Diskuze k cechovním expedicím

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5384

Host
já vím :) To už tu bylo:) "My nesmíme ani naznačovat" :D

Ale rozhodně to postrádá jakoukoli,dokonce i INNO logiku.Když nemám jednotky,tak je přece nenabízím. A když nabízím obytnou budovu,tak z aktuální doby. I když, nakonec můžu být rád,že mi to nedalo loveckou chýši :D
 

zelvanator

Psavec
Prošel už někdo přes poslední 1/4 III. obtížnosti? Absolutně netuším jak pořešit v I. vlně 7x rychlou LB a v druhé vlně 3 raily, 3 tanky a 2 satelity z B...
Zeldo dostal jsem se tam a je to fakt hardcore, tuhle armu jsem dal se 2 šampíky a tuláky - přešili dva tuláci :) Další arma je taky děs, v týhle fázi jsou už railguny k ničemu a je lepší to vzít se šampíky z bud. Nevím jak jsou na tom šampíci z LB, mám jen jednoho.
 

DeletedUser12887

Host
Ahoj, podařilo se mi to s tankovým vznášedlem a 7 tulákama, ztráta 3 tuláci a poškozené vznášedlo, ale dalo mi to taky zabrat, předtím jsem zkoušel všechno možné a musel jsem vzdávat, v první řadě pak šlo o maximální využití terénu, asi by se to dalo zahrát i líp, ale zaplať bůh, že to mám za sebou a znovu zase za týden :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

zelvanator

Psavec
No vznášedlo jsem nezkoušel, ale zkusím. Asi by to mohlo být lepší :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
Tak je to masakr dostat se v te posledni casti pres ty rychle, mel jsem stesti a udelal to na D,kde mam lepsi off bonus,ale na A to nejak skripe,takze uz stavim dalsi tanky abych mel trochu vic do utoku a skolil tu rychlou na 2 rany :)) jinak je to dost nevyvazene ty expedice se dostali do faze,ze dokud nedostaneme zbyvaji 3 jednotky tak s tim bez vetsich ztrat a nebo leceni za dia jen tezko budeme dostavat, v tom zas vidim vycuranost inna.k nicemu jinemu ta hra posledni dobou nesmereju,jen k tomu jak z nas vytahnout vic penez..ano je FTP ale jen horko tezko
jen opravdu doufam,ze druha VB bude navysovat utok/obranu,nechapu,ze davaji vyssi off bonus obrancum nez jaky muze dat standartne ta trojice budov..jsou i jiny zpusoby jak vydelavat penize..napr tak moznost kupovat balicky budov a urcite by prisli i na neco jineho..
 

DeletedUser3817

Host
Jsem toho názoru, že marketing zvládají rozhodně lépe, než různé INNOvace (viz Velikonoční event).
Jinak by totiž tuto hru už stáhli, zvláště z našeho mrňavého trhu.
 

DeletedUser12887

Host
Tohle sem asi úplně nepatří, ale omlouvám se, nejsem ještě tady moc zběhlý a co odpověď, kterou napíšu, to mám špatně, takže trochu zaměstnávám moderátory, není to schválně, snad časem přijdu na to, jak správně využívat všechny možnosti :)
 

DeletedUser12151

Host
ja bych rekl, ze vse co souvisy s tematem sem patri :) asi by jsme si tu nemeli vymenovat recepty na kure na paprice treba :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Jako výherní kombinace boží,ale ještě byste se mohli krátce zmínit o út/obr bonusech :) Jsem se 102/93 kouslej na stejným místě,dnes jsem ze zoufalství postavil znovu vznášedla,abych se dohrabal na 107,ale ještě jsem to netestnul:)
 

Zelda

Člen
Nakonec jsem to při bonusu 114/93 dal v kombinaci Robovoják + 7 tuláků, ale na několikátý pokus - musíte fakt hodně taktizovat a mít štěstí na vhodný terén bojiště (přežili mi 2 jednotky). Předposlední a poslední střet se pak dá udělat i přes 2x rail + 2x vznášedlotanky + 4x tulák se ztrátami 2 jednotek.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Mám bonus 80/72 (což není úplně hodně) a expedici sem dokončila... ale ty ztráty :-/
Často chodím s šampíkem a tulákama nebo RG, vznášedlo a tuláci :)
 

DeletedUser2298

Host
Expedice v době ledové obzvláště v posledním kvartálu jsou fakt masakr :) Ale považuju to za fajn věc - člověk si pěkně hardcore zabojuje.. samozřejmě odměna bývá ( bohužel) na konci poněkud neadekvátní.. protože tam jsou dost % na "šrot" a blbosti které ty ztráty úplně neocení. Ale jako relax či vztekačka je to fajn :)
 

traktorista

Odborník
Jako výherní kombinace boží,ale ještě byste se mohli krátce zmínit o út/obr bonusech :) Jsem se 102/93 kouslej na stejným místě,dnes jsem ze zoufalství postavil znovu vznášedla,abych se dohrabal na 107,ale ještě jsem to netestnul:)

Sklerotiku, už jsem ti je psal když ses bál že ti vybrabčím město :D. I když je pravda, že zvažuju si 10% ještě do útoku přidat dalšíma dvěma kasárnama místo zbožoroben.

Souhlas, na konci expedice v ledovce je teď potřeba nad kombinací jednotek nažhavit mozkovnu, jinak se boj zvrhne v jatka vlastních jednotek. Ale pořád se to dá dohrát bez léčení za dia - což kvituji. Jen chybu s nestřílejícím railgunem z tuláka bych prosil vyřešit :/.
 

DeletedUser5384

Host
njn,přečetl sis mně :D já už i na ulici chodím s vizitkou na krku,kdybych zapomněl,kde bydlím :D Uvažoval jsem i o telefonu s SOS tlačítkem,ale stejně bych zapomněl,k čemu slouží :)

S těma kasárnama mám problém.Na jednu stranu se bonus hodí,ale na druhou zas každá kasárna snižujou možnost dostat z Alca potřebný jednotky..Dilema ;)
 

Zelda

Člen
Teď mě tak napadlo: Proč se za členy cechu, kteří jsou v LB v rámci expedice platí surovinami B? Vím, že to tak fungovalo i předtím o dobu nižší - ale logicky to nedává příliš smysl. Vzhledem k placení CvC LB medailemi je produkce cechovních VB momentálně úplně k ničemu, přičemž úpravou placení by se aspoň nějak dala využít. Nehledě na to, že se vyčerpává zásoba něčeho, co cech primárně neprodukuje....
 

DeletedUser12887

Host
Prima je to : ). Aspoň jednotky z minulé doby, sice bych bral ještě starší abych je ve skladu oprášil, ale třeba časem : ).
Nevztahuje ale to už asi každý vi☺

Akorát teda nevidím, kde by se dalo zjistit kdo z cechu se účastní expedice.
A ještě jedna otázka - vztahuje se na odměny bonus z Chateau ?
Na chateau se nevztahují aspon pokud vim
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru