Diskuze k cechovním expedicím

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13692

Host
Sem ve stejném době :) ale jde o kolegu který je ve VS u poslední truhlicky a nemůže to prekonat
 

traktorista

Odborník
U těch dronů je to trochu o štěstí, někdy se dá první kolo dokončit bez škrábnutí, někdy dokážou pocuchat, prostě pokud se nadaří zkusit si vylosovat jejich lepší rozložení.

Ví se jak to bude se spouštěním expedic? Bude nějaká pravidelná doba? Nebo prostě "někdy přes den"?
 

DeletedUser2059

Host
V 8 ráno expedice končí a začíná, pokud se to z bety, nezměnilo až další den.
 

DeletedUser7190

Host
Nevíte co se stane, když během týdne postoupím do vyšší doby, cech bude muset doplatit suroviny, nebo ne? Upraví se odměny a soupeři?
Díky za odpověď, pokud někdo ví
 

Danielis001

Psavec
Si se stal členem cechu určitě pozdě, expedice začíná v úterý v 8:00 a ten kdo přistoupí do cechu později, musí čekat do začátku další expedice... Je to smůla :(
 

DeletedUser13678

Host
Možná ještě nejde nikomu. Zkusil jsem se odhlásit, smazat cookies, přihlásit, nic. Chvilku je to bez mlhy, ale do vteřiny to zas skočí do mlhy. Zkusíme počkat :)
 

DeletedUser2298

Host
Mě to jede na Déčku.. ABC mlha.... ale na D jako jediném světě jsem hned odkliknul vstup do expedice po přihlášení a dřív než do města tak přímo vstoupil do mapy expedice.. na ostatních světech jsem šel napřed město a pak až po odklikání města expediční okénko - a byla mlha.. Co myslíte - může to mít souvislost??
 

DeletedUser13678

Host
Jen se tak zeptám, ty časy tady u příspěvků. Ty nesedí proč?
 

DeletedUser8622

Host
čus.úúplně na dvě věci,tato "expedice"..
boj na hl. stanovišti-první boj,všech 8 exitus
druhý boj-4exitus,opak. boj 4ex.
třetí boj-1ex,opakboj.1ex..
velké ztráty vojska,odměny jako vždy na mrtvici..
k čemu dobrému jsou "drony",když je málem porazí 8xkopiník????,to už se opravdu zbláznili????
končím.ámen
 

DeletedUser5384

Host
Že končíš kvůli dronům je nám určitě všem,co to čtou neskutečně líto:D
Ale pokud ses dostal až takhle daleko a přesto neumíš použít bojové jednotky je to asi nejrozumnější volba
:cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru