Diskuze k novým odměnám a změnám v Cechovní expedici

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12151

Host
Asi jsem natvrdlej, ale fakt to není napsané jednoznačně a tak jsem si říkal, že aspoň oznamovatelé by to mohli vědět. Tak jsem se zeptal - díky za reakce, ale jasné odpovědi se tu člověk bohužel nedočká :-( Však to už brzy zjistíme.
vzdyt je tam napsane,ze je to teoretickych 133% a ne tedy praktickych,tedy 3 lvl konci mistrostvi a nebude se dal pocitat nad 100%,ja myslim,ze to je napsane srozumitelne :) ty co vzladnou boje navic nad 48 dostanou akorat ke jmenu pyramidu s ohnem a bude o nich videt o kolik vic maji boju.. to je vse
 

pm64

Turista
Díky - obě odpovědi beru. Že by se "mlžilo" úmyslně mne nenapadlo, ale to má svoji logiku :)
 

DeletedUser12887

Host
Pokud ani nejsilnější cechy nedefinuji pravidla jsem z toho velice nešťastný kdo jiný je teda definuje
 

Svatej

Legenda
Jilon: Tak ona ta velká motivační sada smysl má - teoreticky, pokud bys měl chrám na dostatečně vysoké úrovni a získával pravidelně 7 či více velkých sad týdně, mohl by jsi si dovolit dát do města tolik svatyní znalostí, kolik ti dovolí velikost města bez ohledu na množství M/Z za den. Nicméně, je to vysoce nereálné abys měl chrám na takové úrovni. :)
 

DeletedUser13683

Host
Balíčky byli výrazně lepší než ty fb hnedka.
1. protože neruší časový přísun.
2. mužete si je použít až když je opravdu chete využít a né hnedka.
 

Ruda80

Dopisovatel
Jilon: Tak ona ta velká motivační sada smysl má - teoreticky, pokud bys měl chrám na dostatečně vysoké úrovni a získával pravidelně 7 či více velkých sad týdně, mohl by jsi si dovolit dát do města tolik svatyní znalostí, kolik ti dovolí velikost města bez ohledu na množství M/Z za den. Nicméně, je to vysoce nereálné abys měl chrám na takové úrovni. :)

Velká motivační sada padá z relikvie a jaké?
 

DeletedUser13683

Host
ještě koukám 36 boj 3 hvezada první velká věž. (16+16+4bojů)
 

DeletedUser11964

Host
Vidím to tak, že změny v náročnosti u Doby Ledové velmi pomohou nejsilnějším hráčům.
Já jsem kolem 600. místa a před tím jsem zpravidla končil tak 4 bitvy před koncem 3. úrovně - na rozdíl od Budoucnosti, která je mnohem snazší (i Dobu Ledovou často vyhrávám jenotkama z doby Budoucnost, kde vznášedlo je silnější než ten paskvil z Doby Ledové).
Ti co to dříve dělali snadno, to budou dělat i nadále - rozdíl je tedy v tom, že ti co měli dříve problém, jej budou mít ještě větší...
Jinak změny pro mne k horšímu - je méně odměn co mne zajímají respektive ty dobré jsou rozředěny (o pokusy navíc opravdu nestojím:) a vzhledem k tomu, že toho udělám méně....
Nějak nerozumím tomu, proč mám být penalizován za to, že nepřidáváte nové doby...to jsem mohl zůstat v Budoucnosti a udělal bych zřejmě lépe...
 

DeletedUser13722

Host
Neříkám, že bych si NĚKDY nepřál pokus navíc, ale když si nemohu zvolit KDY, je to většinou NANIC a zabírá to místo pro jiné odměny, dnes jsem dostal během asi šesti střetů 8 (slovy: OSM!!!) pokusů navíc, tak rychle se mi armády opravdu neregenerují...
Také přidávání výzkumných bodů do počítadla místo do balíčků ve skladu považuji za nešťastný krok zpět, vylučuje to právě jejich strategické využití, už se na tom nedá nic vypřemýšlet, musí se to hned utratit....
Hromadná motivační sada - popiska, která naskakuje po najetí na HMS myší, vzbuzuje velkolepé naděje jakože ke všem zvýšením produkce motivacemi sousedy a velkolepkami bude naskakovat dvojnásobek opakovaně až do zboření budovy, pravda bude asi bohužel jiná, o mnoho přízemnější... :-(
 

Zelda

Člen
Radši se nebudu rozčilovat... Update jednoznačně zaměřený na úpravu hry za účelem vyšší spotřeby (a tím pádem větších nákupů) diamantů hráči. Úprava obtížnosti expedice v Ledové budoucnosti je vážně "skvělá". Nejde ani tak o % obrany/útoku, jako spíš o složení armád (ano, v 4/4 III. obtížnosti jsou zcela jin než byly původně), se kterými se nedá pořádně spoléhat na taktiku, jako spíš na náhodu. Čiré potěšení...
Proti novým budovám a změně odměn vcelku nic nemám, ale update jako celek - za mě mínus.
 
Naposledy upraveno:

RomanS24

Člen
Já už se narovinu do expedic tolik nehrnu dřív padali relikvie tak často že sem se až divil. a tedka už nějakej měsíc mi příjde že ten co sedí v chrámu a rozdává relikvie má asi dovolenou nebo co, že nepadá nic
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru