Diskuze k Podzimu 2017

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13872

Host
Já si dojiždím v klidu 3. sérii, času je dost.
Každopádně toto je znehodnocení Moštárny jako takové. Člověk si ji vážil protože minule to dalo trochu více snahu se sousedy ji získat. Letos? pár kliknutí a je hned. Další pár kliknutí a budu mít dokonce 3 a ještě hromadu vylepšení.
Každopádně si alespoň jednu zvednu, ještě je třeba promyslet jestli hodit jednu na max nebo nějak jinak ale na to je čas po konci eventu.
 

DeletedUser3903

Host
Tak úkol "splň úkol pro splnění úkolu", je skutečně velmi vtipný :) Ale smutné je, že se dlouho nevymyslelo nic nového. Odměny, až na pár speciálních budov moc nepomohou. Pár nováčkům snad, ale těch krámů co padá z GE, každého historického okénka atd, má stejně každý plný inventář.
Budovy typu věž vítězství v době Arcu. Nákresy v době Arcu. Tuna renovačních sad, v době, kdy jich každý týden člověk několik nafarmí z GE. Třikrát mi vypadlo uložení budovy - to jsem ještě nikdy nepoužil (a jako bych toho z GE neměl už tak na dalších deset let).
Prostě nic nového, zajímavého.

Samotná moštárna - pokud by člověk měl tak velkou SoK farmu, že mu motivace nepokryjí všechny svatyně, pak má asi opodstatnění. Takhle je to trochu přerostlý pašík, s nejistým uplatněním.
 
Tak moštárna zažilo opravdu obrovskou devaulaci :)
Ale zase na druhou stranu. 2x3 budova co je lepší jak budovy za dia? No neberte to :) Stačí jen pak použít renovačku a je vystaráno :) Nemusím stavět žádné výrobní budovy z mé éry, vše mi pokryjí moštárny :)
A vylepšená moštárna je co se místa týče dobrá :) Srovnatelná nebo lepší jak bazary :)
 

DeletedUser14761

Host
ma podle vas smysl cekat na nejakou konkretni budovu, ktera se da ziskat pres velkej kos? Chtel sem Studanku - ta se behem prvniho dne nepovedla... a ted tam sou takovy podivnosti, ktery asi z dlouhodobeho hlediska moc nepomuzou... berte to pls z pohledu cloveka, kterej to hraje 10 dni ;o) ...libil by se mi treba Řečníkův koutek, Skrýš tuláků nebo neco co by davalo zajimavou spokojenost... jaka je sance, ze se tam neco z toho ukaze? a na co mirite vy? ;o)
 

Svatej

Legenda
Skrýš tuláků se ukáže zcela jistě. ;) Řečníkův koutek tam zcela jistě nebude. Řečník je jedinečná budova, kterou šlo získat jen jednou a to už se opakovat nebude... ;)

Já osobně čekám až tam budou upgrady moštárny, abych si vylepšil 2 moštárny na maximum. Pokud zbudou jablka, tak ještě zkusím renovačku.
 

DeletedUser14298

Host
ma podle vas smysl cekat na nejakou konkretni budovu, ktera se da ziskat pres velkej kos? Chtel sem Studanku - ta se behem prvniho dne nepovedla... a ted tam sou takovy podivnosti, ktery asi z dlouhodobeho hlediska moc nepomuzou... berte to pls z pohledu cloveka, kterej to hraje 10 dni ;o) ...libil by se mi treba Řečníkův koutek, Skrýš tuláků nebo neco co by davalo zajimavou spokojenost... jaka je sance, ze se tam neco z toho ukaze? a na co mirite vy? ;o)
Ahoj :) Tak já například čekám pouze na svatyni znalostí, která tam zrovna včera byla :) z 6-ti otevření se mi 5x v inventáři rozsvítila, takže já jsem spokojen - mám co jsem chtěl, zbytek už je mi jedno protože mám všeho dost.

Ale když to vezmeme z tvého hlediska a je to jen můj názor - být tebou, vykašlu se na studánky, fontány a nesmysli například na spokojenost apod. Určitě bych se pokusil o skrýš tuláků ale jen za předpokladu, že jsi útočící typ ..

A pak bych se nejspíše zaměřoval též na svatyně znalostí, či terasovitou farmu - pokud tam tedy bude .. :) Na spokojenost si pak spíše postav velkolepou budovu a jsi bez starostí.. :)
 

DeletedUser14761

Host
Diky, budu stradat jablka na toho tulaka... jestli me neco bavi, tak utocit a vyhravat ;o))
Terasovita farma? Nenasel sem ji tady na foru v seznamu specialnich budov... asi dava zasoby?
 

Svatej

Legenda
Produkuje zboží z doby, ve které se právě bazar nachází. Tu lze zvýšit pomocí malé i velké renovací sady. ;)
Ale jeho nejvěětší přednost to, pravda, není. :D tou jsou body výzkumu :)
 

DeletedUser3903

Host
ma podle vas smysl cekat na nejakou konkretni budovu? Chtel sem Studanku...
Studánka je dobrá, ale jen pokud ji chce člověk využít jako farmu na diamanty na ostatních světech. Na hlavním světě to spíš zabírá místo, jiné budovy, respektive velkolepé splní její účel daleko lépe.

Obecně ať už válčíš (u tebe ano) nebo ne, čekej na cokoli, co produkuje body výzkumu (FP). Nejlépe tedy svatyni znalostí (SoK), případně pokud tam bude Bazar i když ten je větší než na max vylepšená moštárna, takže lépe asi namaxovat tři moštárny místo toho.
 

DeletedUser14761

Host
diky za rady... !

Jeste se zeptam na toho Tulaka... kdy zacne bejt zastaralej? :) ...ma utok 100... kdy ho ostatni jednotky dozenou? a je to fakt takova vyhoda v boji nebo prezije jen jedno kolo? ;o) ...sice to sem asi uplne nepatri, ale snad to nikoho neurazi... dik

jeste me napadlo, jak FoE zatim moc neznam a tohle je prvni event, kterej jedu... ty procentuelni pravdepodobnosti, ze vam neco z kose spadne jsou realny nebo je to tak na oko? :)
 

DeletedUser11297

Host
Tulák nezačne být zastaralý nikdy, na rozdíl od bubeníků nebo vlajkonošů. Jeho útok sice časem přestane být OP, ale stejně při zásahu ubere značné množství zdraví i jednotce z OF. Jeho hlavní výhodou ale je to, že se při zásahu mění na jinou jednotku, což se nikdy neomrzí. Útoky 1+7 (nebo 2+6) jsou normální i v posledním věku.
 

DeletedUser13872

Host
Tak mám vše hotovo.
Mám 3 moštárny ( i se starou) a 3 vylepšení, na další mi schází 500 jablek ale zas mám na to 3 týdny abych je našel.
Osobně nečekám na nic, až mě něco zaujme tak to zkusím získat, třeba ten poslední den ale jak se znám utratím to do týdne.

Když použiji vylepšení na starou Moštárnu tak se mi aktualizuje na současnou éru?
 

Svatej

Legenda
pozdě :p
A přisadím si naposledy, v souvislosti s probíhajícím eventem. :p
BHhW.png
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru