Diskuze k Velikonocům 2016

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Y u m a n

Komentátor
Ahojte Lidičky - velikonočního eventu mám taky plné zuby ale přeji ho novým hráčům aby se dostali aspoň k premiovým budovám. Mě osobně ať klidně nejsou eventy ale HLAVNĚ ať dá Inno hru po technické stránce dohromady (někomu se seká město od začátku eventu, když člověk zmáčkne tlačítko něco prodat tak se pravděpodobně prodá silnice pod tlačítkem apod. a když se zamyslím tak těch chyb bude ještě nejméně x . Když to člověk nahlásí tak nejpravděpodobnější odpověď je mě se to neděje já to mám v pořádku druhá odpoVěď je promazej si cookies a historii. Opravdu by mě zajímalo jak naše česká podpora komunikuje s tvůrci hry . Nikde jsem zde nenašel zprávu typu předali jsme to do Hamburgu a vědí o tom slíbili nápravu. Já jsem zažil na Elvenaru (další hra od Inna) jak měl jeden hráč problémy s městem a podpora byla musíš vydržet a za 14 dní zase musíš vydržet - hráč se naštval napsal do Inna do dvou dnů bylo město v pořádku a ještě dostal diamanty jako omluvu. Tak proto říkám nepotřebuji eventy ale MOC bych prosil aby naše podpora více zatlačila aby tvůrci něco dělali s tech. problémy !!! A doufám že mi zde někdo nenapíše že hra v současné době nemá žádné technické problémy - jestli tohle napíšete tak se zamyslete nad svojí další činností zde !! přeji všem pěknou hru bez technických problémů .....
 

DeletedUser2684

Host
Já hraju tanky, je to jak kdy no, jednou jich zničim třeba 10, někdy sotva jeden... Štěstí a zkušenost trošku a máš aspoň trochu vystaráno. :D:D:D:D;);););)

Tak na tancích jsem měl odehráno bezmála 10k bitev v SB a v letadlech cca 6k na RB.
Konec pro mě znamenal okamžik, kdy se s APDS municí začlo manipulovat podle toho kdo víc brečí. Že nefunguje jak by měla a ještě se jí snižuje efektivnost, že zanikne v prvním osádkáři a ty musíš vybíjet celý tank po 1 vojáků a ještě ten genialní výmysl, "do posledního muže" kdy i s jedním vojákem je tank plně funkční. Nehorázná cena opravy pro caernarvon a celkově britská letadla, kdy je SPitffire F Mk.22 v cvičném nastavení a nedosahuje takových vlastností jako v bojovém nastavení. a přitom létá z 90% proti proudovým F-80, Me-262, Arcado. atd.
Prostě to co s tou hrou za poslední rok udělil je naprostá katastrofa.
 

Danielis001

Psavec
Tak to " Tank nyní vydrží i poslední rány, nyní i poslední muž bude moci ovládat tank " je blbost. Stejně, ovládá se to úplně strašně, to ať jedu s jinym tankem hned, než až potom... Caernorvon zlepšili NEHORÁZNĚ, ty jeho strašně průbojný náboje, to pak nejde. S tím máš pravdu.
P.S. Omlouvám se jestli tínto moc spamuju
 

DeletedUser12946

Host
Zdravím,
muze mi nekdo poradit s ukolem (doufam ze jsem spravne)?
Mám ukol: "Dosáhni celkové populace 250"
Jenze já mám 13700 volných obyvatel a ukol se nesplní. To mám kuli tomu vybourat vsechny baraky abych to splnil nebo delam neco spatne ?
 

Arthoris

Odborník
Stačí, když budeš stavět a mazat dokola chýši nebo dům na kůlech než dosáhneš počtu 250 obyvatel a máš splněno. Je to dobrá varianta, když chceš mít za 3 minuty hotovo.
 

DeletedUser6428

Host
Hmm, tak jsem dneska s Velikonocema skončila....právě jsem přešla do "nové doby"....a teď mám stavět 3 dekorace ze své éry...ale jak, když se mi žádná dekorace z mé éry nenabízí....smůůůla

......jedině za diamanty....chceš hrát, zaplať :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4810

Host
Zdar všem,
tak za mě je letošní velikonoční event naprosté zklamání !
po zkušenosti na začátku, kdy jsem dostal 3x dekoraci a barevnou stráž A TO S INVESTICÍ DIAMANTŮ, šetřím vajíčka jako ten blbe......c, abych vybíral pouze zlatou truhlu a za odměnu dostanu ten blbej barevnej tábor !!! - jaká náhoda dostat ho 3x po sobě !!!!!!!!
A TO MÁ denní speciál 25 % A TEN NEPOTŘEBNEJ BAREVNEJ TÁBOR 14 % ŠANCE NA ZÍSKÁNÍ, ALE MATEMATIKA A LOGIKA TU VLASTNĚ NEHRAJE ROLI
a na velkou cenu jak je vidět be z dalšího použití diamantů dosáhnu asi jen jednou, takže radost opravdu žádná !!!
předchozí možnost výběru byla lepší !!!
proč se odměny v truhlách nemění ?!!!
ŠKODA, ŽE NEJDE EVENT VYPNOU, ABYCH HO NEMĚL NA OČÍCH, PÁČ JE JEHO HRANÍ STEJNĚ NA NIC !!! a stejný názor sdílí většina cechu !!!
TEN OBCHOD BYL PROSTĚ LEPŠÍ, ČLOVĚK SI MOHL PROSTĚ NAKOUPIT. CO SE MU HODÍ A NEMĚL V INVENTÁŘI HROMADU HARAMPÁDÍ, KTERÉ STEJNĚ NEPOUŽIJE !!! - MAX PRODÁ, TAKŽE Z TOHO MÁ MAX MINCE A ZÁSOBY, KTERÉ PŘETÉKAJÍ ZE SKLADU !!!
 

Arthoris

Odborník
Zdar všem,
tak za mě je letošní velikonoční event naprosté zklamání !
po zkušenosti na začátku, kdy jsem dostal 3x dekoraci a barevnou stráž A TO S INVESTICÍ DIAMANTŮ, šetřím vajíčka jako ten blbe......c, abych vybíral pouze zlatou truhlu a za odměnu dostanu ten blbej barevnej tábor !!! - jaká náhoda dostat ho 3x po sobě

Tak to si na tom ještě dobře, já dostal 3x po sobě ze zlaté truhly plánky na observatoř, a 2x po sobě nějaký primitivní obchod, který je totál na nic. A to se vyplatí :):):):):).
 

DeletedUser11297

Host
No na nic. Ono to tak není, na tu rozlohu je FoE obchod hodně dobrý. Když to porovnám, tak v koloniálu dává tabáková plantáž 900 zásob za hodinu na rozloze 4x4. FoE obchod dává 931 za hodinu na rozloze 3x4. A ještě přidává spokojenost. Takže z pohledu hráče, který je rád, že na něco našetří a nekupuje dia, je ta budova hodně dobrá. Porovnávám to v koloniálu, protože se mi to teď z E krásně nabízí. Ale ty poměry budou ve všech dobách stejné.

Ono obecně v té zlaté truhle nejsou špatné věci, jen ti vlajkonoši se vyplatí max do vrcholného.
 

Arthoris

Odborník
Jo jasně, možná to blbě vyznělo, pro mě ten obchod je totálně na nic, a nezajímá mě, psal jsem za sebe. Ale jak píšeš, ostatním se líbit může. To je sice pěkné, že v té zlaté truhle nejsou až tak špatné věci ale to ti je k ničemu, když ti padne 3x po sobě plánek na observatoř. A další věc je, že hraješ za sebe, takže pro tebe ty věci jsou totálně na nic ale pro nějaké nováčky, kteří např:. observatoř nemají ale chtějí, tak pro ně to je výhodné, že jim to padne. Jenže to mě nezajímá, prostě ty věci jsou ti k ničemu. Hlavně pro ty v nejvyšším věku.
 

DeletedUser3817

Host
Pravda je, že když jsem chtěl tuláky, stálo mě to POUHÝCH 1775 diamantů. Od té doby 1x FoE obchod, 1x Barevný strážný tábor (na "E" jsem v době železné). Toť vše užitečné. Zbytek je balast.
Na to, že hraji na třech světech, dost ubohé.
BTW: Zajímavé, že za dia jsem tuláky dostal, jinak nikoli...
 

DeletedUser11297

Host
Nějak už jsem z těch eventů unavený. My máme ještě Velikonoce, na betě skončil Gagarin a už je tam další, tentokrát May Day. Jediné potěšující na této skutečnosti je, že na konci eventu bude odměnou nová budova. Její využitelností si však nejsem příliš jistý, bude kulturní.
 

DeletedUser4810

Host
TAK TO SI DĚLAJ SRANDU - OPĚT BAREVNÝ TÁBOR ????!!!! PO ČTVRTÉ ZA SEBOU ???!!!
a tak jsem ten slavnej barevnej tábor postavil, vycvičil jednu barevnou stráž, použil v boji a první co obranné jednotky zlikvidují, je světe div se barevná stráž, takže jsem skoro celej dem dělal novou jednotku a celá situace se opakuje - jako první je zlikvidována barevná stráž ???!!!
tak na to opravdu nemám náladu = čekat na vytvoření celej den a automat jí zlikviduje jako první a já mám k boji o jednu jednotku méně !!!
a ten bonus co to dá už ani nehraje roli, když mám PŘI ÚTOKU BONUS 110 a obranu 90 = zlatej tulák !!!
TAKŽE VŠECHNY BAREVNÝ TÁBORY JSEM PRODAL A UŽ ABY LETOŠNÍ VELIKONOČNÍ EVENT ŠEL K ČERTU, PROTOŽE SE HROZÍM VYBRAT TRUHLU, PROTOŽE MI TO DÁ ZASE TEN PŘIBLB....RADĚJI NIC BAREVNEJ TÁBOR !!!

PROČ SE TY ODMĚNY NEMĚNÍÍÍÍÍ, A BYL BY KLID !!!

LITUJI VŠECH DIA, CO JSEM DO LETOŠNÍCH VELIKONOC DAL !!!

DOUFÁM, ŽE PŘÍŠTÍ VELIKONOČNÍ EVENT BUDE VESELEJŠÍ ???!!!
 

DeletedUser

Host
ten tabor vlajkonosu je fakt vyhra, co za tydyta to vymyslelo ze bude tak casto padat ze zlate truhly, to snad jen někdo by si koupil za diamanty vajicka
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mesmeric

Turista
Já osobně si tedy nemohu stěžovat, vybírám jen zlaté truhly a pouze v dny, kdy hlavní odměna za něco stojí. Zatím si stojím takto: 3x studánka, 1x foe obchod, 2x renovačka, párkrát vejce, co jsem hnedle otočil, a pouze jednou nesmysl a sice tábor vlajkonošů, ten si nechám jako ozdobu v inventáři:p. K tomu jako jedna za tulipány svatyně. Nyní 355 vajec a čekám na nějakou fajn hlavní odměnu ;)
Takže asi mám holt kliku
 

DeletedUser11737

Host
Ma nekdo prehled kdy to bude koncit ? - teda konkretne jestli budeme moct vybirat truhly i teho 4.4. behem dne a nebo uderem pulnoci na 4.4. uz nebudeme moct delat nic - at clovek vi jestli to ma vybrat drive aby ziskal ty tulipany a nebo cekat po pulnoci abych mel jistotu tech tulipanu jelikoz me tam trosku hapruje tech poslednich 15 vajec za denni bonus z hlavni budovy
 

DeletedUser11923

Host
nevite bude jeste jednou strom na tulaky? uz se odmeny opakuji a jedna uz je potreti tak se ptam jestli i je tam daji
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru