Diskuze k soutěži "Hádanky od Rinbina"

trojan1673

Veterán
Milí hráči,

náš tým si pro vás připravil další soutěž! Jste zvědaví, co vás čeká? Sledujte fórum a pište nám, jestli se chystáte zapojit a zkusit své štěstí . V případě dotazů či připomínek nám napište!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 

DeletedUser11297

Host
Že bych se po delší době opět zapojil do nějaké soutěže? :) Výsledky v těch jiných jsem tu nemíval úplně nejhorší, takže pokud nezapomenu, tak si možná zahádám.
 

Svatej

Legenda
Budu doufat, že když to v pravidlech není uvedeno, tak edditovanou odpověď uznáte. :D
A když ne... tak budu doufat že jsem trefil napoprvé :D;)
 

DeletedUser14934

Host
Proč se mi soutěž v mobilní aplikaci zobrazila až dnes? 2 dny v čudu :-D:-/:-/
 

DeletedUser14042

Host
nejvic online lidí za poslednich 5 let ? 0.0 soutez ma uspech :)
 

Přílohy

  • Screenshot_2017-10-30-21-05-46.png
    Screenshot_2017-10-30-21-05-46.png
    231,1 KB · Zobrazení: 14

trojan1673

Veterán
Bohužel z druhého dne se vyřazují hráči, kteří odpověděli až po časovém limitu.
Soutěžní hádanka dne končí vždy ve 21:00 hodin, každý den.
Upozornění do hry se dává vždy 3 den po spuštění soutěže.
 

Svatej

Legenda
hm... proč, když soutěž začala v sobotu, objevilo se oznámení ve hře až teď? :-(
Upozornění do hry se dává až s několikadenním zpožděním pravidelně. ;)
Jde o to že lidi kteří forum navštěvují jsou tak zvýhodněni = zvyšuje to tlak na ostatní hráče forum také kontrolovat, mají-li o takovouto malou výhodu zájem. ;)
Ale trápit tě to moc nemusí v tomto konkrétním případě. ;) První hádanku nevyřešil nikdo. ;)
 

DeletedUser14946

Host
Good to know... :) Proste vyhodu maji hraci, co sleduji forum aktivne a o tom to asi je...
 

DeletedUser10017

Host
To je docela nevýhoda :( ja ted pokajdil 3 otazku, já jsem máčo :(
 

DeletedUser14735

Host
No a Ti co soutěžili už od soboty vyhrají, mě to naběhlo až dnes takže mám smůlu. Navíc tady nikde nevidím odkaz na soutěž s hádankou.
 

DeletedUser14988

Host
Proc se upozornebi dava az 3 po startu neni to blbost, vtom pripade uz se to tam vubec davat nemusis jelikoz o zacatek hry prisel
 
Nahoru