Diskuze k cechovním expedicím

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
akou teda taktikou resp akymi jednotkami na tu druhu polovicu 3.urovne? mam 116/93 bonus a neviem sa dostat cez 7xdrony a potom tanky a dela (cez drony som sa dostal vojakmi ale na tanky to uz nestacilo)
 

DeletedUser12887

Host
Cechovní expedice super, já to konec konců psal už v jiné diskusi dříve, takže to můžu akorát potvrdit, z cechu se zúčastnilo tak kolem 90ti % členů, takže i to vypovídá o tom, že to hráče baví, celkem už nesejde na tom, jestli se to dojede do konce nebo nedojede, každý ty silné bonusy neporazí, ale hodnotím to jednoznačně positivně :)
 

DeletedUser12887

Host
Jo tohle jsme v cechu taky řešili, ten kdo postoupil, to má teda komplikovaný, nevím, jak přesně to je a taky by mě to zajímalo, protože pak teda ty hráči nehrozej, dokud neprojdou výzkumem pomalu celé následující doby i když nějaké jednotky dostanou i v průběhu expedic.
 

Svatej

Legenda
Prednosta1: Mám pocit že pokud postoupíš v průběhu expedice, tak následující boje budou ještě s jednotkama staré doby a expediční armády budou s novýma jednotkama až od dalšího startu expedic.


Ale jistej si nejsem, chělo by to odzkoušet.
 

DeletedUser12887

Host
Jasně, už si tě hledám :D

Mám 132/93 a chybí mi 3 políčka do konce, zatím bez dia, ztráty přijatelné. Dál už teda nad tím těžce dumám, přece jen, jsou tam nepříjemně složené vlny a s vysokým bonusem. Tak jestli to někdo dal do konce bez dia v Budoucnosti, nechť se hlásí, zajímalo by mě, jestli to lze : ).
lze to, to už možná psal někdo jiný, ale dokončil jsem to bez použití dia :;)
 

DeletedUser

Host
Prednosta1: Mám pocit že pokud postoupíš v průběhu expedice, tak následující boje budou ještě s jednotkama staré doby a expediční armády budou s novýma jednotkama až od dalšího startu expedic.


Ale jistej si nejsem, chělo by to odzkoušet.

Je to presne tak ako píšeš.
 

DeletedUser13286

Host
Ahoj.Mám dotaz,zda jednotky,které jsou použity jsou nastaveny správně.Jelikož někteří lidé z cechu si stěžují,že nemohou dokončit ani 2.lvl.
Já jsem v KD a dostával jsem jednotky z PV a k tomu z 30% bonusem-to není možné udělat,pokud nemáte Alcatraz a jednotku z vyšší doby!? Hodláte to nějak změnit?
 

Svatej

Legenda
Pokud vím, nic se měnit nebude.
Ostatně, je to nastavené tak aby téměř každý byl schopný dokončit alespoň 1. kolo, což je podle mě vyvážené, kdo se chce dostat dále, musí už pro to vyvinout snahu. (navýšit útočný bonus, postavit/vylepšit alcatraz....)
 

DeletedUser2059

Host
Tak já mám hotovo, všechny tři; snažili se, ale nad mé strategické schopnosti si umělá inteligence ani se svým zoufálým útočením hned po přeměně tuláků na výhradně ostatní nezměněné jednotky nepříjde.
 

DeletedUser7629

Host
Thomas Jir - v tom pripade prosim poradit tu 3. bitvu od konce 3.urovne: 4 satelity a 4 drony v 1.kole, 3 raily a 3 tanky v 2.kole a exoskeleton. Nejde mi to ani po X-te boj vyhrat. Pouzil jsem 4 samp a 4 tulaky a nedal,pritom mam utok 116% :(( uz nevim vazne co s tim, ma nekdo nejakou dobrou kombinaci na tuhle bitvu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Poslední bitvy mi šly dělat pouze v kombinaci jedno tankové vznášedlo a 7 tuláků. Důležité je, aby tankové vznášedlo nebylo zabito. Proti Rail-Gunům sice způsobí pouze 1 až 2 poškození, ale dá se to ;)
 

DeletedUser5384

Host
Vznášedlo a 7x homeless podepisuju :) Jen bych dodal,že v útoku primárně střílet vznášedly na satelity a drony dávat zbylými tuláky(pokud jsou) Jinak maximálně využívat terén- tzn. tuláky stavět na planinu,po přeměně za vznášedla to docela bodne :D
 

Zelda

Člen
akou teda taktikou resp akymi jednotkami na tu druhu polovicu 3.urovne? mam 116/93 bonus a neviem sa dostat cez 7xdrony a potom tanky a dela (cez drony som sa dostal vojakmi ale na tanky to uz nestacilo)

Šampion a tuláci - první vlna jde zlikvidovat úplně bez poškození, u druhé je potřeba naplno využívat bonusů terénu a nenechat se zbytečně odstřelovat.
 

DeletedUser12887

Host
akou teda taktikou resp akymi jednotkami na tu druhu polovicu 3.urovne? mam 116/93 bonus a neviem sa dostat cez 7xdrony a potom tanky a dela (cez drony som sa dostal vojakmi ale na tanky to uz nestacilo)
Ja tuhle konkrétní dal vojákem s exoskeletonem, ale da se porazit i šampiónem, musí se ale jet hodně takticky, se šampiónem to bylo na hraně, ale zvítězit se da taky, v kombinaci s tulakama samozrejme☺
 

DeletedUser12887

Host
Ahoj.Mám dotaz,zda jednotky,které jsou použity jsou nastaveny správně.Jelikož někteří lidé z cechu si stěžují,že nemohou dokončit ani 2.lvl.
Já jsem v KD a dostával jsem jednotky z PV a k tomu z 30% bonusem-to není možné udělat,pokud nemáte Alcatraz a jednotku z vyšší doby!? Hodláte to nějak změnit?
ahoj, oprava k první zlatý bráně to je zhruba v 1/3 z III. obtížnosti, jsem se dostal v koloniální době celkem v pohodě bonus mam na útok 9%, ale dal uz to taky nezvladnu, nemám ještě kompletní výzkum KD. Pravda bez tulaku by to šlo dost těžko a je potřeba uz znat trochu schopnosti těch jednotek.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13692

Host
ahoj,chtela bych zeptat....ve druhe obtiznosti ....jak muzu zvladnout z 8 vojaky boj proti 14 ? to je trosku moc ne? po prvni bitve me zustanou tak dva a dalsi boj nemam sanci. co potom je v urovni 3....ani nemyslet....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru