Diskuze k Denním výzvám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser15417

Host
Milí hráči,

jistě jste už netrpělivě čekali, až přijde tohle oznámení. Tak je tady! Od 14. prosince se můžete všichni těšit na Denní výzvy. Pokud nemáte představu, jak tahle novinka bude fungovat, přečtěte si oznámení. A dejte nám samozřejmě vědět, co na to říkáte!


a nemohli by byť tie denne výzvy robene zvlast pre obchodnikov a bojovnikov?? ja skor hram tuto hru obchodnou cestou mna proste nebavi bojovat. ale rada obchodujem a stale dostanem bojovu dennu ulohu co ma dost mrzi. Keby som chcela bojovat tak hram Grepolis. :( inac je to super napad :)
 

DeletedUser4749

Host
Jsem rád, že odstranili ty dva otravné úkoly, které se plnily jen proto, aby byly splněny. Co to s výzvami udělá uvidíme. Ale pořád je tu věc, která mi hodně vadí. A to trestání hráčů za to, že se jeden den nepřihlásí do hry. Nevidím sebemenší důvod odebírat již splněné úkoly jen proto, že buď nemám čas na hraní, nebo proto, že jsem se vrátil pozdě z práce a denní výzvu hrát nechci. Už kvůli vidině úkolu "dokonči 36 osmihodinových výrob", který bych při nejlepší vůli do rána nesplnil. Navíc je to v příkrém rozporu s prohlášením INNO o tom, že nechtějí hráče "přikovat" k monitorům. Mimochodem, neví někdo, proč se dá začátek výzvy nastavit jen na celou hodinu? Měl jsem radost, že se dá začátek výzev přesunout. Velkou. Vstanu, udělám si kafe, mrknu na počitač, seberu případné zbytky výroby potřebné pro dokončení výzvy a za chvilku začne nová. Když tam bude nějaká delší výroba, tak ji zadám a až přijdu z práce, někdy mezi druhou odpoledne a devátou večer, jak kdy, bude k posbírání... pohoda. :) Jenže ouha, s tímhle nastavením bych buď chodil do práce o půl hodiny pozdě (to by asi neprošlo), nebo bych musel vstávat o půl hodiny dříve. A to by mě mohlo. Však vy víte, co.:)
 

DeletedUser13872

Host
V případě že vím že nebudu mít čas ba výzvu tak si změním začátek. Momentálně to mám nastaveno na 7 večer, chvilku předtím se vracím z práce z denní směny. Ale taky dělám noční takže to si prozměnu nastavím jinak protože vím že na úkol budu mít jen 2 hodiny když jdu druhý den do práce dám to jinak.
Zrovna se mi po dlouhé době podařilo dokončit 7 v řadě, dostal jsem také něco jiného než základ a to svatyni. V posledních 2 truhlách to bylo podobné. Dostal jsem Bránu sloní fontány i když ji nepotřebuji ale 1 FB za den navíc se hodí a dílnu kterou ještě nemám vyzkoumanou a v dohledné době to ani neplánuji a hlavně také z výzkumnické truhly rovnou 100FB.
 

DeletedUser15456

Host
Ahoj, mám takový dotaz jak mam splnit denní výzvu ve které mám vyřešit všechny střety 1.obtížnosti cechovní expedice, když nejsem v cechu ? Když se teďka k někomu přidám (nebo vytvořím svůj) tak mám do příštího příštího úterý zase pauzu tedy tento úkol nemohu splnit.
 

DeletedUser14298

Host
Když jsi přijímal tu denní výzvu, tak jsi v žádném cechu nebyl? Přijde mi zvláštní, že by ti to dalo takový úkol, pokud by jsi nebyl v cechu. Každopádně, jestli ti to ten úkol dalo opravdu když si v žádném cechu nebyl, napiš na podporu a tam by ti s tím měli pomoci .. :)
 

peepee77

Veterán
Přesně tak, pokud jsi v době přijetí výzvy nebyl v cechu tak jsi ten úkol neměl dostat.
Napiš na podporu. Kdekoliv ve hře pravým tlačítkem kdekoliv ve hře a podpora nebo na mobilu v nastavení dole.
 

DeletedUser14321

Host
Proooč?
Forge of Empires - Google Chrome 07.02.2018 16_30_23.png
První zdání se zdálo být férové i rozumné B-) ↑ ..ale...

21b6cyc.jpg
[/IMG]
143pzye.jpg

...pak takové zrádné úkoly :-( ↑ ..
Já už jsem totiž na mapě o jednu dobu napřed (Jsem momentálně v Době Pokroku a na mapě mám už téměř hotovou Moderní dobu)..což je teď dost zlé a hlavně drahé a fajtem impossible až insane :-DD <lol>
Teď už moc dobře vím, že nemá cenu předbíhat dobu, ale i tak se mi zdají některé Denní výzvy zbytečně heroické a hlavní zklamání je pro mne odebírání předtím těžce získaných postupů za neúčast bo za nesplnění či nestihnutí např. ↑ zmíněného úkolu.
Jináč..na druhou stranu, je to parádní zpestření a i když jsem většinou získal tu nejvíc bazarovou věc co v truhle byla, tak mě to..no prostě baví, ale i vadí.
Hough a zdar
 

peepee77

Veterán
Úkol s se ziskem oblastí by se ti neměl zobrazit pokud nemáš prozkoumanou provincii. Takže by mělo stačit dobýt či vykoupit tu aktuální a neposílat průzkumníka dál. Pak máš klid.
Co se týče toho předbíhání mapy...to je volba každého z nás. Dá se tak získat něco navíc, ale může se to i vymstít.
 

DeletedUser14321

Host
Diky mockrat za info..takto jsem nad tim nepremyslel, no..coz o to ja se posledni dobou na mape moc dopredu nezenu, ale udalost Bowl me donutila prozkoumavat..Takze AHA a taky este raz Dikec.
Sewas
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14577

Host
Zdravim chci se zeptat zda nechystate nove denni ukoly k eventum co uz byly.mostarna,zimni mestecko apod
 

Joxer

Psavec
Nejlepší v denní byla 100 bodíků, ale tahle druhá položka taky potěšila ;):D. 50 bodíků doma.

QLnr.png


Nakonec občas padne i ta lepší položka.
 

dudasek

Znalec
a chlapci přemýšlejí o všem docela dloooooouhooooo...hodilo by se mi pár vylepšení pilíře,aby ten druhý nekysnul v invu,,,jinak mě potěšilo získání "zmijovce titánského" z fontánového setu-ten jedinej jsem tenkrát netrefil,tak to můžu konečně složit-kdybych teda chtěl :)
 
Nahoru