Diskuze k Podzimu 2017

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí sběratelé jablíček!

Podzim se hlásí v plné síle. I když to tak venku zatím nevypadá, léto se pomalu ukládá k zimnímu spánku a přicházejí chladné dny. A my ve Forge of Empires jsme na podzim připraveni. Připravte si koše, jdeme sbírat jablka. Podzim 2017 je tady!

Prostor pro vaše dotazy či připomínky je tady, napište nám.
 
To už vyřešili všechny problémy, že to spouští tady? :D Tedy pravda je, že termín byl naplánovaný a daný už se startem na betě.

Za dobu co tu hraji tento event byl zatím suveréně nejproblémovější event co zatím spustili :D Při spuštění fungovala sotva polovina eventu :D :D
Snad to už všechno opravili a tady se to spustí v pořádku :D

A až se to spustí budu moct začít nadávat na to jak je špatný :D
 

DeletedUser13872

Host
Event super, za rok hraní mě tento bavil nejvíce. Ovšem nevím zda budu chtít svoji moštárnu změnit, stávající mě vyhovuje hlavně v tom jak je sklad a i celkem produktivní. Pokud ji budu vylepšovat na zkvétající moštárnu tak ji budu muset najít jiné místo, přinejhorším zbourám pivovar
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
jj, asi 1% hráčů hlásí incidenty... Tipuju že zkusili "testovací sérii" :D

Event super, za rok hraní mě tento bavil nejvíce. Ovšem nevím zda budu chtít svoji moštárnu změnit, stávající mě vyhovuje hlavně v tom jak je sklad a i celkem produktivní. Pokud ji budu vylepšovat na zkvétající moštárnu tak ji budu muset najít jiné místo, přinejhorším zbourám pivovar
Z úkolů dostaneš další základní moštárnu, takže můžeš jednu nechat v základu a jednu upgradovat. ;)
 
Naposledy upraveno:

Thesseus

Znalec
Mohl by prosím někdo toto osvětlit? Zdá se mi, že si to protiřečí. Buď má smysl klikat všechny tři kategorie v liště a pak je to upozornění zbytečné a nebo nemá a pak mi zase přijde podivné tvrzení v druhé větě.

"Rádi bychom vás upozornili, že množství jablek, která se dají získat z vysazených jabloní, bude pro každý den co do počtu omezeno. Avšak množství je omezeno tak, aby bylo výhodné pomoci všem přátelům, spolucechovníkům i sousedům."

Jinak moštárnu doporučuji vylepšit na max dokud to jde. V pozdějším věku totiž zásoby nebudeš vůbec potřebovat a litoval bys že jsi ji nevylepšil. Dají se získat i dvě vylepšené což dělá z tohoto eventu poměrně bohatý. Jinak byly odměny na betě po většinu času nic moc.
 

DeletedUser12887

Host
Nazdárek,
měl jsem dotaz od jednoho spoluhráče, zda půjde získat v tomto eventu třeba chybějící budova do setu ?
 

Svatej

Legenda
thesseus: To upozornění je tam proto, aby se hráči nedivili že hráč A, který má 10 přátel a 10 lidí v cechu dostane stejný počet jabloní jako hráč B který má 140 přátel a 60 lidí v cechu a oba dva to projedou M/Z. ;)
Nazdárek,
měl jsem dotaz od jednoho spoluhráče, zda půjde získat v tomto eventu třeba chybějící budova do setu ?
Co vím, tak ne.
 

DeletedUser13872

Host
1 sada úkolů se může udělat dle libosti a poté již jako vždy jeden úkol denně?
 

DeletedUser14298

Host
1 sada úkolů se může udělat dle libosti a poté již jako vždy jeden úkol denně?
Jsou tři sady úkolů a všechny půjdou plnit nezávisle na sobě jak ty budeš chtít .. :)
1. sada obsahuje 10 úkolů a následné dvě sady jsou po 20-ti úkolech .. Celkem tedy 50 úkolů ..

Ano .. Na betě ( A PRO VELICE NÍZKÉ PROCENTO hráčů na zkoušku i na oficiálních serverech - světech ) byla spuštěna nová featura, která skrývá název INCIDENTY.

Půjde o to, že se ti na mapě muže objevit něco neobvyklého .. Na silnici nějaká oprava kanálu ( či co to bylo :D ), něco u vody se tam dělo, apod.. Kolega byl mezi tím velice nízkým procentem a nevypadá to špatně .. Tuším že jsou z toho získat klasika zásoby, mince, FB, plánky, atd..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

traktorista

Odborník
Musí na denní výzvu být spuštěné animace?
(klasické věci mě moc nezajímají, ale pokud by za to šli doplňovat chybějící budovy do setů, to by byla jiná písnička)
 

DeletedUser11297

Host
Ano .. Na betě ( A PRO VELICE NÍZKÉ PROCENTO hráčů na zkoušku i na oficiálních serverech - světech ) byla spuštěna nová featura, která skrývá název denních výzev.

Půjde o to, že se ti na mapě muže objevit něco neobvyklého .. Na silnici nějaká oprava kanálu ( či co to bylo :D ), něco u vody se tam dělo, apod.. Kolega byl mezi tím velice nízkým procentem a nevypadá to špatně .. Tuším že jsou z toho získat klasika zásoby, mince, FB, plánky, atd..

Mícháš dvě věci dohromady, incidenty a denní výzvy jsou dvě různé věci. Incidenty jsou naprosto o ničem, převážně ti to dává mince, zásoby a motivační sady. Denní výzvy jsou daleko lepší, můžeš z nich získat odměny, které jinde ve hře již neseženeš. Ale to už není k tématu.

Musí na denní výzvu být spuštěné animace?
(klasické věci mě moc nezajímají, ale pokud by za to šli doplňovat chybějící budovy do setů, to by byla jiná písnička)

Nemusí. To bych to ani nemohl hrát, kdyby musely být puštěné. :D
 

Svatej

Legenda
Tak incidenty mají tuším minimální šanci na padnutí dia. ;) Na betě jsem v té omezené skupině a ze začátku mi padli dia tuším z nosorožce či z čeho.
Ale nevím jak to je teď, oni ty odměny razantně nerfly...
 

DeletedUser14298

Host
Ano .. Na betě ( A PRO VELICE NÍZKÉ PROCENTO hráčů na zkoušku i na oficiálních serverech - světech ) byla spuštěna nová featura, která skrývá název denních výzev.

Půjde o to, že se ti na mapě muže objevit něco neobvyklého .. Na silnici nějaká oprava kanálu ( či co to bylo :D ), něco u vody se tam dělo, apod.. Kolega byl mezi tím velice nízkým procentem a nevypadá to špatně .. Tuším že jsou z toho získat klasika zásoby, mince, FB, plánky a
Mícháš dvě věci dohromady, incidenty a denní výzvy jsou dvě různé věci. Incidenty jsou naprosto o ničem, převážně ti to dává mince, zásoby a motivační sady. Denní výzvy jsou daleko lepší, můžeš z nich získat odměny, které jinde ve hře již neseženeš. Ale to už není k tématu.



Nemusí. To bych to ani nemohl hrát, kdyby musely být puštěné. :D
Nemíchám .. :) pouze chyba ve dvou slovech jinak jsem dle textu psal celou dobu o incidentech, jen je nechtěně nazval denní výzvou :D :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Tak incidenty mají tuším minimální šanci na padnutí dia. ;) Na betě jsem v té omezené skupině a ze začátku mi padli dia tuším z nosorožce či z čeho.
Ale nevím jak to je teď, oni ty odměny razantně nerfly...

Dia mně také jednou padly, celé 2. :D Když vezmu, že studánka mi jich dá 50, tak mi ta hodnota prostě přijde směšná. A abych v Ledovce, kde se u mincí pohybuji v desítkách miliónů, dostával 240 mincí jako odměnu (což je mimochodem méně, než za pomoc hráči), mi přijde jako hodně velké dráždění.

Když bych měl zhodnotit 3 poslední dobou probírané herní doplňky, tak bych to viděl takto:
Honba za pokladem - jsem rád, že ji zrušili, blokovala místo v boční liště, moc hráčů ji asi už nezapínalo a navíc stejné (i daleko lepší) odměny je možné získat v expedicích
Incidenty - nedopracované, sice jsou pořád jen na betě, ale ani tam pořádně neví, co s nimi. Kdyby je vrátili do původního stavu (max 5 za den, velká šance na zisk medailí nebo většího množství zboží), tak by to možná bylo hratelné. Po nerfnutí naprosto zbytečná funkce, na kterou se jim každý po skončení Podzimního eventu vykašle.
Denní výzvy - pro změnu výborná věc, velké množství možných úkolů (dosud neviděných) a parádní odměny. Jsou i dny, kdy to odměnově není žádný zázrak, ale s tím se musí počítat. Za mě palec nahoru.

A jinak mám pocit, že nás s takovou asi brzy karamelka vyžene pryč. :D
 

DeletedUser13872

Host
1.sada se dá zvládnout za jedno odpoledne a pak v pohodě každý den jeden úkol. Takže pohodička :cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14611

Host
A incidenty pro všechny budou kdy? :D Zatím je má jen omezený počet lidí... :( to mi nepřijde moc fér, když na betě byly dřív než podzim.
Ano .. Na betě ( A PRO VELICE NÍZKÉ PROCENTO hráčů na zkoušku i na oficiálních serverech - světech ) byla spuštěna nová featura, která skrývá název denních výzev.

Půjde o to, že se ti na mapě muže objevit něco neobvyklého .. Na silnici nějaká oprava kanálu ( či co to bylo :D ), něco u vody se tam dělo, apod.. Kolega byl mezi tím velice nízkým procentem a nevypadá to špatně .. Tuším že jsou z toho získat klasika zásoby, mince, FB, plánky a

Nemíchám .. :) pouze chyba ve dvou slovech jinak jsem dle textu psal celou dobu o incidentech, jen je nechtěně nazval denní výzvou :D :)
jak je teda vypocitane to nizke procento?docela nefer ne? :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru