová a vývojáři se snaží o vyrovnanost mezi ekonomickou a bojovou ale tohle se jim moc nepovedlo. Stačí jen si číst informace od vývoje hry. Takže ůbec nechápu kde jsi vzal pravidla o tom že tahle hra je bojovka?
 

DeletedUser3139

Host
Milý Drozdene,
škoda, že tě nemám v sousedech, teda podívám se, pro jistotu, až to tu dopíšu! ;)
Pokud se pletu, tak se zajdu podívat na ty laboratoře a bazary. A pokud něco ,,ukradnu" tak nejen žes doposud nepochopil, že tato hra je z větší části strategie. A to znamená, že musíš vymyslet systém, jak vyzrát na sousedy, aby nemohli rabovat.. Podle tvých příspěvků to nezvládáš, ať už schválně, nebo ne.
A teď frčím juknout, jestli budu mít to štěstí a čest mít tě mezi sousedy!
 

DeletedUser13678

Host
Crackenosch: Trošku nepřiměřená reakce, nezdá se ti? Hráč si pouze posteskl, slušné námitky přijal a ostatním přísluší max. s jeho názorem souhlasit nebo nesouhlasit. Vyhrožovat tu setkáním "z očí do očí", to už je docela na léčbu. Hra se stala asi jediným smyslem tvého života. To je mi opravdu líto...
 

DeletedUser5384

Host
https://cz.forgeofempires.com/page/the_game/basics/
Vítej ve Forge of Empires! Buď v čele vlastního impéria: vystav své město, veď ho skrze historii, vyzkoumej nové technologie, dobývej svět a přemož své rivaly.
Pokud bys to nepochopil ani takhle,podle pravidel jsi například i ty ten rival :) Takže ti dávám zapravdu: "Stačí jen si číst informace od vývoje hry"¨
Pokud máš pocit,že tvoje snaha je jediná správná a opodstatněná,můžeš poslat do nápadů návrh na změnu pravidel,třeba i kompletního odzbrojení všech světů. Ale stěžovat si na něco,co je přímo zakomponováno v pravidlech je bejkovina.
 

DeletedUser12609

Host
https://cz.forgeofempires.com/page/the_game/basics/
Vítej ve Forge of Empires! Buď v čele vlastního impéria: vystav své město, veď ho skrze historii, vyzkoumej nové technologie, dobývej svět a přemož své rivaly.
Pokud bys to nepochopil ani takhle,podle pravidel jsi například i ty ten rival :) Takže ti dávám zapravdu: "Stačí jen si číst informace od vývoje hry"¨
Pokud máš pocit,že tvoje snaha je jediná správná a opodstatněná,můžeš poslat do nápadů návrh na změnu pravidel,třeba i kompletního odzbrojení všech světů. Ale stěžovat si na něco,co je přímo zakomponováno v pravidlech je bejkovina.
Nevim jestli čteme to samé ale je tam napsáno: " pomoz jim nebo vezmi svou armádu"
A já tu kritizoval že ubývá toho pomoz a zvýhodňuje se to vezmi armádu
 

DeletedUser12609

Host
Vlastně je to velice chytře napsáno protože o boji tam není zmínka. dobývání totiž není o boji ale o ukořisťování a přemož své rivaly může znamenat cokoli třeba buď první v žebříčku :)
 

DeletedUser5384

Host
Dočti si v tom odkazu vše až do konce,tohle je první věta. Jinak tedy začínám mít pocit,že tvoje argumenty mají logiku,ale to bude spíš tím,že jsou v lecčem podobné těm,co na mne zkouší můj postpubertální syn.Pokračuj ve svém boji proti větrným mlýnům,i don Quijote jednou musí vyhrát :)

Abychom to vrátili k diskuzi o cech.expedicích. Doufal jsem,že by se s jejich spuštěním mohla malinko poopravit AI protivníků v tom smyslu,že by přestali bezhlavě tlouct ty nebohý tuláky a soustředit se na opravdu vojenské cíle.Trošku mi mrzí, že to nevyšlo.S jedním tankem a sedmi tuláky lze pořád projít kudykoli. Tak snad příště :confused:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3817

Host
Crackenosch: Trošku nepřiměřená reakce, nezdá se ti? Hráč si pouze posteskl, slušné námitky přijal a ostatním přísluší max. s jeho názorem souhlasit nebo nesouhlasit. Vyhrožovat tu setkáním "z očí do očí", to už je docela na léčbu. Hra se stala asi jediným smyslem tvého života. To je mi opravdu líto...

Máš podivné představy o tom, co je slušné. Ale u překrucovačů běžné.
Pro tvoji informaci, protože jsi se zjevně neobtěžoval číst, na co reaguji:
Dzorden mě a spoustu dalších nařkl z krádeží, které později "vylepšil" na loupeže. V obou případech se totiž jedná se o kriminální jednání, postihované zákonem. A obvinění z něho bez důkazů je dost hnusná pomluva. Trvám na tom, že podle pravidel je poražení obranné armády a následné plenění činností naprosto legální.
No a pak to hlásání bludů ohledně toho, co INNO chce. Tvrdit, že INNO si nepřeje boje, je přinejmenším lež. Ne, to není dost velké.
LEŽ. To je lepší. :p
Proč tedy zavedli jako VB Voyager V1, který rabování podporuje?!!!
Vyloženě zbožňuji, jak se ta vaše pseudomorálka má povinně vztahovat na všechny, kromě vás ovšem. :D Kážete ostatním o tom, jak je špatné bojovat - a přitom jen tak mimochodem překrucujete, lžete a urážíte ty, kteří mají tu nebetyčnou drzost mít svůj názor.
BTW: Machrování počtem bojů mě fakt nebere. A 15x denně vybírat výrobu? Mám snad na čele vytetovanou jitrnici? A co takhle život? ...a já prý mám tuto hru za smysl života... ! :D:D:D:D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12609

Host
Vůbec netušim jetli vůbec přemýšlíš u toho když si tu čteš nebo jestli vůbec to čteš. Každopádně jsem použil jen jiné slovo pro rabování (plenění, loupež) a nikde jsem nepsal že ve hře je to nelegální. Jen jsem poukázal, v reakci na jiný příspěvek že tyto slova mají stejný význam.
Stejně tak jsem nikde netvrdil že INNO si nepřeje boje ale že se snaží vyrovnat ekonomickou a bojovou část hry.
Např. https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/vzorec-bodování.7888/#_ga=1.182690597.226994737.1449338688
přečti si konec s nadpisem Známý problém
Stejně tak jsou na tom Expedice kde se plánuje i vykupování místo bojů (bohužel jen plánuje a právě to já jsem kritizoval)

Jinak tvoje argumenty přesvědčim tě silou protože moje myšlenka nemá žádnou logickou podstatu je směšný. Obzvláště jde-li o hru.
 

Svatej

Legenda
To co Crackenosch napsal mi dává dokonalý smysl.
Rabování není synonymum loupeže, minimálně co se týče právního výkladu těchhle slov. (chápeš to, nebo ne?)
Ale říká se že mudrce utlučeš argumentama a blbečka palicí.... jdu shánět tu palici, argumentů tu zaznělo dost a stále nepomáhají... :)

S tím co napsal Crackenosch se dá pouze plně souhlasit. :)
 

DeletedUser3817

Host
Dzordene uklidni se a přestaň s tou vztahovačností. Tobě jsem neodpovídal. Nebo nedokážeš pochopit ani tohle?
 

Y u m a n

Komentátor
Ahojte lupiči a loupežníci :rolleyes:
Někoho obviňovat z krádeží a loupeží jen proto že hraje hru v rámci pravidel je opravdu zarážející . Pro zmiňovaného hráče nemám slov. Obraťme list zajímaly by mě zkušenosti hráčů z budoucna v cechovní expedici z druhé poloviny 3. levelu :mad: je to docela " maso" ...... Podělte se bojovníci se svými zkušenostmi :))) Jinak přeji všem pěknou hru a nenechte se otrávit kdejakým pšoukem protože potom on docílil svého a vy budete vytočení !
 

DeletedUser12609

Host
To co Crackenosch napsal mi dává dokonalý smysl.
Rabování není synonymum loupeže, minimálně co se týče právního výkladu těchhle slov. (chápeš to, nebo ne?)
Ale říká se že mudrce utlučeš argumentama a blbečka palicí.... jdu shánět tu palici, argumentů tu zaznělo dost a stále nepomáhají... :)

S tím co napsal Crackenosch se dá pouze plně souhlasit. :)
Možná by ses mohl podívat do nějakého internetového slovníku co je synonymem slova rabovat.
Slovo:
rabovat

Význam:
drancovat, loupit, plenit

Jinak ve hře to má právní výklad stejný pokud jde o loupení nabo rabování FB je to úplně stejně legální.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Zelda

Člen
yuman - kombinace tanků, railů a šampionů s tuláky. Sestava jednotka +7 tuláků už není moc úspěšná. Teď si lámu hlavu s tím úplně posledním střetnutím...
 

DeletedUser5384

Host
jj,je to docela brutální,ale alespoň narozdíl od CVC je na to čas,není to klik na boj a druhej na automat:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru