Diskuze k profilu a úspěchům

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Ruda80

Dopisovatel
Silveralius: Mno, vážně je tvůj příspěvek o ničem.;) To že za to není nic je sice trochu problém, ale já tu nadávám hlavně na to, že drtivá většina achievmentů se dá "obechcat" abych to tak terminoval... ;)

Dá i nedá, dají se odemknout jak píšeš "přelstít", ale tím pouze otevřeš první úroveň, po jejím splnění jak už určitě víš, se počet navýší..
Jinak jsou naho..o. Ve War...e to bylo vymyšleno lépe. Dosáhnout na něco, aby se dalo odemnout zase něco jiného. Tohle by aspoň mělo nějaký smysl, takhle to ve hře ani neregistruju, natož abych se tím chlubil.
Já bych si přestavoval něco takového u úkolu nasbírel xx minci - dejme tomu 1-0,2% k denímu příjmu minci u dalšího levelu by to bylo víc, u dalšího zase víc v závislosti na tom v jaké době se hráč nachází. To je jenom příklad, ty procenta jsem jenom plácnul.
Stejně tak nasbírej zásoby atd.
 

Svatej

Legenda
Jaká první úroveň? :D Já tu mluvím o odemčení na maximální úroveň.;)
jak jsem ukazoval tímto:
cNaJ.png

Mám strategii i na "přelstění" :D obou zatím vydaných bitevních vyznamenání a na vyznamenání"dobrý bůh" (získávání zboží) jen jsem línej.;)
 
Tak stavět budovy z pravěku, nebo nakupovat zboží v dokáže každý :D To je jen o tom jestli člověk chci mít hned úspěchy nebo mu to je jedno a počká si až to nějak získá.

Já nechápu, že lidi, kteří to nebudou využívat a prostě je to nezajímá mají tendenci to kritizovat, že bylo něco přidáno. Tak nevinná věc jako je todle a lidi tu zase musí kritizovat, že je to k ničemu a podobně. No jasně, že to je k ničemu :D :D
Kdybych dal za příklad některé mmo hry kde dostanete achiv třeba za vyhrání souboje a nemáte z něj vůbec nic. A vadí to lidem? Ne. :D
Tak nechápu co na tom vadí vám?
A to, že to nic nepřidává je jen dobře a za tím si stojím :)
 

Svatej

Legenda
Tak uvidíme, jaká bude všeobecná reakce, až lidi co se na plnění achievmentů zaměřili začnou plnit "vyrabuj XY budov" :D
A nebo až přijde achievment, pro jehož 100% splnění musíš postavit koloseum a notre. :D (oboje je už na betě)
 
Tak uvidíme, jaká bude všeobecná reakce, až lidi co se na plnění achievmentů zaměřili začnou plnit "vyrabuj XY budov" :D
A nebo až přijde achievment, pro jehož 100% splnění musíš postavit koloseum a notre. :D (oboje je už na betě)

Na ty VB přesně vím jaká bude reakce. "To si děláte srandu, to jako mám stavět ty budovy?" :D :D
Rabování mi je celkem jedno sousedy rabuji tak dvakrát do týdne :D :D Nemluvě o tom, že v některých úkolech nebo eventech to dokonce bylo :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7728

Host
Mějte si klidně milion ozdobných vývěsných plíšků, ALE ať se dá vypnout oznámení o nich přes celou obrazovku a někdy i se spožděním!!! Možnost chybného kliknutí z důvodu oznámení nového úspěchu (které už řeší CZ-support)!!!!
Vše naprogramováno ve flashi = další zpomalení hry a z některých PC/NTB budou i vařiče!!
(V blízké době bude zavedeno i tlačítko umožňující vypnout upozornění přes celou obrazovku, oznámil Dr.Chocholoušek)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14058

Host
Mně osobně jsou tyhle featury celkem lhostejné, to, že se mi občas přes monitor zhoupne nějaký oběšenec nebo co to je nějak přežiju.
Ale udělá už se konečně něco s tím, aby se načítání nezastavovalo na 72%, abych k načtení nějaké obrazovky (výzkum, mapa, expedice atd.) nemusela pořád dokola refreshit nebo restartovat ?
Mimochodem - stroj mám docela výkoný, všechny animace vypnuté atd...
Díky.
 

Haspro.TR

Turista
Silveralius: Tak abys měl se proč vztekat (i když nechápu proč tak ostře odsuzuješ něčí názor). Já začínal s touto hrou když byl nejvyšší věk pozdní středověk, prošel jsem si skoro celým jejím vývojem, takže od člověka, který hru hraje necelých 5 měsíců je to reakce opravdu "na úrovni".

Při dosažení další úrovně úspěchu (libovolného) jsem nezaznamenal žádnou změnu ikony úspěchu - podle mého by bylo lepší, kdyby ikona úspěchu měla nějaký vývoj - měnila se podle toho, jaké úrovně úspěchu bylo dosaženo. Ani z názvu ani z designu úspěchu není zřejmé, jaké úrovně v něm člověk dosáhl.
 
Silveralius: Tak abys měl se proč vztekat (i když nechápu proč tak ostře odsuzuješ něčí názor). Já začínal s touto hrou když byl nejvyšší věk pozdní středověk, prošel jsem si skoro celým jejím vývojem, takže od člověka, který hru hraje necelých 5 měsíců je to reakce opravdu "na úrovni".

Pokud usuzuješ z datumu registrace zde na foru délku mého působení ve hře tak se mýlíš. Na hře působím již dlouho. Né nadarmo mám v inventáří ještě:
897f292314104e5e95075cc631823b06.png

Reakce je to možná přehnaná, ale opodstatněná. Sleduji to zde již dlouho. Jen co se přidá cokoliv je jedno co to je tak se najde kupa lidí co se jim to nelíbí a píšou, že to stejně nebudou využívat.
 

Svatej

Legenda
Při dosažení další úrovně úspěchu (libovolného) jsem nezaznamenal žádnou změnu ikony úspěchu - podle mého by bylo lepší, kdyby ikona úspěchu měla nějaký vývoj - měnila se podle toho, jaké úrovně úspěchu bylo dosaženo. Ani z názvu ani z designu úspěchu není zřejmé, jaké úrovně v něm člověk dosáhl.
Jednak máš nahoře hvězdy, jejichž počet se liší podle úrovně od 1 do 4. jednak se s každou úrovní mění barva úspěchu - hnědá, stříbrná, zlatá, modrá.
 

DeletedUser13041

Host
Mě ty achievementy nevadí i když je nepotřebuju... Tu chvilku záseku, když nějakej přibude, to se dá přečkat - zase jich tolik nebude a nebude to tak často - jen co ty nejvíc low každýmu padnou. Kratší pole textu popisku taky nevadí - 500 znaků většině to na naříkání, že jsou lidi zlí a že se rabujou, všem stačí... Mimochodem, když už jsme u rabování - Tak to je jedinej achievement, kterej chciiiiiii! :D
 

DeletedUser12887

Host
Ja bych tam ještě uvítal teda ikonku úspěchu dosažených pro cech kolik kdo vybere korunek treba ze síni slávy apod..
Kolik surovin dodá do cechovni pokladny apod..
To by taky vlastně znamenalo soudržnost a věrnost cechu..neco jako to taborove lezení zmíněné již v jiné diskusi.

Taky by tam mohla být zobrazena i nevernost cechu..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan_Viper

Nováček
Přiznám se, že stále nějak nechápu k čemu tato s velkou pompou uváděná "oslava úspěchu" jako že má být. Rád bych to ignoroval, ale ono to nechce ignorovat mne. Alespoň bych tedy prosil o možnost vypnutí, za to pak velmi rád poděkuji. teď nějak není zač děkovat.
Hlavně mě ale přivádí k úžasu, že když má INNO tak velký problém s rychlostí ne servrech, tak místo řešení si to ještě komplikuje další zbytečnou grafikou.
Mám ale ještě jeden dotaz: Může mi někdo vysvětlit, proč bylo nutné v přehledu zásob zpřeházet pořadí jednotlivých surovin?
Mě nějak nenapadá jiný důvod, než to hráčům znepříjemnit ...
 

DeletedUser13683

Host
Ten pocit když získáte střibrného banditu je velice dobrý.
Pak se ohlelednete na to pole plné mrtvých a vypálených stavení a řekněte si co bude za zalteho a potom to uvidíte.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru