Diskuze k novému žebříčku

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12151

Host
:D to spis vypada,ze se bude jeste bodovani predelavat..alespon me pripada,ze tato zmena je vnimana prevazne negativne..krome 1 veci a to jsou nesmyslne body za vysoke urovne VB
 

Ažmilid

Turista
Máš pravdu odnesl jsem to, to se nedá nic dělat, ale škoda že autoři mají tak rádi válčení na úkor budování. S tím mým připojením k netu máš pravdu, ale s Big Farm nemám žádný problém a to toho nabízí daleko víc než tato "hra". A že bych si měl pořizovat lepší PC kvůli této "hře", to určitě né.
Ahoj, ¨možná ti pomůže moje zkušenost: taky mám starší noťas s malou pamětí, v Exploreru pořád přetékala, v Chromu to jede dobře.
 

DeletedUser7190

Host
Takže po několika týdnech nového žebříčku můžu s klidem konstatovat, že jeden nesmyslný nahradili druhým nesmyslným žebříčkem. Asi by si měli najmout druhou uklízečku, aby jim pomohla vymyslet něco pořádnýho.
 

Henzisek

Znalec
JJ, máš pravdu, ale je to v angličtině, musí se to přeložit upravit :)

Můžu jen slíbit že brzo a teď myslím opravdu slovo brzo, to bude i tady.
 

Lemmy Kilmister

Komentátor
Tak už máme vzorec pro výpočet bodů a někdo zjistil, že body se daji nahnat jen bojem o trochu dýl než hráči a už vymyslel úpravu bodování. No to, aby se v tom čert vyznal že? :rolleyes:
 

zelvanator

Psavec
Doprčic proč zase sundavat body za bitvy CvC? Radši zvyšte body za zboží. Když už bojujete, stojí vás to nejvíce času přímo ve hře, žádné zadání výroby běhen minuty a pak čekání na další výběr. Nebo ať se boduje dle % bonusu obrany, když už chcete nějak rozlišit boje CvC a PvP.
 

Zelda

Člen
Za zveřejnění metodiky výpočtu díky, ale ten předposlední odstavec mě zarazil. Pokud nějaká případná úprava nebude provedená retroaktivně (tj. zpětně nepostihne veškeré body získané za CvC boje), bude značně nefér vůči těm, kteří bojují v CvC normálně a nezakládají si jednomužné cechy na noční sjíždění všeho a všech, aby se jim ráno zvedlo ego o těch pár set tisíc nových bodů a pár pozic na žebříčku :cool:. Protože pokud k nějakému takovému omezení dojde jen do budoucna, nějaký pohyb v žebříčku bude ještě těžší....
 

DeletedUser13480

Host
A ještě bych měl dotaz.
Co je to za logiku omezit bojování v CVC, ve kterém bojují převážně velcí hráči a zároveň zavedete vkládání medailí do pokladny (za body), které mají nazbyt právě jenom takový velcí hráči, kteří tolik bojují v CVC? :D Vždyť to vůbec nedává smysl.
 

Y u m a n

Komentátor
Nechápu proč někomu vadí že má hodně bodů z bojů a proč to zase nějakým způsobem omezovat je přece na každém hráči jak hodně bude bojovat. Aby to bylo spravedlivé tak by se všem muselo zase přepočítat body za všechny boje a začít znovu za jiný poměr bodů a to už by šlo opravdu do "kytek" .
 

Lemmy Kilmister

Komentátor
Vypadá to ,že se začali ozývat hráči kteří si 1x denně přijdou sebrat budovy. Co my chudáci kterým se boje hnusí a nemáme čas, protože jsme zaměstnaní a já nevím které další výmluvy používají.:) Vždyť nám ty body vůbec nebudou přibývat, udělejte s tím něco! No a už dělají. Myslím že INNO a kňouralové by měli pochopit, že body jsou za aktivitu a když bude někdo aktivnější, bude mít i víc bodů. Tak by to mělo být, ale bohužel i v životě je halda flákačů kteří dostavaj body od sociálky.;)
 

DeletedUser12225

Host
To omezování nechápu... jednou chce mít INNO víc hráčů, teď je chce zase ztratit?? plno hráčů na konci výzkumu i mapy bere CVC jako jednu z mála zábavných částí hry... a myslím že když se to omezí, tak tito hráči odejdou...(pravděpodobně hned po tom co dokončej novou dobu co přijde...) Prostě je to blbost...
A jinak dík za zveřejnění vzorců pro výpočet bodů.
 

trojan1673

Veterán
Ještě bych neházela flintu do žita, vše se teprve připravuje.
Tedy jak bude úprava vypadat ve výsledku bude asi překvapení, ale také můžete být milé překvapeni :)
INNO jen reagovalo na naše stížnosti ohledně takzvaných honičů bodů po mapě na které jsme si neustále stěžovali.
 

DeletedUser3139

Host
Ještě bych neházela flintu do žita, vše se teprve připravuje.
Tedy jak bude úprava vypadat ve výsledku bude asi překvapení, ale také můžete být milé překvapeni :)
INNO jen reagovalo na naše stížnosti ohledně takzvaných honičů bodů po mapě na které jsme si neustále stěžovali.
Tak ti nevím, hraješ zhruba stejně dlouho jako já, ale klidně mně oprav, jestli si vzpomínáš na nějakou úpravu, která by tu způsobila všeobecné veselí a nadšení. Snad jen přepočet bodů u VS přivítala většina. Ale jinak to byla vždy náhrada paskvilu ještě větším. Takže bych řekl, že se bude jednat o další test, co ještě hráči vydrží.
A honič bodů, kdo to je? Myslíš tím hráče, který se snaží v rámci pravidel postoupit kupředu v žebříčku?
Takže aby se vyhovělo těm, co to kritizují, tak by asi bylo nejlepší zrušit sběr bodů za všechno. Konec konců už to začalo, tak proč to nedotáhnout do konce. Budeme prostě jen tak stavět a vizuálně porovnávat svoje města a počet bojů, ale žádný žebříček, jen tak prostě na pohodičku! A tak se jen trochu bojím, aby se toho INNO nechytlo!
 

Gorwor

Dopisovatel
Ono by úplně stačilo, kdyby jste začali konečně řešit příčiny (minicechy v CvC) a ne následky (naštvané hráče - ať už kvůli nějakým bodům, nebo kvůli celému tomu konceptu).
 

trojan1673

Veterán
Ještě jsme to neviděli, tak ještě nedělám závěry :)
Jsem zvědavá jak se s novým bodováním v CvC poprali.
Všem vadilo, že ubírali životy na sektorech, kde bylo pak třeba měnit obrany. Pokud se sníží body, tak nepředpokládám, že se sníží počet bojů po mapě.
Tak naivní nejsem, protože to asi bude pořád výhodnější než na sousedech. Problém jsou procenta obrany u sousedů, útok zvednout nelze pokud nezastavíte město nepotřebnými kasárnami, které nikdo nechce :-(
Bonus obrany však může být obrovský díky ohňům a ztráty jsou tak mnohem bolestivější.
Proto by mělo být bodování rozlišné, ale podle čeho to budou brát si netroufám hádat.
Nejlepší by bylo podle % obrany a útoku nepřítele a ztrát v boji.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru