Diskuze k soutěži „Soubor soutěží vědce Mandrubara a Generála Grivuse"

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dan 77

Veterán
Kávu uznat nemůžeme, protože slova byla předem připravená.
Kdybychom to uznali, tak bychom museli uznat i jiná slova která by se hodila do jiných kolonek :)
Sice by se nám to líbilo, ale nevím co na to vedení ;)
Aha, takže ve scrabble rozhodne náhoda, nikoli správné uhodnutí. :D V jiných kolonkách ale těch možností tolik nebylo, protože to bylo ošetřeno tím, že tam bylo napovězeno jedno písmeno, které další jinak odpovídající odpovědi vyloučilo, což se u Oázy nepodařilo. No nic. Soutěž se ale jinak povedla, to musím uznat.

Byla možnost slovo Mivr najít když nejsem ještě v době kde se vyskytuje? Mivr je slovo anebo zkratka?
Zkratka ve hře přesný název. Klikni si vždycky na otazníky na začátku každé éry ve výzkumu, tam najdeš seznam všeho, co bude. A fórum samozřejmě, my hledáme do nižších dob stejně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
trojan1673: Tak jsem to tam nakonec vyzvracel v nezkrácené podobě... jinak by to prostě ztratilo smysl a dramatický dojem (zničený už dopředu tím, že čtenář ví předem o kom celý příběh je :( )
Takže jsem tě několik dní otravoval vlastně trochu zbytečně... promiň:rolleyes:

Abych se revanžoval: Pokud používáš chrome, můžeš slova v textu najít jednoduše - rozklikni si záožku "najít" v "přizpůsobit a ovládat google chrome"
a napiš do textového pole které se ti objeví hledané slovo, to se ti pak na stránce zobrazí žlutě všude, kde je použito O.-
GQlP.png
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Celá sekce "příběh o princezně micieně" je aktuálně nedostupná :( píše mi to:
"Maintenance
This site is offline for essential maintenance: we'll be back soon!"
 

trojan1673

Veterán
Teď už by to mělo jít.
Vyhlášení vítězů bude ve středu 26.10.
Příběhy jsou moc pěkné a moc se Vám povedli :)
 

DeletedUser12828

Host
Ahoj,
tak i další kolo vypadá velice zajímavě. :)
Chci se zeptat (pokud nejsem slepá, tak v popisu k danému kolu to není), jestli se dají naše odpovědi dodatečně upravovat? Samozřejmě v případě, že nám moderátor ještě neodepsal a napadne nás, že by se dala otázka lépe zformulovat? :)
 

trojan1673

Veterán
Není to tam psáno, ale dopíšu, děkuji za upozornění.
Když se to upraví po tom co jsem to už četla, tak už se k tomu nevracím a vznikl by chaos :)

Edit: Opraveno a ještě jednou mockrát děkuji.

Prosím neptejte se rovnou na určité postavy, protože tím ztrácíte možnost pokračovat dále, viz pravidla.
Pokud si nejste jistí, tak počkejte na další indicie :)
 

DeletedUser12828

Host
Ahoj,
ještě jeden dotaz ke kolo Kdo jsem? :) Jak je možnost hádat o koho jde ještě dříve, než budou uveřejněny všechny indície, tak je možné to hádat ve stejný den, kdy se zeptáme na konkrétní indicii a pokud po ní dostaneme odpověď, tak rovnou i hádat přímo o koho jde. Anebo je možné hádat o koho jde až po zveřejnění další indicie, když jsme v jeden den už hádali na danou indícii? :) Doufám, že budu pochopena, na co se ptám, zní to docela zmateně. :D

Teď jsem si také všimla, že u příběhu o Mycieně mám jedno slovo špatně - není totiž v prvním pádu. Bude se i tak dílo hodnotit nebo na základě toho bude vyloučeno? Děkuji za odpověď.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru