Diskuze k Halloweenu 2016

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
A s tim zbytkem hadanek je potreba si poradit je to od slova hádat a lustit a nemá to byt pro děti z mateřské školky takže je potreba občas namahat mozecek.
 

DeletedUser5384

Host
Anebo je potřeba se urychleně dostat na konec vývojové linky,pak se ti všechny úkoly typu: Vyjednej,získej, vyzkoumej, dobyj budou plnit samy od sebe :D
 

DeletedUser5384

Host
Romanbar: Mohl by ses alespoň stručně zmínit,co je to za úkol? Myslím,že jen málokdo z těch,kteří už vědí si ty úkoly pamatují podle čísel:)

LfD: Nepřeháním:) Jen si konec vývojové linky představuji tak, že nemáš co zkoumat a ani objevovat na mapě :) Jen tupě sedíš u kompu,čumíš do zdi a čekáš půl roku na otevření nového kousku stromu a mapy :D Jo, pravda,občas nasypeš FP do nějaký boudičky :)
 

DeletedUser13890

Host
Mé děsivé velicenstvo! Takové z mnoha se stávají .Získej ty malé a budeš vládcem všech zemí.Tak běž a přidej jednu ke své říši. A získáš tuto odměnu.
Tak zní celý úkol
 

MenestheusCZ

Turista
Ahoj,
prosba k úkolu 20: Postav ten největší hřbitov nebo kulturní budovu tvé éry. Hřbitov ještě nevlastním a ta kulturní budova taky musí být ta nej z mé éry? Páč jsem teprv v půlce raného středověku a k té největší to mám ještě daleko.
 

mutinka

Nováček
Ahoj,
na světě E si nevím rady s úkolem 21-eliminuj,úkol před tím jsem postavila kamenný kruh(nevšimla jsem si,že to má být budova z mé,nebo předchozí doby),pak jsem ho s dalším úkolem smazala,ale eliminuj se nezadařilo.Zkusila jsem zbourat nakladatelství,ale taky nic.Poradí někdo co s tím?
 

mutinka

Nováček
Bohužel hřbitov nemám a budovu ze své doby ještě taky ne,jsem teprve na začátku,musela bych koupit za 900 dia a to se mi nechce :(
 

mutinka

Nováček
Jsem v Moderně na prvním stromu výzkumu.Zkoušela jsem postavit znova nakladatelství z Pokroku ( jedno jsem už zbourala) a zase nic.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru