Diskuze k Podzimu 2017

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13872

Host
Vyskočilo to na mě jednou, pak zase jen 2 jablka. Ovšem dnes ráno dokonce 3
Ani jsem nezaregistroval zda se těch 5 přičetlo.
 

DeletedUser11297

Host
Tak podle wiki bude "vylepšení moštárny" jako denní odměna až 24.9. :( Trochu otravné, čekat tak dlouho, ale aspoň budu mít šanci nasbírat co nejvíce jablek. :) Ideální by bylo získat jich 6, abych měl tři plně vylepšené moštárny, ale kdybych jich získal víc, také bych se nezlobil. :D
 

DeletedUser11297

Host
Také se divím. Ještě včera tam neměli ani dnešní odměnu a najednou to tam vyházejí až do konce eventu. Dobré je, že den po vylepšeních je hned klasická moštárna. Takže kdyby se mi nějakým způsobem podařilo získat 9x vylepšení, tak bych ještě jednu klidně bral. :D
 

DeletedUser3903

Host
Super info, takhle budu čekat až na konec eventu a dle počtu nasbíraných jablek člověk bude přesně vědět, jestli cílit na další moštárnu + vylepšení, nebo 27/9 spotřebovat všechny jabka na SoK.
 

Svatej

Legenda
WinJet: Tak jestli máš +- stejně jablek jako já a i z MZ dostáváš +- stejnou sumu, tak 24tého bys měl mít dost jablek na 30 velkých košů. ;)
Pro mě je tu ale ten problém, že během 8 dní musím na BCDE dotáhnout celou 3tí řadu úkolů...:cool:
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14298

Host
To já už jsem závislý pouze a jen na M/Z a jabloně od ostatních, protože úkoly mám hotové :D Takže počkám asi až nakonec, kdy tam bude SoK a na dva, tři koše by to dát mohlo :) Moštárny mám 3 .. jednu na full na FB a 2 na zásoby, každopádně by se třetí na zásoby hodila ..

Uvidíme jak to půjde :D;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Mám zatím jen na 7 košů, bral jsem nějaké medaile, když tam byly. Ale to pořád stačí. Za těch 12 dní ještě určitě na takové 3 koše nasbírám. :)
 

DeletedUser13872

Host
Sbírám jablíčka abych získal 4, vylepšení, pokud bude ke konci moštárna tak se o ní pokusím.
 

DeletedUser3903

Host
  • Z pohledu umístitelnosti je lepší SoK - 2x2 se pasuje praktičtěji než 5x3.
  • Efektivitou na políčko jsou na tom stejně, ale moštárna nepotřebuje k fungování motivace, což je kámen úrazu velkých SoK farem. Na druhou stranu nevyrábí žádné mince.
  • Moštárnu je možné vyrabovat, byť jednodenní produkci si člověk obvykle plánuje do nějakého okna v denním rozvrhu, takže je to nepravděpodobné.
Z mého pohledu, solidní FP farma, která nepotřebuje motivace k tomu, aby fungovala.
 

DeletedUser11297

Host
Přesně tak, moštárna produkuje FB i bez motivace, což je něco, na co v tuto chvíli cílím. Přeci jen mě už hra nebere tak, jako před roky a když nějakou dobu nemotivuji, tak skrz svatyně ztrácím body a tím se vytrácí i jejich užitečnost (zlato opravdu nepotřebuji).
 

Svatej

Legenda
Ten like není za to že by tě hra brala míň, ale za rozumnej názor. ;) To jen aby si to někdo nevyložil špatně. :D
Jinak, moštárna je skvělá, jen jí mám problém začlenit do města... nemám 3x3 budovy ve vertikálních řadách ale v horizontálních, takže už si 3tí den lámu hlavu nad plánovačem a nic kloudného jsem zatím nevymyslel... prokletá moštárna!:mad:
 

DeletedUser14298

Host
Já naopak moštárnu beru i jako dobrou produkci zásob .. Nejde moc o počet, který produkuje jako spíše o to, jaký bezvýznamný počet obyvatelstva žádá .. :)
 

DeletedUser3903

Host
Osobně si myslím, že vnímat moštárnu, jako produkční budovu na zásoby, byť s produktivitou přesahující premiové budovy, je velká chyba. Od toho máme klasické dílny z výzkumu.
 

Svatej

Legenda
Klasické dílny z výzkumu mají většinou tu chybu, že jsou mnohem větší a tím pádem méně manipulovatelné. ;) 3x2 co produkuje více na pole než dia budova a potřebuje nula nula nic obyvatel, navíc jí stačí obyčejná cesta, to je podle mě dostačující důvod brát moštárnu jako velice dobrou produkci zásob - je-li produkce zásob potřebná. (jinak vylepšit kvůli FB)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru