Diskuze k historickému okénku: Arthur Conan Doyle

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Ruda80

Dopisovatel
Dílna = produkční budova vyrábějící výhradně kladiva. Třeba kovář.
Výrobní budova = budovy které mohou vyrábět i jiné věci, ale které mají jednotnou nabídku (5m/15m/1h/4h/8h/24h) Třeba bazar.

Je to divné, já to splnil se 3 ševcema a jedním kovářem a tam rozhodně není jiná výroba než to co mají v povolání. Žádné medaile ani body výzkumu či co jiného jako má bazar, maškarní bál, nebo fotbalový hřiště jsem na to nepotřeboval.
PS: při prvním pokusu mě to 4.hodinovou výrobu nevzalo až opakovaně
 

DeletedUser14265

Host
Budova super.. u kolegy jsem ji chel motivovat a nesla... u me jsem si ji balickem motivoval a k mincim se pridali vyzkumaky...
Krasne... event byl bych rekl stredne obtizny natoz ze to hraji spatne (v mapach jsem o dve doby vpredu) ale uz to brzdim...
Mozna misto minci by bylo dobre zasoby, ale i tak dekuji za budovu je luxusni..
Te vyrobe a produkci... vzdy jsem zmaten, ale prvne zkousim prave zasoby (ale pro jistotu i surky :) )
 

DeletedUser12994

Host
Neni tam ani videt ze budova pridava lidi.. to mi prijde jako docela zavazna chyba. Je divne ze na to pri beta testovani neprisli? :-o
 

Svatej

Legenda
StoneCZE: Kde to nemáš napsáno?
qlLk.png
ruda80: Byl tu vznesen dotaz jaký je mezi těmihle dvěma tipy budov rozdíl. ;) To jestli ti to fungovalo či ne, to je věc jiná, s tím běž na podporu pokud si myslíš že je to chyba.
Co se slovíčkaření týče, v normálním životě taky rozlišuješ jabka a hrušky ne? :p
 

DeletedUser14064

Host
Ahoj, dojel jsem event, získal jsem nového avatara, ale když jsem si chtěl postavit budovu, tak jsem ji ve skladu neměl. To se jedná o nějakou fintu, abych jako Sherlock pátral po ní dál? Nebo? Díky za osvětu ;)
 

Svatej

Legenda
Uz mam budovu postavenou a kdyz si na ni kliknu tak vubec nemam paru kolik lidi pridava - neni to tam napsano.. vim ze 1200, ale to vim ted, za nejaky cas nebudu vubec vedet kolik lidi to je
Ty asi nehraješ moc dlouho co? A která budova ti prosímtě po postavení ukazuje množství lidí? :p:D Ukazuje ti snad postavná svatyně, kolik ti přidává lidí? Ukazuje ti to snad řečníkův koutek? Ukazuje ti to jakákoli jiná budova? To by mě celkem zajímalo kde jsi tohle vzal...
 

DeletedUser12994

Host
Ty asi nehraješ moc dlouho co? A která budova ti prosímtě po postavení ukazuje množství lidí? :p:D Ukazuje ti snad postavná svatyně, kolik ti přidává lidí? Ukazuje ti to snad řečníkův koutek? Ukazuje ti to jakákoli jiná budova? To by mě celkem zajímalo kde jsi tohle vzal...

hmm, hraju pres 2 roky :p
no a vidis, a ty ted vis kolik ti to pridava lidi? nevis.. tak proc to tam nemaji napsany? kdyz tam maji kolik to dava zlata, kolik FB a kolik usmenu, a proc tam nemaji kolik to dodava lidi? ja ted opravdu nemam teda tuseni kolik mi dava lidi napr recnikuv koutek (uz ho mam tak dlouho ze jsem uplne zapomnel ze nejake lidi dava). Nemyslis ze by to tam mohlo byt zobrazeno? za nejakou dobu zapomenu ze mi i Lordovo sidlo dodava lidi..
A protoze jsem uz uplne zapomnel ze mi svatyne ci koutek muze davat par lidi, tak proto jsem se divil ze to ted sidlo neukazuje... Tak co mi na to odpovis?
 

Svatej

Legenda
Odpovím ti to, že když sám uznáváš že to u žádné budovy není, tak bys asi neměl obviňovat hráče na betě že nehledají chyby tam, kde žádné nejsou. :p
Neni tam ani videt ze budova pridava lidi.. to mi prijde jako docela zavazna chyba. Je divne ze na to pri beta testovani neprisli? :-o

Když ti to připadá tak špatně, tak si to můžeš postnout do návrhů. ;) Dle mě to ale není nic, bez čeho bych nemohl hrát.
 

DeletedUser12994

Host
Odpovím ti to, že když sám uznáváš že to u žádné budovy není, tak bys asi neměl obviňovat hráče na betě že nehledají chyby tam, kde žádné nejsou. :p


Když ti to připadá tak špatně, tak si to můžeš postnout do návrhů. ;) Dle mě to ale není nic, bez čeho bych nemohl hrát.
protoze to je chyba od sameho zacatku :p
 

DeletedUser14341

Host
Mě spíš mrzí že pokud je tato budova součástí nějaké sady.. Tak hráči jako jsem např. já kteří nedávno začali nemají žádnou šanci zbytek budov do sady získat.. Na tohle by se mělo něco vymyslet a dát i nováčkům jako jsem já šanci tyto budovy získat.. :(
 

DeletedUser14373

Host
Ahoj! Mám dotaz.. jsem ve vrcholném středověku, tudíž mi to hlasí že tu bonusovou budovu získám na úrovní této doby, což je jasný...muj dotaz je, pokud před získáním bnusové budvy vlezu do další doby - pozdního středověku, získám jí na úrovni této novější doby nebo je rozhodující doba předchozí, ve které mi bonusové úkoly začaly? Dík!
 
protoze to je chyba od sameho zacatku :p

Uvažuji k čemu mi je vědět u obytné budovy kolik mi přidává obyvatel po tom co jí postavím. Většina normálních a prémiových obytných budov co postavím tak to má napsané v menu. A eventové obytné budovy nestavím kvůli obyvatelům. Dle mě to tedy prostě není chyba, ale záměr.
A kdyby jsi to fakt chtěl vědět tak já prostě ulož do inventáře a znova postav nebo se jí pokus smazat a tam to máš taky napsané.
 

DeletedUser14298

Host
Jinak jak jsme si zde psali o těch územích tak nás opravdu nejspíše vyslyšeli :))

V dalším eventu totiž co jsem četl úkoly, tak už je tam spousty dobrých alternativ, kde to hráče dožene dělat i CE, takže být součástí nějakého cechu apod. - jediné co zůstalo bez alternativy je získání celého území, ale to naopak chápu. Nemohou dát alternativu úplně na všechno a dát to "zadarmo"
 

DeletedUser12887

Host
Já bych to neviděl tak dramaticky, pokud možno je dobré mít budovu z nejvyšší éry, což mladší nebo novější hráčí, pokročilejší nebo úplní začátečníci ještě nevědí, pak je dobré se tedy snažit získat renovační sady a budovy z nižších věků upgradovat (vylepšovat) do těch vyšších, spíš potom záleží na co ty renovační sady používat, věřte, že jsme všichni začínali a pouze čas začátku hry neurčuje úspěšnost ve hře.
Co se mojí poznámky k luxusu týkalo, šlo o to, že dříve a to nejsem zase tak dlouho hrajícím hráčem, spousta dnešních vylepšení a možností vůbec neexistovalo, ale prostě jsem se s tím, stejně jako spoustu dalších popasoval.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru