Diskuze k Juriju Gagarinovi

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Y u m a n

Komentátor
Lidi jste namlsaní !! zkuste hrát jiné hry podobného typu ( je to jen v angličtině , nebo nic moc grafika, nebo nejde chat a ještě jsem nezažil hru která by vám dala tolik diamantů ... ) Musíte si uvědomit že potřebují dostat k menším hráčům medaile a proto ty věže my co máme těch věží deset je to pro nás legrace. Já občas taky kritizuji ale jsem rád že to hraji jen kdyby ještě zapracovali na těch tech. detailech a potom by to bylo super a jestli chcete aby se kritika dostala k INNU tak si musíte stěžovat u jiných dveří :))
 

DeletedUser13190

Host
Jestli to chápu správně, tak to má být jakési zpestření hry. Samozřejmě že asi ne pro každého. Kdo je už někde na konci, tak si nic neužije a uhraje to za zde zmíněných 21 minut.
Ale pro jiné to třeba smysl má.
Já už vím, že ho nejspíš neuhraju, skončil jsem u vyvíjej technologii, kde mě splnění bude trvat minimálně 4,5 dne, takže asi nebudu mít čas na ty další úkoly. Takže se nedozvím, co pěkného za texty na nás pořadatel připravil.
 

DeletedUser11027

Host
Tak objevil jsem další chybu v eventu...v češtině se píše German Titov, ale Gherman se píše nanejvýš v Anglii a Americe. Ten překladatel by měl skončit, protože za prvé neumí češtinu a za druhé neví v jakým století byly letadla a vrtulníky.
 

DeletedUser12969

Host
Kdyby, aspoň k tomu byla možnost po splnění úkolu získat buď 1 anebo dva plánky k velkolepé budově Mysu Canaveralu, Bajkonur to není, ale aspoň něco. A bude i někdy věž na diamanty.
 

Zelda

Člen
Ačkoliv patřím mezi ty, kteří mají "dohráno", nevidím tyhle eventy nijak negativně, pro začátečníky jsou určitě přínosem (vzpomeňme si, jak to bylo s eventy když jsme začínali my - žádné nebyly) a nám aspoň naruší stereotyp čekání na nový obsah. Jen bych s nimi trošku víc šetřil, teď v dubnu budou vlastně 3 eventy za měsíc (Velikonoce, Gagarin a Máj). Ideální by bylo točit klasické eventy (Valentýn, Velikonoce, Letní tombola, Haloween a Vánoce) a mezi ně během roku přidat 3 - 4 historické eventy (do "hluchých" měsíců). Jinak se nám eventy brzy přejí.
A co se chyb a logických nesmyslů v překladech týká - klidně bych se ujal nějaké revizní funkce, kdyby o to byl zájem :)
 

DeletedUser13190

Host
já mám taky "dohráno" a jsem de facto začátečníkem.
čekat na další postup měsíc mě nebaví a tak si hraju tak dvakrát, třikrát do měsíce. Většinou když jsou tyhle krátkodobé akce se zapojím, ale stejně nikdy nedohraju do konce, protože vždy skončím na tom samém - vyvíjej technologii. A znám pár lidí v okolí, co hrají a prakticky všichny stejným "tempem" jako já. Takže méně eventů pro mě logicky méně hráčů. I když takoví, jako jsem já formě nejsou žádnám přínosem, to uznávám.
Jinak z toho, co jsem zatím uhrál jsem se nic převratného o sovětském kosmickém výzkumu nedozvěděl. Škoda.
 

DeletedUser3817

Host
Jak to, že ne? A co to lámání rekordů sovětskými letci před rokem 1830??!!! To se ti nezdá dost převratné...???
:p
 

Ruda80

Dopisovatel
Lidi jste namlsaní !! zkuste hrát jiné hry podobného typu ( je to jen v angličtině , nebo nic moc grafika, nebo nejde chat a ještě jsem nezažil hru která by vám dala tolik diamantů ... ) Musíte si uvědomit že potřebují dostat k menším hráčům medaile a proto ty věže my co máme těch věží deset je to pro nás legrace. Já občas taky kritizuji ale jsem rád že to hraji jen kdyby ještě zapracovali na těch tech. detailech a potom by to bylo super a jestli chcete aby se kritika dostala k INNU tak si musíte stěžovat u jiných dveří :))

Na tohle se nedá nereagovat. Tak třeba travian, když už mluvíš o hře podobného typu. Tolik diamantů jo? pár desítek za půl roku je hodně? Ta hra není stavěná k tomu aby něco dávala, ale aby bylo dáno na provoz serveru a co si budeme povídat..... No a ta věž je super, v průmyslovém věku dává 50 za týden a pořebuju na další rozšíření pouho pouhých 6000. Kdybych jich měl nakrásně 10 což tady píšeš, tak bych na to i tak potřeboval 12 týdnů! a to zase jenom na to aktuální!!!! Ta věž je totál k ničemu.
Pardon dává 25 tak tím lépe....:D
 

Kayro

Znalec
Ačkoliv patřím mezi ty, kteří mají "dohráno", nevidím tyhle eventy nijak negativně, pro začátečníky jsou určitě přínosem (vzpomeňme si, jak to bylo s eventy když jsme začínali my - žádné nebyly) a nám aspoň naruší stereotyp čekání na nový obsah. Jen bych s nimi trošku víc šetřil, teď v dubnu budou vlastně 3 eventy za měsíc (Velikonoce, Gagarin a Máj). Ideální by bylo točit klasické eventy (Valentýn, Velikonoce, Letní tombola, Haloween a Vánoce) a mezi ně během roku přidat 3 - 4 historické eventy (do "hluchých" měsíců). Jinak se nám eventy brzy přejí.
A co se chyb a logických nesmyslů v překladech týká - klidně bych se ujal nějaké revizní funkce, kdyby o to byl zájem :)
Ja nepotrebuji narusovat zadny stereotyp ja chci "high level content" herni obsah pro lidi s ukoncenym vyzkumem nebo alespon ten obsah co tu je aby nebyl rozbity.Momentalne tu neni co hrat, coz je u hry jak sem nekde cetl pomerne zasadni problem.Co se questu tyce nemam strach ze se jich prejim jsou vsechny stejne snadno zamenitelne ta omacka okolo neni dulezita King nebo Gagarin nakonec stejne zustanou jen genericke repetivni ukoly typu vyrob, zaplat,vyzkoumej,pouzij atd.Invence veskera zadna.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13190

Host
Když si přečtu stučný text u úkolu, jsem z toho zklamán. Nedělají tu hru bývalí agitátoři Sovětského Svazu ? Jen samé superlativy na sovětský kosmický výzkum. Představoval bych si něco o tom, jak Koroljova vytáhli z gulagu na Sibiři, aby sovětům konstruoval rakety pro atomové zbraně, jak sovětské vedení zprvu zcela ignorovalo kosmický výzkum, protože v něm nevidělo nic, co by mu přihrálo politické body, jak Chruščov otočil a po startu prvního Sputniku direktivně požadoval vyslání člověka do kosmu, jak mu to nakonec Koroljov rozmluvil a místo Gagarina poslal na jistou smrt Lajku. Nezazněla ani věta o tom, že před Gagarinem letělo do kosmu 46 psů, aby vůbec přežil ani jeho věta, kterou pronesl po přistání a na kterou se zapomíná.
Jeho první věta na Zemi totiž zněla : Tak nevím, jestli jsem první člověk nebo poslední pes ! Tím vzdal hol všem svým čtyřnohým předchůdcům, kteří pro jeho možnost letět do kosmu obětovali své životy. Ze 46 psích kosmonautů jich 20 zahynulo před tím, než dostal Gagarin zelenou.
A to vše tu chybí. Takže jen hloupá a ještě špatně přeložená agitka.
 

DeletedUser13190

Host
Snažím se. Příští rok to bude 60 let, co v rámci závodů o vesmír sověti obětovali Kudrjavku - pravé jméno Lajky. K tomuto výročí směřuje celá má snaha a když se zadaří, někde v Česku proběhne originální výstava Lajka a spí kosmonauti. A to byste se divili, jak je složitý identifikovat jednotlivé psi na fotkách, když ruské zdroje mají na jedné a té samé fotce klidně 4-5 jmen. Ale to odbočuju, když je to výročí Gagarinova letu.
 

DeletedUser3139

Host
Ja nepotrebuji narusovat zadny stereotyp ja chci "high level content" herni obsah pro lidi s ukoncenym vyzkumem nebo alespon ten obsah co tu je aby nebyl rozbity.Momentalne tu neni co hrat, coz je u hry jak sem nekde cetl pomerne zasadni problem.Co se questu tyce nemam strach ze se jich prejim jsou vsechny stejne snadno zamenitelne ta omacka okolo neni dulezita King nebo Gagarin nakonec stejne zustanou jen genericke repetivni ukoly typu vyrob, zaplat,vyzkoumej,pouzij atd.Invence veskera zadna.
Máš na 100% pravdu, ale při tvém věku (ve hře:)) jsem přesvědčen, že si dovedeš odpovědět sám, jak to bude pokračovat. :mad:
Jo a nepiš to sem, abys nedostal ban za neslušný příspěvek!;)
 

DeletedUser12969

Host
Bude příští rok Valentina Těreškovová, první žena ve vesmíru či Neil Armstrog první muž na měsíci, či dokonce Sputnik 1, první umělá družice ve vesmíru. Nebo tu, již zmiňovaná Lajka první živý tvor, ve vesmíru.
 

DeletedUser13611

Host
Uvědomte si, že eventy plní dvojí funkci. Lidem dává nový obsah a výzvu s možností nějaké malé odměny (pečené holuby do huby nikdy nikde nečekejte) a druhou a to významnou funkcí je podpořit mikroplatby, kvůli kterým tuto hru autor provozuje. Jelikož je potřeba stihnout termíny, najdou se spousty jedinců, co si koupí diamanty, aby měli zboží, aby jim včas dojel průzkumník do sektoru, nebo aby ten sektor koupili. To je celé. Stěžovat si na obsah nemá smysl, jelikož pro samotné autory hry je to prostě nástroj, jak vytáhnout z lidí peníze a o tom to je a je to tak i správné, protože když to nebude ziskové, nebudete mít za chvíli kde hrát.
 

Kayro

Znalec
No tak dik za vysvetleni.Do eventu kde je hlavni vyhrou vez vitezstvi kterych mam pres tri desitky jiste nacpu diamantu nejmene za dva litry.Pokud INNu pujde jen o zdimani diamantu ta splače nad vydelkem.
 

DeletedUser13190

Host
Uvědomte si, že eventy plní dvojí funkci. Lidem dává nový obsah a výzvu s možností nějaké malé odměny (pečené holuby do huby nikdy nikde nečekejte) a druhou a to významnou funkcí je podpořit mikroplatby, kvůli kterým tuto hru autor provozuje. Jelikož je potřeba stihnout termíny, najdou se spousty jedinců, co si koupí diamanty, aby měli zboží, aby jim včas dojel průzkumník do sektoru, nebo aby ten sektor koupili. To je celé. Stěžovat si na obsah nemá smysl, jelikož pro samotné autory hry je to prostě nástroj, jak vytáhnout z lidí peníze a o tom to je a je to tak i správné, protože když to nebude ziskové, nebudete mít za chvíli kde hrát.

To má naprostou pravdu. Dokud budete platit, budete hrát.
Hraju jednu podobnou hru. No spíš už nehraju, jen když je nějaká podobná akce. Jenže jí v ČR moc lidí nehrálo nebo se jim nechtělo do toho investovat a tak už nemá českou podporu.
Takže pěkně plaťte a já si zase při dalším eventu zahraju. Tedy zatím jsem do konce dohrál jen jeden, ale to mi vůbec nevadí a stejně nikdy nekoupím ani diamant. Na mě provozovatel nevydělá. Možná proto jsem po roce a půl ve středověku, ale to mě vůbec netrápí.
 

DeletedUser3817

Host
Jistě. Má pravdu. Mít pravdu je ta nejjednodušší věc na světě. Tato pravda již byla na tomto fóru popsána tolikrát (i mnou), že je poněkud trapné vydávat ji za svůj objev.
ALE: Plně souhlasím např. s Kayrem, že nástroje INNO k získávání financí jsou poněkud fádní, okoukané a celkově málo účinné. Docela by mě zajímalo srovnání, kolik vydělali na loňských Velikonocích vs. kolik na těch zpackaných letošních.
 

DeletedUser13611

Host
Bohužel nemáš pravdu Crackenoschi, ony jsou velmi dobře fungující, proto je tolik lidí využívá. Za posledních 8 let jsem spravoval 4 různé herní servery, kdy poslední dva roky jsem provozoval svůj, kde jsem vysloveně všechny formy donate a mikroplateb zrušil a ta touha a potřeba lidí, být o kousek před ostatními je pro některé tak neskutečná, že mi chodily nábídky v řádu tisíců i desítek tisíc, jenom aby měli první maximální level, maximální vybavení či nějaký item i kosmetický, který nebude mít nikdo jiný.

Ale k věci, vezmi si, že většina hráčů na globálním žebříčku se plácá někde mezi startem a dobou raného středověku. Je to víc jak 80% hráčů, pro ně, jsou takové eventy vážně super a upřímně každý kdo dneska pracuje nebo má mobil si může snadno pár diamantů koupit, protože co to je nějakých 250,- Kč a to je ta chytrá past. Dáš 250,- Kč a dostaneš 750 diamantů, koupíš si zrychlení území, pak si koupíš nějakou surovinu co ti chybí a dostaneš předmět, co zabírá minimum místa a dává ti víc spokojenosti, než celá slavná obrovská lázeňská budova na kterou pracně děláš tejden. A to je to, co spoustu lidí nakopne a začnou nakupovat, aby si do "začátku" trochu pomohla a pak do toho pomaličku pouští každý měsíc něco.

Já sám si třeba kupuju balíčky budov, protože je to pro mě "výhodné", nevydělávám si zrovna málo a ta 100,- kterou za to INNO chce je směšná, za to si dneska nedojdu ani do Kina. A když mi na observatoř chyběl plánek taky sem si ho prostě koupil a i když tady na fóru píše skoro každý, jak od něj INNO nic neuvidí, tak věř tomu, že do hry v praxi mnimálně jednou přispěje přes 70% hráčů. Proto to taky funguje a tyhle eventy tomu opravdu hodně pomáhají. Méně pomáhá nějaká motivace budov, nebo vybrání všech, ale eventy jsou pro INNO dojná kráva. Na každém serveru, kde jsem byl, kdykoliv bylo něco nového, našel si hodinu po spuštění spoustu lidí, co to měla.
 

Kayro

Znalec
No a co vlastne chces rict,ze tu funguji mikroplatby a ze questy napomahaji prodeji diamantu? Tak to vazne slez z toho koše Rodrigo :) Tady se resi ze questy maji klesajici uroven,jsou nenapadite a snadno zamenitelne.Celkove nezazivne s nic moc odmenama.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru