Diskuze k Oceánské budoucnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4810

Host
Zdar všem,
nemá náhodou obojživelník bonus - nový kontakt ??!! = tedy vždy oplácet útok ??!!
u dračího dronu tomu tak zjevně není ??!! - druhou ránu prostě ignoruje !!, tedy alespoň u mě ??!!
asi chyba že ??!!
 

-honzin-

Turista
Ahojky všem, moc sem sice nepíši, ale od tvůrců hry jsem očekával, že Oceánskou budoucnost "přemístí" na novou mapu.
Přijde mi zvláštní, divné, ale hlavně nelogické, jak mezi VB jsou najednou kanály plné vody a vedle dalších budov, ať již vojenských nebo výrobních na souši, ve městě, se skví korály a podobné další "věci".....
Nevím, pouze názor.
 

DeletedUser4810

Host
jak je to s tím obojživelníkem versus dračí dron ? = tomu prostě údery nevrací ??! těd jsem zjistil, že vůbec, ani na první ránu ??!!

schopnost NOVÝ KONTAKT (vždy odvracet útok tedy u obojživelníka nějak nefunguje ??!!
 

zelvanator

Psavec
může mi někdo vysvětlit, proč má obojživelník bonusy proti lehký a dělům, který v oceánce vůbec nejsou? zatímco úhoř má proti střelecký a krab dokonce proti střelecký i rychlý... zase trošku nedomyšlený bonusy
 

DeletedUser2237

Host
no nikdo asi moc nepocital ale vzhledem k velikosti jednodenni obytne vs pocet obyvatel z oceanske a ledove budoucnosti tak pri mych cca 43000 obyvatel z obytnych je pri prestavbe uspora mista jen 1 kostka 1x1 a to se vyplati jediny bonus je vic penez za den ale co je mi platne ze budu mit hromadu penez kdyz je nemam za co utracet??? uz ted drzim konto kolem cca 300 M ale verim ze jsou hraci kteri jsou na tom podstatne lepe. No nic :-(
 

DeletedUser3139

Host
Ze začátku, když jsem začal hrát, tak to byl docela masakr, nebyly kladívka ani mince, tak jsem musel skoro pořád čekat. Teď je to zase obráceně. Jsem miliardář, ale mince není za co utratit. Už jsem navrhoval, aby se uvolnilo zvětšování plochy pro stavbu. Proč by aktivní hráč nemohl mít Tokio a ten co hraje např. 2x týdně bude mít pouze Horní - Dolní.
matesking - plně souhlasím
 

DeletedUser3139

Host
No, počítat to nebudu, možná máš pravdu, ale protože každým nákupem se zvedá cena, tak nevidím jako rozumné a účelné kupovat bod třeba za 5M.
 

DeletedUser2237

Host
a to jeste kdyz vezmu ze se asi chysta neco jako loděnice na arktidu tak kde mame vyrabet zbozi co jde mam aspon ve 2 provedenich protoze jinak nemam za co menit natoz abych mohl zkoumat. Az do toho prijde pristav a bude to chtit opet surky pro nejakou ponorku tak to opravdu nevim kam s tim :-( Pridate 2 az 3 rozsireni 4x4 ale budovy jsou jak kráva no jestli se nepletu tak standard dnesni doby je vse zmensovat v teto hre je to jaksi naopak. Udeláme vše jeste vetsi !
 

Aquarius

Turista
Ahoj, nevíte někdo na co jsou ti Avataři, co se odemykají ve stromu výzkumu v oceánské budoucnosti? Díky!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru