Diskuze k osadě Egypta

DeletedUser16624

Host
Ja z Egypta moc nadseny nejsem..
Nelibi se mi, ze nyni je nejaka prekazka na kazdem novem odemcenem policku, zatimco kladivek za odmenu dostanu jen par... Z bitevniho principu nadseny taky nejsem, ale to je asi vec nazoru...
Ale uprimne - posledni ukol mi zabral prakticky dva dny a to mi prijde naprosto zbytecne..
A na dovrseni - po odemceni druhe urovne jsem zjistil, ze potrebuji pres 800ks JEN psenice na vyzkum...? Je to zbytecne predimenzovane, aby nam to zabralo co nejvice casu a finalni odmena k tomu neni uplne adekvatni..
 

dudasek

Znalec
30k debenů jsem sbíral s 1*pyramidou ,pár sochami boha,ambasádou jistě a těmi minutovými baráky méně,než 2 dny a protože jsem měl dost času neklikal jsem každou hodinu na sběr...

add 800 pšenice..docela bych to bral,ostatních je pak méně a můžeš to solit hned z kraje...ale surek je potřeba docela dost.

časově se to stíhá zatím dobře i bez diamantů...můžeš si ušetřenými diásky vyčistit "dlaždičky",když krumpáčky dojdou...starověký obelisk se získává lépe,než vikingský velký runový kámen 5lvl!
 

dudasek

Znalec
nejvíc za nejlehčí?nepadl čtyřnásobek??
už jsem zažil střední méně výnosnou,než lehčí,ale než HARD ještě ne..
 

DeletedUser17261

Host
Já už končím druhou osadu pomalu - poprvé s 11denní rezervou. Jde to v klidu, kolikrát i těžkou bitvu dám jen s jendou ztrátou.

Největší chyba je, že v mobilu není potvrzení při prodeji kasáren - takže jsem chtěl prodat palmy a najednou se dívám, že jsem cvakl vedle a kasárna i s pěti vojáky v prdeli....a při bourání přiblblých palem tam to potvrzení je.....
 

DeletedUser17261

Host
Tak už jsem si toho taky všiml. Ale tentokrát mi nedává vůbec 4x kořist, tak musím zvládat všechny bitvy, ať mám kořist na výrobny.
 
No ja osobně od poloviny vikingy a cele japonce jel skrz diamanty ale cca 500 max 1000 diamantu na 1 cast osady abych mel na 100%jistou zlatou truhlu tady taky budu ochotny dat do kazde max 1000 diamantu ale jen za predpokladu ze mi vyjde zlata truhla na 100% takze na celou osadu pocitam rozpoctove na 10 000 diamantu zalezi na 1 osadě jak bude vychazet podle te se rozhodnu zda investovat nebo ne.

Zlatá jde vždy a všude i bez diamantů, stačí to jen umět :D
 

d arvit

Odborník
přesně, stačí jen hrát aktivně a trochu přemýšlet, samozřejmě čim méně hraješ tim víc musíš platit aby jsi to na zlatou stihnul
 

dudasek

Znalec
řekl bych,že bude chtít trochu naplánovat začátek-například kasárna stavět už ráno(4h)-pak klepnout vojcla(4h)...a dělat výroby zboží 8/8/8,nebo alespoň 8/4/8-samo trochu zabojovat,aby dílny nestály..
úkoly jsou známé,stačí nasmažit zboží a odklepnout si na diplomacii třeba 3-4 výzkumy...minutové palmy pohoda,ty hodinové zdržují...konec 30k debenů pustit malé domky po 4h,větší po 8h,pyramidu jak to jde,,,,
 

DeletedUser17261

Host
Podruhé hotovo, pořád asi s 10 denní rezervou, vzhledem k tomu, že u Vikingů a Japonců bylo důležité, které rozšíření kupovat, aby se člověk vyhl překážkám, zde je to jedno - překážky jsou všude, je třeba najít akorát ideální tvar, co nakoupit, aby se to dalo co nejlépe využít. Zatím se mi osvědčilo takové zahnuté L dolů
 

DeletedUser17617

Host
Tak ty Osady bych trochu přirovnal :)
Vigingové / Japonci - krátký a intenzivní - SPRINT
Egypt - dlouhý ale poklidný - MARATON
vše se ale v pohodě stíhá v prvním termínu ...
 

dudasek

Znalec
taky dělám poslední úkol u druhé (....12 dnů+21h) musím nakupit debeny a 15 all zboží...tentokráte končím s 3k kořistí,a mraky obětin-...už jsem smazal kasárna a políčka s překážkami fakt není třeba řešit-občas to dá krumpáč zadara,ale lépe je volit ty,které mají překážky na kraji a ne uprostřed.
 

DeletedUser17617

Host
používám jen 6 volných krumpáčů
do zbytku polí s překážkou stavím palmy
ke konci se i tam nějaké budovy srovnají
dojíždím 2.osadu skoro s 12ti denním předstihem
 

dudasek

Znalec
tak velbloudi a lučišníci mají trochu problém s vozy+velbloudy+střelci-většinou ti 2-3 vojáky svěsí....ale projít se dá...začal jsem třetí osadu a hned první den jsem s velbloudy a luky dobojoval vše..se slony to jde lépe...to "očičko" se docela povedlo
 

ladacert

Psavec
http://prntscr.com/s8kozs tak příprava egyptských hodů už je skoro hotova 35.4. jste všichni pozvaní na programu: dopoledne bude pochod s faraonem, odpoledne budou trhy,přehlídky a představení večer bude chlastačka grilování čerstvě uloveného krokodýla a obsluha bez oblečení po půlnoci stezka odvahy do pyramidy:D:D
 
Nahoru