Diskuze k Fotbalovému poháru FoE 2018

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser13429

Host
Já těm světům věnuji naprosto minimální čas. Zprávy nečtu, neřeším nic, jen v úterý přijdu, během týdne sjedu expedici a hotovo - cca 30 minutek denně na 4 dia farma světech, takže dokud nedojedu expedici což je většinou v pátek. To znamená zhruba 2 hodiny týdně věnuji čas dia farmám. Nemyslím si, že člověk nedokáže najít ty 2 hodinky, spíš má jen obavy, že ty dia farmy jsou žrouti času :)
 

Ruda80

Dopisovatel
Jasně asi jo jenže klidně taky těch 33 hráču mohlo mít Frontenac na vysoké úrovni a tim padem mraky diamantů z úkolu apod..určitě se pár takových najde, kteří to mohli mít zadarmo, ale předhánět bych se s nima za peníze tedy nechtěl:)

Ještě ke všemu dostat na konci třeba avatar rozhodčího za pár tisíc to už záleží kolik hráčů se k tomu kroku odváží:)
Nicméně dříve spíš bylo jasnější co se dá přesně vyhrát a že jsem tam pár míčů taky nasazel:)

Nemožné z Frontenancu, mám ho na 56 levelu, nejde o to jeslti je to 200 nebo 56, spíš jde o to jak často to padá a upřímně nevím přesně kolik to je ale asi 80. Možná bych řekl že studánka dává víc než opakující se úkoly, nebo tak nějak stejně.
Navíc proč by někdo šetřil zrovna na tohle tak velký množství DIA když INNO tohle bude dávat už pořád.
 

Joxer

Psavec
Psali jsme tu o aktivních účtech na světech. Bylo to spíš formou hádání. Nemohl by tenhle event posloužit ke statistice aktivních účtů na světech? Počítám, že každej aktivní účet aspoň 1 gól hodí. Na ten 1 gól získá na beton běžnym hranim. Už kdyby hráč vybíral jen denní eventovou odměnu za přihlášení, tak už by střílel a zapsal se do statistiky, takže by se dal podchytit. U mně na světě je to:
East-Nagah (cz5)
(amatér+bronz+stříbro+zlato)
667+31+15+33
=746
Zatím se na mém světě účastnilo kopání (dosažení aspoň 1 gólu) 746 hráčů. Přesnější počet bude na konci eventu, to je jasný. ;)
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
Brisgard (cz2)
?+775+34+18+32=859 skorujících....sám jsem tedy gol nedal-trefil jsem jen pár ran-mířím na jiné odměny...uvidí se na konci!
 

Joxer

Psavec
Lorde a jako každej event si nezapomeň vybrat eventovou měnu na e-mailu. :D:D:D

Doplňující otázka o_O bude vylepšení Tholu jako denní speciálka?

Edit (18:12) Abych nezakládal nový post.
 
Naposledy upraveno:

RomanS24

Člen
Já těm světům věnuji naprosto minimální čas. Zprávy nečtu, neřeším nic, jen v úterý přijdu, během týdne sjedu expedici a hotovo - cca 30 minutek denně na 4 dia farma světech, takže dokud nedojedu expedici což je většinou v pátek. To znamená zhruba 2 hodiny týdně věnuji čas dia farmám. Nemyslím si, že člověk nedokáže najít ty 2 hodinky, spíš má jen obavy, že ty dia farmy jsou žrouti času :)
a tedka řekni v jak dlouho hraješ v jaky si době a na jaky urovni maš frontac a chram relikvíí že maš tolik dia
 

DeletedUser13872

Host
Kolik úkolů je volně než bude zase jeden denně? Mám 33 a seknul jsem se na mincích :)
Ovšem času je dost
 

DeletedUser13429

Host
a tedka řekni v jak dlouho hraješ v jaky si době a na jaky urovni maš frontac a chram relikvíí že maš tolik dia
Mile rád ti to zodpovím ačkoliv nevím přesně, k čemu ti tyto informace budou. Hraji 16 měsíců. Na hlavním světě (E) jsem v Oceánské budoucnosti a na zbylých světech z taktických důvodu v SOU, protože tam je expedice nejjednodušší. Chrám a Front mám na E na 70 levelech a na zbylých světech ani né na 10 levelech.

Teď ale k tomu proč ti jsou tyto informace k ničemu - ani Front a Chrám už vůbec nemají nic společného s příjmem diamantů. Těch pár diamantů co se dostane za úkoly jsou i s % Frontu celkem zanedbatelné.

Kolik úkolů je volně než bude zase jeden denně? Mám 33 a seknul jsem se na mincích :)
Ovšem času je dost
30
 

DeletedUser12609

Host
Klasika. Odměny co člověk chce nelze dostat - kde jsou ta časy kdy člověk chtěnou odměnu alespoň 3x dostal :-( a hlavně mohl to svým rozhodováním ovlivnit. Teď jde jen o naštvání hráčů že bez peněz nedostanou nic.
 

DeletedUser13872

Host
Já si dnes vystřílel změnčovadlo :) i když jsem prošel celé hřiště.
mě by spíš zajímalo zda vůbec bude jako denní speciál rozšíření Tholu. Jestli mám drinky šetřit nebo zkusit dát dnes aspoˇ, jeden gol
 

DeletedUser12887

Host
Jasně já tedy bych spíš o ten zlatý pohár hrál jediné s Frontenac protože dávat tolik peněz za to, že třeba nezískam vůbec nic takový střelec tedy nejsem a výsledek je ve finále jako přínos pro město stejně vcelku nepodstatny, ale je to rozhodně dano i tím zda se to hraje několik let nebo se už jiné eventy a jiné podoby neznají.
Samozřejmě jsem dříve taky střílel a nikdy tam nic jistého nebylo ale přišlo mi to spíš zajímavější.
Můj názor.
Jestli se mi nakonec za jakoby několik tisíc podaří získat dost vylepšení je skutečně ve hvězdách a prostě spíš tedy šlo taky o to, že ta výhra se dostane až na konci a když tedy už teď naopak je někde třeba 50 hráčů, kteří dokopali do konce celý šampionát do zlaté ligy, K čemu to je, když nikdo ani neví kdo to byl..

Až tedy to čistě teoreticky dohraje do konce třeba 1.000 hráčů stejně bude úplně jedno kdo vyhrál jako první nebo druhý.
 

DeletedUser13872

Host
Já se ptal hlavně těch co se pohybují na betě, jak to vypadalo tam zda bylo rozšíření jako dění speciálka nebo ne.
Památník měl rozšíření taky skoro na konci.
 

DeletedUser12887

Host
Beta není to samé co ostrý provoz.
A já teda se tam stejně moc nepohyboval, protože mě tenhle systém nijak nenadchl.
Ale z těch příspěvků co tu byly psány skutečně vychází, že náhoda je ještě vyšší, než byla dříve.
Jako psát tu nějaký story jak to bylo dříve je asi nesmysl, přesto si hráči kolikrát dokázali poděkovat i když jeden druhému vyfoukl výhru. Teď není komu děkovat.
 

Svatej

Legenda
Já si dnes vystřílel změnčovadlo :) i když jsem prošel celé hřiště.
mě by spíš zajímalo zda vůbec bude jako denní speciál rozšíření Tholu. Jestli mám drinky šetřit nebo zkusit dát dnes aspoˇ, jeden gol
gólů bys měl dát "zdarma" 4-6. ;) Na betě zbývá 6 dní do konce eventu a upgrade tholosu jako DS nebyl.
 

traktorista

Odborník
Uh. Tos mě teda Lorde nepotěšil. Já s tím rozšířením dost počítal. Z toho mi vychází jediné - čutat jak šílenec až budou zase (snad) zmenšení fontánek.

A jinak Fronte na libovolném lvl je v téhle akci oupelně naprd. Nebo jsem něco nepochopil?
 

DeletedUser12887

Host
S tím Frontenacem jsem to myslel tak, že už se na tech vysokých levelech dalo získat za celý rok nebo déle tolik diamantů z úkolu, že pak není už za co je utrácet, když prostě máš už všechna rozšíření a vsechny budovy pouze za diamanty, pak zbývá na to utrácet klidně za tenhle fotbal, protože už není nic jiného, kde by se daly udat.

Rozšíření myšleno všechna rozšíření města
 

Svatej

Legenda
Fronte je diskutabilní, i když samozřejmě s diamantama za úkoly pomůže. Energeťáky ale nenavyšuje. ;) Víc dia týdně ale získáš třeba pravidelnou expedicí 64/48.
 
Nahoru