Diskuze k cechovním expedicím

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7190

Host
Stejně tak jako v každé hře je každá nová věc udělána pro herně staré hráče kteří už mají vysoké bonusy a co si budeme povídat taky "něco prispěli", když to nějaký nemluvně hraje, jako třeba já, přes půl roku a má bonusy 51% tak se do trojky nedostane, protože ho to sestřelí na konci dvojky, kde jsou 2 plný vlny....

Hraji již dlouho, něco přes 3 roky. Začal jsem znova na novém světě East-Nagach, což je cca půl roku, a bez investování jediné koruny do hry za celou dobu, jsem se dostal pokaždé na konec expedice, neříkám, že v suchým triku, ale zase bez větších problémů. Nacházím se tam v průmyslové době, kde v třetí vlně je postupně 30,40 a nakonec i 50% bonus v soupeřově armádě. A to mám do útoku pouhých 24%.
 

Ruda80

Dopisovatel
No vidíš zkušenosti jsi přesunul na nový server, to je jenom plus. Ve třetí vlně je 30%, když na konci dvojky je 40%? ono jo no, já zapomněl dodat že ze svojí doby mám jenom rychlopalný děla ostatní jsou nezařazený jednotky posbíraný po cestě. Co myslíš tím konec expedice? když na konci mají údajně co dělat i hráči s obranou i útokem 100%
 

DeletedUser5384

Host
To ano,ale ti nejedou většinou průmyslovou dobu,o které píše Emilio. ;)
 

DeletedUser3817

Host
...když to nějaký nemluvně hraje, jako třeba já, přes půl roku a má bonusy 51% tak se do trojky nedostane, protože ho to sestřelí na konci dvojky, kde jsou 2 plný vlny....

Ahoj nemluvně :D
Já to hraju 4 roky, ale bonusy na "C" mám 50 a 45%, takže si proti jednotkám z budoucna s bonusem 100% také moc neškrtnu. Dokonce ani neotvírám 3. část, protože se mi to prostě nevyplatí.
Na "D" je to ovšem jiná. Tam mám bonusy 90+81% a s těmi to jde dohrát.
Nemám pocit, že by "expedice" měly nějak brzo končit. Takže se vyzbroj trpělivostí a sbírej bonusy, jinak to nedohraješ.
:p
 

DeletedUser12151

Host
vzdycky je zpusob jak ty tezsi casti expedice udelat s minimem ztrat..minuly tyden v prvni vlne byl 7x dron a pak tanky s lehkymi jendotkami a nejake delo..stacilo si vzit sampiona a delo plus tulaky, v prvni vlne se vetsina tulaku promenila na sampiona po utoku na tulaka.. takze bez ztraty udelana 1 vlna..v druhe vlne je potreba sampiona vysunout dobredu a nechat ho sejmout,o to se postaraji ty tanky a pak uz se vsichni tulaci meni na dela a dodelas to na automat.. a to je na bonusu 100% ,takze zpusob jak to udelat je,ale je treba u toho premyslet :)
edit: to je priklad z budoucnosti
 

DeletedUser12151

Host
sampion je od postmoderny tezka jednotka,trochu oslechtena a s lepsim bonusem na planich..takze je snadno nahraditelna tankem,nebo tezkou jednotkou tve doby, do postmoderny je to rychla jednotka tve doby .. ;-)
 

DeletedUser5384

Host
to patrně ano,ale zas šampión z ledovky,to patrně fakt soupeři pomřou do smíchu :D Nevím,když jsem ho poprvé viděl,myslel jsem si,že na bojiště vjelo auto se zmrzlinou:D ale to je spíš do diskuze o ledovce,ne o expedicích:)
 

DeletedUser11823

Host
Já nevim.. Já, nemluvně, mám na Ečku bonus 36%, a v pokroku se v klidu dostanu do půlky třetí obtížnosti. od doby, co mám Alcatraz a vynalezený pokrokový kasárny, dám i tři čtvrtiny tý trojky... Takže spíš je to o tom přemýšlení (pro zajímavost, bonus expedic je cca 60% tou dobou)
 

DeletedUser3817

Host

Aha. Tak bys mohl začít přemýšlet. Že ty máš proti sobě ve 3/4 trojky salátové jednotky s bonusem 60%, ještě neznamená, že je tomu tak vždy a všude. V budoucnu mám v polovině mapy proti sobě PODSTATNĚ ničivější jednotky. Jsou ve dvou vlnách (běžně) a bonus mají 85%.
Takže bych strašně rád viděl, co bys tam chtěl "vypřemýšlet" s mými bonusy a těžkým nedostatkem tuláků.
A opravdu mě nebaví se dohadovat s každým nemluvnětem zvlášť.
Tohle miluju: "U mě je to tak a tak, čili je tomu tak všude."
Nejsi trošku egocentrik?

edit: Hopla, chybka...:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11823

Host
Promiň, óó veliký... To nebyla vůbec reakce na tebe, ale na rudu80. Zapomněl jsem citaci...
Ruda, nemluvně (tak se nazval on sám), je na Arvahallu (jinde jsem ho nenašel) též v pokroku a stěžuje si na svůj nízký bonus 51% v té době ;-)

Vím i co je bojovat proti budoucnosti, i když mám bonus přes 90%, tam, kde v té budoucnosti jsem, a věřím, že s 50% je to tragédie - ale to taky nerozporuju :)
A pro tvé velké překvapení, proti těm salátovým jednotkám s 60% jdu, překvapivě, se stejně salátovýma jednotkama. Zatímco ty, proti těm "podstatně ničivějším" jdeš, a to tě skutečně překvapí, taky s podstatně ničivějšíma. Takže trvám na tom, že to je o přemýšlení a schopnosti bojovat...

Tobě by možná prospěla menší výbušnost.
Nejsi trochu moc vztahovačnej? ;-)
 

DeletedUser3817

Host
Máš pravdu, jsem celej překvapenej. :)
Omluva přijata. Nedalo se poznat, že je to jinam.
Leč: V pokroku mi stačil lehce přátelský terén a neměl jsem problém. V budoucnu se jaksi tato výhoda maže, pokud má soupeř kanónky. A on je má skoro vždy. Zatímco ty moje dávají těm jeho poškození 2 až 5 (fakt nvm, proč je tam to "až", když v 90% dají za 2), vrhnutí knedlíku mým směrem způsobuje 4-7. Jediná reálná výhoda na mé straně je použití ťulpasů, kterých mám ovšem kritický nedostatek. :(
O své schopnosti bojovat nemám nejmenších pochyb (vycházím z porovnání s jinými hráči), nejsem ale majitelem diamantových dolů a tudíž ta druhá vlna je leckdy nad mé síly.
A ještě odpověď na tvou otázku: Nejsem.
BTW: Výbušnost vypadá jinak. ;)
 

Zelda

Člen
Pokud byla III. obtížnost pro hráče z Budoucnosti "hard", tak po postupu do Ledové budoucnosti to vidím na "nightmare". Nejen, že v I. obtížnosti jsou proti vám hned jednotky z B, ale mají o dalších 5% vyšší bonus. Což je vzhledem k tomu, že kasárna jednotek LB bůhvíproč žádné bonusy nemají docela znát (z tohohle důvodu ty kasárna zatím ani nehodlám stavět). Nechci vidět, jak bude vypadt III. obížnost (pokud se tam vůbec prosekám) :D
 

DeletedUser12151

Host
ahoj,taky jsem si toho vsiml,ani mi nevadi,ze jsou hned v prvni urovni jednotky z B,porad je to brnkacka i proti tem 70 % nebo kolik tam je,ale jak pises ty ta 3 uroven bude tezsi..i kdyz mozna taky ne,vzhledem k tomu,ze tam z nove doby budou jen 3 jendnotky..porad delo z BUD je nejsilnejsi jendotka a sampiona z LB srazi na 2 rany, necham se prekvapit, spis bude nigtmare az otevrou druhou cast vyzkumu,nez budou kasarna zbyvajicich jednotek..ale by me zajimalo co nam chteji rict tim,ze ani jedna budova na surky nedava spokojenost a ani jedny kasarna nedavaji utok/obranu..tise doufam,ze 2 VB z LB bude s off bonusy :)) stacilo by 1 % na kazdem lvlu :D snad toho nechci tak moc?
 

DeletedUser5384

Host
mám 2 otázky :
: Už jste někdo dostal v Ledovce za odměnu jinou jednotku než ty robocopy nebo jezdce? Pokud ne,proč je v nabídce odměn 5 jednotek po 20% šance?
: Proč,když vojáci za odměnu padají z Ledovky, budovy padají z Budoucnosti? Konkrétně obytná,která v aktuálním výzkumu je :confused:
 

Zelda

Člen
Prošel už někdo přes poslední 1/4 III. obtížnosti? Absolutně netuším jak pořešit v I. vlně 7x rychlou LB a v druhé vlně 3 raily, 3 tanky a 2 satelity z B...
 

DeletedUser12887

Host
mám 2 otázky :
: Už jste někdo dostal v Ledovce za odměnu jinou jednotku než ty robocopy nebo jezdce? Pokud ne,proč je v nabídce odměn 5 jednotek po 20% šance?
: Proč,když vojáci za odměnu padají z Ledovky, budovy padají z Budoucnosti? Konkrétně obytná,která v aktuálním výzkumu je :confused:

1. podle toho co se dá získat v armádním balíčku a na základě přechozích diskusí jsem to pochopil tak, že zatím jdou získat jen tři jednotky, ty dvě zmiňované a šampioni :)
2.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Tak to samozřejmě netuším :)
Třeba, abysme se měli na co těšit :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru