Diskuze k Juriju Gagarinovi

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13190

Host
jenže ty si neuvědomuješ, že ta hra není dělaná pro tebe. Pokud už si dohrál do konce, jseš pro zřizovatele nezajímavý právě proto, že už z tebe není potanciální zdroj dalších financí.
Takže celá hra je cílená přesně na tu skupinu hráčů, co kolega popisuje. Když máš vyrobit 150 kusů čehosi a továrna ti vyrobí 2 za 8 hodin, máš tři možnosti, přestat hrát protože tě to přestane bavit, hrát pomalu a 40 dní střádat zboží, pokud ti ho někdo pravidelně nevyrabuje a nebo do toho investovat.
Jak tu někdo napsal trvalo mu splnění všech úkolů 21 minut. Samozřejmě že pro takového hráče to nemá žádný smysl. Kolika hráčům se nepodařilo v čase dohrát do konce ? Protože jen hráli a neubešli to zaplacením ?
Můj názor je, že je to hra takže by se měla hrát. Proto z principu za žádnou hru nic neplatím, tedy pokud si nekoupím CD s hrou do pc. Ale určitě by mě nebavilo místo hraní si výsledek koupit. Pak hra postrádá svůj základní smysl.
Takže pro "hráče" je to určitě vždy zpestření, pro nákupčí nejspíš zbytečná nuda.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Musím souhlasit s crackenoschem,
kdyby byl letošní velikonoční event stejný jako předchozí roky (minimálně kdyby zůstal zachován přímý obchod) tak jsem byl připravený investovat 10X tolik než co jsem nakonec utratil...
A řekl bych že takových hráčů bylo mnohem více.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru