Diskuze k ukončení podpory prohlížečové verze Forge of Empires

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11297

Host
Snažil jsem se najít nebo vytvořit meme s tím chlápkem z History Channelu a nic jsem nenašel/nevytvořil. Takže slovy. I po přečtení 10 stránek tohoto tématu se nepřestávám divit tomu, jak jsou někteří lidé ... no, asi si to domyslíte, raději to ale psát nebudu.

A s tím smyslem pro humor to snad už ani nemůžete myslet vážně. No vypadá to, že tento původně zamýšlený drobný vtípek se nesmazatelně zapíše tučným písmem do historie Forge of Empires. :cool:
 

DeletedUser11270

Host
Jako apríl dobrý, ale nic moc dalo se to od Vás čekat. :D Už když jsem to četla byla to blbost.
 

DeletedUser11297

Host
Tak jsem právě dotelefonoval s Helmutem von Deutschlandem (zakladatel Forge of Empires a bojovník za práva žížal) a ten mi tento fakt potvrdil. Zároveň mi ale řekl, že to asi nedopadne, protože už obdržel telefonát od rozezleného Obamy, co to prý má znamenat, že mu ruší hru, když se zrovna dostal do Vrcholného středověku. Takže uvidíme, já a Helmut vás budeme informovat. #ForgeOnPC
 

DeletedUser12627

Host
připadá mi to jako hloupost rušit prohlížečovou verzi. já osobně nemám mobil přes který bych to mohl hrát na mobilu tak musím na pc a kupovat tak drahé mobily....
 

DeletedUser10708

Host
To znamená že to už nepojede na internetu na pc? nebo co nějak to nechápu :-(
A pokud to nepude tak to jest pěkná *věc* každej nemůže hrát jen přes mobil :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10708

Host
Aha už to chápu je to apríl že jo :-D :-D no na začátku jste mě dostali :)
 

DeletedUser2298

Host
Stránku nazpět je stížnost.. že i pochopením aprílového žertu došlo k citové újmě a někdo chce hru díky tomuto žertíku opustit, jsa uražen a zhrzen.. Já osobně takovým hráčům mávám a přeju hodně štěstí do života - protože ho FAKT budou potřebovat a vůbec jim nezávidím jak v dnešním světě mohou vlastně existovat, protože to pro ně musí být neskutečně těžké.. Jediné co mě na tom ale nejvíce děsí, je to, že mají nedejbože 18+ let a tím pádem i volební právo ( pokud jsou tedy svéprávní ) a z toho mě bere mráz po zádech.. :-(
 

DeletedUser7278

Host
Dle Tvého názoru je tato hra pouze pro high IQ??? Je upřímně smutné, že někdo touhle hrou žije a prožívá sebemenší příkoří. Mě už bylo za rabování vyhrožováno napadením a smrtí. Ale z ekonomického hlediska je tato sorta jantarů pro Inno nejdůležitější. Udrbou část výplaty (soc. dávek) na diamanty, sedí u toho 20h denně a dá se říct, že hlavně oni tvoří ten potřebný cashflow. Inno potřebuje takové hráče. Každopádně tah autora byl neuvážený. Hráč s výše popsaným profilem nemá daleko k nepříčetnému jednání. Ne každý myslí racionálně jako Ty, ale systém musí s takovými jedinci počítat stejně jako ČR s nepřizpůsob***mi občany...
 

trojan1673

Veterán
Tak se shodneme, že každý hráč na to má svůj názor.
Doufejme, že pod odbití půlnoci vše zmizí jako v Popelce.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12141

Host
Škoda jestli to nepůjde spustit v prohlížeči tak ztratíte hráče
"s takovými inovacemi se můžete jít klouzat''
 

DeletedUser11297

Host
Každý to asi vzal jinak. Ale lidí, kteří to svoji pokroucenou logikou pochopili tak, že si z nich vedení dělá legraci v nějakém špatném slova smyslu, upřímně lituji. Jejich nudný život jim opravdu nezávidím. A už končím, na začátku to bylo vtipné a pěkně se to četlo, ale už se to dostalo do bodu, kde jsem z těch reakcí zklamán. A co teprve chudáci na supportu, kteří se musí zabývat stížnostmi. Ach jo. :/
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru