Diskuze k Oceánské budoucnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
I na betě tomu tak bylo. Expedice je vždy v době v jaké jsi na začátku. Tedy dnes se spustila expedice a základní odměny jsou v Ledovce. Ovšem se startem Oceánovky, když tam postoupíš tak z relikvií už budeš mít možnost získat věci z Oceánovky :)
 

DeletedUser12887

Host
Mně spíš jde o složení obran, co padne z relikvií bude fajn, ale jestli už očekávat nové jednotky v obranách teď nebo až za týden.
 

DeletedUser5384

Host
hola,netušíte někdo,kdy maj v Hamburku patnáctýho března? :D Jestli nejedou třeba na Mayskej kalendář :)
 

DeletedUser13041

Host
Když ta radnice je strašně ošklivá a ty jednotky taky.. .:D
 

Joule

Turista
Taky jste bláhově čekali nějaké úplně nové suroviny pro přerušení nekonečného (a už dost absurdního) řetězce rafinací? Chyba :D
Tak se tu mějte, já jdu natěžit zboží z Kolonií, abych ho mohl rafinovat na Moderní, abych ho mohl rafinovat na Zítřejší, abych ho mohl rafinovat na Oceánské, abych ho mohl nakonec v obdobě arktického přístavu vyměnit za nějakou obdobu promethia :D
 

DeletedUser13041

Host
A nebo postav VB, který ti budou chrlit zboží pro rafinaci aktuálního, já jich mám docela dost... tak pět tisíc od každého zboží současnosti jen z VB a studánek přání. Teď stejně rychle půjdou nahoru surky zítřka pro BO
 

Ažmilid

Turista
Dotaz: když se posunu do oceánské doby, nebudu moct hrát II a III úroveň CE a těžit promethium, dokud nevynaleznu a nezačnu vyrábět suroviny z oceánské doby. Je to tak?
 

Zelda

Člen
Bude se něco dělat s neustále vyskakujícím oknem Historické okénko a Historie událostí? Speciálně Historie se otvírá snad pokaždé, když jde člověk z expedice, výzkumu nebo globální mapy. Okénko zase při každém novém načtení hry....
 

DeletedUser12887

Host
Tohle musím zaklepat, ale takový problém tedy nemám.

Jinak teda se mi tahle éra celkem líbí, graficky je to hodně pěkně zpracované, takže fajn, ostatní se pozná časem :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14058

Host
Nevím jestli to neproběhlo někde jinde, nechce se mi prolézat celé veřejné forum, ale neuvažuje se o změně bitevního pole v oceánské ?
Přes ty cukrátkově zabarvené korály (a že jich je tam požehnaně) absolutně nejsou vidět jednotky.
Nebo máte někdo nějaký tip či trik, jak je zviditelnit ?
 

DeletedUser9628

Host
Tak tahle doba se graficky pekelně povedla, ani nevím, jestli se mi nějaká jiná doba líbila více. Půlka města mi plave a semtam se nachytám, jak se jenom tak kochám :) Škoda, že okolí města se taky nepřizpůsobuje, to že v oceánské době budou stále stejný stromky a skály jako v době bronzové, to bych nečekal! :-D
oceanska-min-1.png
 

DeletedUser4810

Host
Zdar všem,
v nové době se zatím teprve rozkoukávám, ale to nové/přehnaně barevné a přeplněné prostředí porostem při bojích v této době je pro mě peklo = jednotky mi v něm splývají a to hlavně v tom porostu a o neviditelných jednotkách ani nemluvím a třeba takový roj dronů to je asi nejhorš, ty hledám jako kdyby tam nebyly !

nešlo by to nějak poupravit, nějak více jednotky zvýraznit ??, děkuji za všechny, co mají podobný problém :))

Tak teď jsem narazil na mapě území na úhoře a toho jsem hledal sna nejdéle, ten úplně splyne, to přebarvené a přeplněné prostředí v bojích v nové době je opravdu pro mě peklo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru