Diskuze k Denním výzvám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser14705

Host
Jak dlouho tam ta "sedmičková" truhla zůstane?
Změní se po týdnu na něco jiného? - dost blbý, když jednou vynechám a místo o svatyni budu losovat o nějakou lahvičku.
Nebo tam zůstane, dokud těch 7 výzev v řadě nesplním? - taky blbý, když třeba zrovna tu lahvičku fakt nechci.
 

DeletedUser13384

Host
Tak získej X obyvatel je ještě jednoduchý úkol. Postavíš kasárna nebo surkovnu pak to zbouras a máš 6k doma. Takhle 2x a úkol splněn. Pokud má člověk kováře tak ty nevadí když smaže a hned postaví zpět (to bude za chvilku lepší budova než svatyně :).
Jinak mahárádža určitě je pac jsem ho měl včera a vyhrál jsem opičí hriste (a pocet ukolu ktere bylo potreba splnit presne 4). Přiznám se že bych raději těch 10fb :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Maharádža nikdy nebude v denní výzvě, to je "sedmičková" sada, takových bude víc, takže se objeví párkrát za rok. Taky by se mi ještě jeden palác hodil, ale při pravděpodobnosti 1/20 a četnosti 5-10x za rok ho spíš dostanu v příštím letním eventu (pokud ho zopakují a nezazdí).
Teď mě prosím poučte, kde berete informaci že ty "super" truhly mají vždy 7 úkolů? Informaci že by počet či zadání úkolů bylo vázané na obsah truhel se mi nikde nepodařilo dohledat... :(

HENZIS: Můj "žold" spočívá v negativním názoru na pravidla hry a některé členy CZ týmu a et vica versa*. ;) Tento žold bych si s klidem nechal odebrat, děkuji pěkně

"a obráceně" Abych dodržel pravidla fóra.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14705

Host
Tou sedmičkovou truhlou jsem myslel truhlu po splnění sedmi výzev. Prý se se ale v těch denních mohou objevit všechny truhly, uvidíme, jak píšeš jinde, nejde dělat závěry po pár pokusech. Jestli počítám dobře, tak je 25 truhel, takže by se měly za necelý měsíc prostřídat a při pravděpodobnosti 1:20 bych se toho paláce měl dočkat za 1-500 dnů, když nebudu mít smůlu.;)
 

DeletedUser5384

Host
Ono těch eventových budov zase tak moc nerozdají, v denních úkolech ty sady neuvidíme (Podle rOxmaNs jo ;))
no,já měl dneska v denních sloní set, ale bavil jsem se o "unikátních" stavbách obecně. Za tu dobu,co hraju se takových staveb objevila hromada,( příklad studánky,skrýš tuláků z těch starších) a pokaždé při spuštění tvrdili,že je naprosto jedinečná a nepůjde získat již nikdy a jinak. Nakonec většinou ji po čase uvolnili k nákupu dia jako bonus,což bych i pochopil, ale postupem času to cpou všude,viz totálně inflační studánka,kterých osobně mám tolik,že už je ani nestavím,přestože jsem se na ně na počátku těšil. Ten sloní set měl být taky unikátní. Směřuje to k tomu,že budeme mít všichni stejně zapráskaný města stejnými budovami,možná občas s lehce modifikovanou topologií.:(
 
Jak dlouho tam ta "sedmičková" truhla zůstane?
Změní se po týdnu na něco jiného? - dost blbý, když jednou vynechám a místo o svatyni budu losovat o nějakou lahvičku.
Nebo tam zůstane, dokud těch 7 výzev v řadě nesplním? - taky blbý, když třeba zrovna tu lahvičku fakt nechci.
Ta truhla na konci je furt stejná. Už mám 4x skrýš tuláku :)

Marahadža, japonský a sloni set se tam objevují pravidelně. Co jsem si všiml, tak za ten týden jeden z těch setů.
 

DeletedUser12887

Host
Tak celkove nejde o život...nevyjde to tenhle týden povede se příští týden.
Zajímavé to je a možnost něco získat je stejná jako u čehokoliv jiného.
Tohle je vylepsenej kapitán a jde i na mobilech. Ty odměny nejsou špatné a když se to srovná s kapitánem kde se muselo přesně vybírat, je to mnohem zábavnější.

Kapitán myšleno Honba za pokladem

Jinak asi se nesmí radit jak získat 12 tisíc obyvatel, stejně jako v opakujicich se úkolech
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Jak dlouho tam ta "sedmičková" truhla zůstane?
Změní se po týdnu na něco jiného? - dost blbý, když jednou vynechám a místo o svatyni budu losovat o nějakou lahvičku.
Nebo tam zůstane, dokud těch 7 výzev v řadě nesplním? - taky blbý, když třeba zrovna tu lahvičku fakt nechci.
Uvidíme až doběhne tento týden
 

DeletedUser14705

Host
Ta truhla na konci je furt stejná. Už mám 4x skrýš tuláku :)
Mě šlo o to, co tam bude 8. a 9. den, když jednu výzvu vynechám, nebo nedám. ;)
Ten výběr neodpovídá žádné sadě, asi se to bude každý týden měnit, třeba to tu osvětlí někdo, kdo to hrál na Betě.

Eventový set se v denních výzvách prý objevuje, už to tu psalo víc lidí, já tam měl zatím jen vojáčky, lahvičky a podobné perly.
Vlastně jsem tam měl první den májový set, takže to asi bude pravda. :D
 

DeletedUser12887

Host
To je asi různý já tam měl body výzkumu
Strážní oheň nějaký FB a tak medaile
 

DeletedUser13620

Host
Jo příjde mi to trošku nefér. Když výzvu nesplním odečíst 1 je v pořádku, ale když ji nepřijmu? No nic hrajem s kartami, který nám INNO rozdalo :)
 

DeletedUser3903

Host
Za mě to tímto ztrácí smysl. Hrál bych ty výzvy. Ale jen 1/5 současných pokusů, jsem měl tu kliku hrát o něco, co za to stojí. U přítelkyně to bylo lepší, tam to je 2/5. Dnešek už neplním, ona taky ne. Opět skvělý úkol splnit 83x pětiminutovou výrobu a obsazování oblastí, za bezcennou odměnu.

Celkový koncept není zlý, ale INNO by se mělo naučit od Blizzardu dělat hry zábavné pro aktivní i causal hráče. Tady vidím problémy:
  1. je jedno jestli úkol přijmu nebo ne, vždy budu mít -1, což v kombinaci s neužitečnými odměnami nezvyšuje atraktivitu hry
  2. finální odměna nescaluje. Jak psal Chipator, jestli-že on vytvoří x-set bodů denně, tak ho svatyně nebo 50FP absolutně nevytrhne za tu práci
  3. mimo scalování finálky, by možná prospělo, kdyby hra nabízela i možnost vybrat si finálku, o kterou se budu následných několik dní snažit. Více variant finální truhly by mohlo zvýšit zábavnost
  4. odstranit stupidní úkol s pětiminutovkami - není to ani výzva natož pak zábava, je to jen neuvěřitelně hloupé
 

DeletedUser13384

Host
BukajAktobos, neda se nesouhlasit. urcite by to to slo vymyslet lepe a verim ze se dockame nejake upravy v budoucnu ale ted bych asi v moc nedoufal :).
zacatecnikum a lidem v dobach zelezo-prumysl to az tak nevadi pac konkretne kladivka jsou tam nedostatkovou komoditou ale cokoli nad to uz je proste problem. taky z toho duvodu ze kladivkarny zabiraji more prostoru a kovare do mesta kazdy davat nechce coz chapu.
no a end game hraci to je kapitola sama pro sebe. na co stavet kladivkarny kdyz ma clovek miliardy zasob. na co plnit X ukolu kdyz odemna je premiova budova co nepotrebuju nebo 10fb ktere vubec nepoznam.
chtelo by to trochu sirsi nastaveni alespon pro tu finalni tydenni truhlu s tim ze si kazdy pujde pro to co opravdu chce a hlavne to vyuzije at uz je to cokoli. pak by mu slabsi/zbytecne odmeny za denni vyzvy neprisly az tak hrozne.
 
Nahoru