Diskuze k cechovním expedicím

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Zelda

Člen
Expedice se především nehraje automatem, což je jenom dobře. Poslední polovina III. obtížnosti si je myslím dost velkou výzvou i pro zkušené hráče s velkými bonusy (nemyslím tím, že není snadné vítězství, ale vítězství s co nejmenšími ztrátami.
 

DeletedUser7190

Host
Si se stal členem cechu určitě pozdě, expedice začíná v úterý v 8:00 a ten kdo přistoupí do cechu později, musí čekat do začátku další expedice... Je to smůla :(
Nestal jsem se pozdě členem cechu, jsem stabilně v jednom. Ptal jsem se, co se stane, když v průběhu expedice postoupím do vyššího věku. No za den a půl jsem se odpovědi tady nedočkal, naštěstí to už dávno vím od hráče z cechu, který takto postoupil už minulý týden.
Opravdu nevím, jestli sem má cenu vůbec psát, když se člověk stejně odpovědi nedočká, a pokud ano, tak rozhodně ne od moderátorů.

čus.úúplně na dvě věci,tato "expedice"..
boj na hl. stanovišti-první boj,všech 8 exitus
druhý boj-4exitus,opak. boj 4ex.
třetí boj-1ex,opakboj.1ex..
velké ztráty vojska,odměny jako vždy na mrtvici..
k čemu dobrému jsou "drony",když je málem porazí 8xkopiník????,to už se opravdu zbláznili????
končím.ámen
No vidíš, já na drony nedám dopustit. Jedu s nimi většinu bojů v expedici, a to jsem dávno v Budoucnosti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Opravdu nevím, jestli sem má cenu vůbec psát, když se člověk stejně odpovědi nedočká, a pokud ano, tak rozhodně ne od moderátorů.
Poslyš,nechci se zastávat moderátorů,ale ti tady nesuplují hotline pro potřeby hráčů, ti mají na starosti pouze administrativu kolem fóra. Pokud vzneseš otázku,odpověď ti může- nikoliv musí dát jiný uživatel. Jestliže se tak nestalo,může to být i proto,že to v daný okamžik nikdo ještě neví.
 

DeletedUser7190

Host
Tak promiň, FoE hraju víc jak 3 roky, moderátoři tu odpovídají na daleko méně postatné věci. A jestli je 1,5 dne hotline, tak to pak jo. V rámci FoE asi určitě, viz známý pojem brzy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Samozřejmě že odpovídají,na to mají právo jako každý další uživatel fóra. Ale nemají povinnost odpovídat na každej dotaz schovanej v diskuzi.
 

DeletedUser4810

Host
Cech. expedice je zajímavá věc, člověk si zabojuje, získá něco odměn, ale náročnost bojů ve třetím kole je poněkud krutá = tím, že jsou boje na dvě kola a k tomu útok/obrana obraných jednotek 95% je bez nasyslených tuláku vlastně nemožné automat porazit a to jedu boje ručně(automatický boj je jasná prohra), útok mám 113%/ obrana 91 %, ale bez tuláků nejsem schopen poslední dvě části mapy prostě zdolat
a problém je i v tom, že automat/obrané jednotky začíná vždy bojovat první, ti poničí většinu jednotek a tím je výsledek jasný !!!!

na začátku včerejší expedice jsem mě 400 jednotek a dnes jich mám pouze 48 a nemám za dva dny čím bojovat

možná by stačilo, aby i hráč měl jednotky na dvě kola/dvě party jednotek(jako automat) ?!! a tím se šance vyrovnaly ?!!, ale takto nemám šinci expedici bez tuláku dokončit = škoda :mad::oops::eek:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
On někdo bojuje expedici na úrovni II . - III. když má věk Budoucnost bez tuláků..? Tak to je asi ještě větší hardcore player než jsem tu mezi lidmi čekal :))
 

DeletedUser12613

Host
On někdo bojuje expedici na úrovni II . - III. když má věk Budoucnost bez tuláků..? Tak to je asi ještě větší hardcore player než jsem tu mezi lidmi čekal :))
Matesov nepsal, že je nemá vůbec, psal že nemá tuláky nasyslené a to je věc na kterou si bojovnici s Alíkem kolem LVL 10 stěžují běžně
 

DeletedUser13692

Host
Cech. expedice je zajímavá věc, člověk si zabojuje, získá něco odměn, ale náročnost bojů ve třetím kole je poněkud krutá = tím, že jsou boje na dvě kola a k tomu útok/obrana obraných jednotek 95% je bez nasyslených tuláku vlastně nemožné automat porazit a to jedu boje ručně(automatický boj je jasná prohra), útok mám 113%/ obrana 91 %, ale bez tuláků nejsem schopen poslední dvě části mapy prostě zdolat
a problém je i v tom, že automat/obrané jednotky začíná vždy bojovat první, ti poničí většinu jednotek a tím je výsledek jasný !!!!

na začátku včerejší expedice jsem mě 400 jednotek a dnes jich mám pouze 48 a nemám za dva dny čím bojovat

možná by stačilo, aby i hráč měl jednotky na dvě kola/dvě party jednotek(jako automat) ?!! a tím se šance vyrovnaly ?!!, ale takto nemám šinci expedici bez tuláku dokončit = škoda :mad::oops::eek:
s tim s tebou souhlasim. je to nevyrovnany souboj. mame stejny problem. meli by se nad tim zamyslet......
 

DeletedUser2298

Host
Za tyto týdenní expedice jsem nasyslil 275 diamantů ( součet 4 světů), nejhorší masakr co jsem měl byla 1x ztráta 5ti jednotek na boj.. jinak běžně 0-3 tuláci.. Netuším tedy jak bojujete.. a jak moc syslíte ty tuláky.. já to zvládám s těmi co mi vyprodukují Skrýše a co se stihne obnovit či doléčit, výjimečně boj s nepřiřazenými.. Nebojuju ale žádné CvC... což může být i tím - neplýtvám je na zásecích a lagách.
 

DeletedUser12151

Host
docela me vytaci,ze porad nejde z prvni utocit delem, nez spustili expedice tak mi to bylo jedno,ale tim spustenim me vlastne ochudi o prvni utok na dron a nebo tank,musim vybrat neco co se neukryva a nebo neleta,ale ja chci prvni znicit 2 drony a pak teprve se zabyvat zbytkem obrane armady,takze jsou o neco vetsi ztraty,je to znat ten jeden chybejici utok hlavne u boju kde je bonus nepritele nad 90%
 

DeletedUser13692

Host
nekomu se dobra bojuje pokud ma tulaky....ale co ma delat ten kdo je nema......ne kazdy je na tom tak dobre
 

Ruda80

Dopisovatel
Jo no bojuje ale musí bejt hodně skyrýší a hodně vysokej cechovní level. Normálně jejich trénování trvá dlouho a jejich ztráta bolí ještě víc. Tulák má výhodu v prvním útoku nepřítele což je někdy dobré, ale zase taková výhoda to není. Ten blb.automat je nastavenej na tulákovinu. Navíc nikde není napsáno že ten tulák se zrovna promění na to co je potřeba na útok vs obranu protivníka, teda pokud to není low souboj kde stačí vzít jenom děla. Takže hráč kterej to hraje 2+roky má ku...a výhodu v tulácích.
 

DeletedUser7629

Host
Ja myslim ze je to nastaveno dobře, kdo umi bojovat si cestu vybojuje a ti osttatni si ji muzou koupit az to zprovoznej.Ty odmeny jsou na pomery INNa poměrne hodnotne tak to nemuze byt jednoduche.

Problem je v tom, ze to je dost obtizne pro slabsi hrace nebo hrace s nizsim bonusem, a ruku na srdce, uroven 3 na konci tezka i pro zkusene hrace.
 

Ruda80

Dopisovatel
Ale to je přece účel. "Expedici" nemá dohrát každé nemluvně nudným odmáčknutím automatického boje. Má hráče bavit a motivovat.

Stejně tak jako v každé hře je každá nová věc udělána pro herně staré hráče kteří už mají vysoké bonusy a co si budeme povídat taky "něco prispěli", když to nějaký nemluvně hraje, jako třeba já, přes půl roku a má bonusy 51% tak se do trojky nedostane, protože ho to sestřelí na konci dvojky, kde jsou 2 plný vlny....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru