Diskuze k novému žebříčku

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kayro

Znalec
Loutocash . . .ve spouste veci nemas zas tak uplne pravdu.Spokojenost ma vliv napriklad na armadu,VB kvuli mincim a zasobam nestavi snad nikdo,utahnout dvacet vyroben jen z lidi z VB by bylo pekne ale asi to tak zatim nikdo nema tak ze domky stejne potrebujes.Neni to tak cernobile jak pises.
 

Ažmilid

Turista
lorde, neber to tak osobně :D:D

jen pro porovnání - když je člověk např. v současnosti, tak dříve mohl mít součtem peněz a zásob za den +/- kolem 1.000.000 denně. součet (to mega) byl dělen 300, čili jsi měl 3.333b do žebříčku. dnes, když budeš chtít 3.333b, tak musíš hodit např. do pokladny 246 zboží :D
když budeš mít nastavený budík a budeš stíhat vybírat po 8 hodinách bez prodlevy, tak na těch 246 zboží budeš potřebovat 8 výroben :D:D
za boje zůstal poměr stejný. tak hodně lidí využije skvěle nastavených pravidel cv a řeže a řeže.... :D

Ahoj, reakce plus dotaz: vůbec nebojuju, mám spíš "budovatelský" styl. Město jsem měl vyladěné na produkci mincí a kladívek, včetně podpory souvisejících VB. Denně jsem byl schopen dosáhnout 36,000 bodů do hodnocení. Ať počítám jak počítám, z výroby surovin nemám šanci dosáhnout ani zlomek, i kdybych všude nastavěl výrobny. Tak trochu váhám, kudy se vydat.

A dotaz. Nevíte, kolik bodů denně jsou schopni inkasovat top aktivní hráči z bojů? Osobní zkušenost nemám .... Díky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9613

Host
Top aktivní bojovníci udělají odhadem tak 150 000 bodů denně...
 

Svatej

Legenda
lorde, neber to tak osobně :D:D

jen pro porovnání - když je člověk např. v současnosti, tak dříve mohl mít součtem peněz a zásob za den +/- kolem 1.000.000 denně. součet (to mega) byl dělen 300, čili jsi měl 3.333b do žebříčku. dnes, když budeš chtít 3.333b, tak musíš hodit např. do pokladny 246 zboží :D
když budeš mít nastavený budík a budeš stíhat vybírat po 8 hodinách bez prodlevy, tak na těch 246 zboží budeš potřebovat 8 výroben :D:D
za boje zůstal poměr stejný. tak hodně lidí využije skvěle nastavených pravidel cv a řeže a řeže.... :D

No když budeš mít všechny VB které dávají zboží tobě nebo cechu na lvl 10 a budeš v budoucnosti, tak to teoreticky bude:
136 zboží PMD (1700 bodů při vložení do pokladny)
235 zboží BUD rovnou do pokladny (4935 bodů)
75 zboží z M/Z a rabování (dejme tomu také BUD) (1575 bodů při vvložení do pokladny)
celkem teda 8210 bodů jde denně vymlátit jenom z VB lvl 10...
PS.: Doufám že jsem to spočítal správně :D

EDIT: což kdybych chtěl získat bojem, musel bych mít 410 500 bodů za boj/den.;)
 
Naposledy upraveno:

Bonaparte I.

Turista
No, v nově překopané hře jak je vidět se bude hlavně bojovat a vyrábět suroviny, za to se dostávají body do žebříčku, něco za postupy na další úroven VB, zatím nikdo žádné budovy moc neruší to je pravda, ale myslím, že to zachvíli každý vyhodnotí po vyjití bodového hodnocení, hlavní doména staré hry byla vyrábět zásoby a vybírat zlatáky, to padlo, tak naco to stavět, to bude jen pro nováčky, kteří ještě nemají dost zlatáků a zásob, jinak se z měst stanou jen výrobny na suroviny a města plná kasáren, domy a výrobny na zásoby jsou k prdu, i ty VB které vyrábějí zlatáky a zásoby, možná si pojedu svou vlastní linii, bez ohledu na žebříček, o oblasti už bojovat nebudu, když dám za to suroviny, dostanu víc bodů než za boj, to pochopil asi každý, dojedu si to do konce věků a pak skončím, je to jen na dvě věci ..... v takovémhle stylu...to jsem v žádné jiné hře nezažil, abych měl zlatáků a zásob třiprdele a nikde se to nedalo využít a nic z toho neměl, tohle asi vymyslel někdo s vysokým IQ...
 

DeletedUser

Host
naco nam je teraz tlacitko "Pomoct" ktore sa tak pracne vylepsovalo kazdy update...ten novy prepocet vobec nedava zmysel a stale som tu nedostal odpoved od kompetentnych ci toto riesenie je konecne..
 

DeletedUser2298

Host
A já si kurnik říkal.. že se volně propadám v hodnocení :) CvC boje provozuju minimálně - hra je nehratelná... Zásoby a mince jsou mi na nic... už dlouhodobě.. kurnik proč já tuhle pakárnu furt vlastně hraju? :-D
 

DeletedUser2273

Host
Ahoj.Ako je natom ten rebricek a pocitanie bojov.Riesi sa to ,ci sa nato kasle a nebudu sa boje do rebricka zapocitavat?
 

Henzisek

Znalec
Boje se stále počítají do žebříčku, nyní se jen neaktualizuje počet bojů v žebříčku. Jedná se jen o zobrazení. Boje se nadále počítají.
 

DeletedUser12569

Host
Díky za opravu počítadla vítězství v globálním žebříčku.
Ještě jsem neprověřoval, zda počítá správně jako dříve, ale vypadá to že ano.
 

Henzisek

Znalec
Jak víš tak wiki je neoficiální. Takže i když ty vzorce můžou sedět tak i nemusí.

Vzorce se případně můžou ještě změnit, proto nejsou veřejné.
 

DeletedUser13496

Host
Dobrý den, vidím že nejsem sám koho nové bodové hodnocení překvapilo (nemile). Hru hraji už nějakou dobu, ze začátku jsem byl nadšený, ovšem toto nadšení se postupně vytrácelo. Pro cestu vzhůru žebříčkem, jsem zvolil cestu zlaťáků a kladívek, takže teď jsem v háji. Bojování mi připadá chaotické a dost těžko ovlivnitelné už jen proto, že v jednotlivých tazích se hráči pravidelně nestřídají a do toho ještě takové vychytávky jako tuláci??? Myslel jsem si, že autoři se zaměří hlavně na to, aby se hra lépe načítala, nezasekávala, aby šlo lépe navštěvovat hráče, motivovat a přispívat na VB, toto už delší dobu nedělám, protože města sousedů se mi prostě nenačtou. V žádném cechu nejsem, nic proti nim nemám, ale chtěl jsem hrát sám. Takže buď to zabalím, nebo si budu hrát bez ohledu na žebřík. Hraji ještě hru Big Farm, nechci radit autorům, ale tam rozhodně nehrozí, abych měl miliony zlaťáků a nevěděl co s něma a jejich doprovodné soutěže dokáží hru pěkně zpestřit. Všem přeji pěknou hru a autorům trochu víc pochopení pro hráče kteří nechtějí jen bojovat (válek je všude kolem nás ve světě dost).
 

DeletedUser11359

Host
Se zásobama je to horší, ale mince se dají velmi rychle utratit za FB, tak to klidně udělej.
Jinak nevím, v čem je u tebe problém, ale ještě jsem neslyšel o někom, komu by se nenačítala města sousedů, pokud mají slušný net a PC. Nemyslíš, že spíš bude problém u tebe? Neválčíš, ale farmíš, stejně jako já a mě tato hra jede absolutně dokonale, nic se neseká, vše se načítá, jak má. Kdyby to bylo hrou, tak mi to blbne stejně, jako tobě, nemyslíš?
Jinak to, že ses vydal špatnou cestou, to se stává, přebodování muselo přijít a někdo to odnést musel a bohužel jsi to byl zrovna ty, nedá se nic dělat.
 

DeletedUser3139

Host
Zdravím, zase po nějaké době jsem si tu četl příspěvky a musím říct, že na rozdíl od dřívějška tu většina lidí začíná být naštvaných oprávněně.
Před časem jsem vyhodnotil tým co tvoří tuto hru, že se jedná o kotelníka, zahradníka, údržbáře a hlavní uklízečku. Bohužel, netušil jsem, že bude ještě hůř, protože v poslední době to skoro jistě převzal nový tvůrčí tým s IQ houpacího koně! Do nedávné doby byly na nic pouze medajle, teď se přidaly mince a kladívka. Bravo!
Pokud bych nebyl členem ( a zakladatelem) cechu JZD, kde máme fajn partu, tak bych uvažoval o tom, že s tím seknu a budu třeba pěstovat zvířátka!
Protože vím, že naši supportíci určitě a asi i ti zahraniční pilně informují INNO co a jak se v jednotlivých státech děje, tak se buď jedná o naprostou aroganci, nebo totální neschopnost!
Takže do příští aktualizace bych si dovolil navrhnout zrušit načítání bodů za cokoliv a že by se mohli začít odečítat???
 

DeletedUser13496

Host
Se zásobama je to horší, ale mince se dají velmi rychle utratit za FB, tak to klidně udělej.
Jinak nevím, v čem je u tebe problém, ale ještě jsem neslyšel o někom, komu by se nenačítala města sousedů, pokud mají slušný net a PC. Nemyslíš, že spíš bude problém u tebe? Neválčíš, ale farmíš, stejně jako já a mě tato hra jede absolutně dokonale, nic se neseká, vše se načítá, jak má. Kdyby to bylo hrou, tak mi to blbne stejně, jako tobě, nemyslíš?
Jinak to, že ses vydal špatnou cestou, to se stává, přebodování muselo přijít a někdo to odnést musel a bohužel jsi to byl zrovna ty, nedá se nic dělat.
Máš pravdu odnesl jsem to, to se nedá nic dělat, ale škoda že autoři mají tak rádi válčení na úkor budování. S tím mým připojením k netu máš pravdu, ale s Big Farm nemám žádný problém a to toho nabízí daleko víc než tato "hra". A že bych si měl pořizovat lepší PC kvůli této "hře", to určitě né.
 

DeletedUser11359

Host
traguare to by se mi líbilo, kdybych byl za něco takového placený :-D
 

Kayro

Znalec
8. února nám Skrty sliboval že po několika týdnech bude zveřejněn způsob výpočtu bodů. :)

". Po několika týdnech zveřejníme způsoby výpočtu žebříčku a přesné hodnoty použité ve vzorci."

A já se ptám, jestli to už zveřejníte, protože to bodování už stejně zveřejněné je... Jen ne tady na fóru .:rolleyes:
viz:
http://forgeofempires.wikia.com/wiki/New_Ranking_System
Vypada to moc slozite radeji si jeste nekolik tydnu pockam.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru