Diskuze k zimní události 2016

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Arthoris

Odborník
Aspoň ho můžou rabovat :D:D, páč když není namotivovaná, tak to jde.......Ale myslím, že to mívá motlé všechno, jinak by to neměl...
 

DeletedUser12151

Host
taky jsem videl vetsi silence, na E :D ale ja chci mit ve meste taky neco jineho, treba kasarna, tunit jenom VB by me nebavilo :D na to jsou jiny hraci co to vzladnou a nepotrebuju na to mit tolik svatyni :p jeste,ze jsou arci ze?
ale jinak respect panove :mad::eek::D
 

DeletedUser13872

Host
Tak jsem si dneska vybral pár balíčků a hned první dal 50 hvězd a získal jsem tuláka.

Dnes ráno se daří. Včera jsem postavil Chrám relikvií a dnes jsem získal při expedici 100 BV

:)

Takže dnes je speciálka skrýš tuláků. Tak jsem to zkusil a podařilo se hned na 3 pokus. A jelikož jsem předtím otevřel dvojitou výplatu tak jsem skrýš získal hned 2x. a stále mi zůstalo dost hvězdiček na jindy. :D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ahoj. Možná hloupá otázka,ale co se těch cukrovinek týče tak perníkový dům mezi to nepatří? Nejsem si jist že v téhle zimní události nějaké cukrovinky byli jako odměna.Nebo se pletu? V případě že nemám cukrovinky z nějaké jiné události tak se mě zítřejší úkol netýká a můžu ty cukrovinky někde sehnat?
 

DeletedUser13872

Host
Takže dokončení Zimní události bude čistě věcí náhody?
 

DeletedUser11297

Host
Ne, jak jsi na to přišel? Na principu náhody nefunguje dokončování eventových úkolů snad v žádné hře. Tady se jen bavíme o odměně v podobě Cukrovinek.
 
Díky za objasnění Ještě jeden dotaz. Jelikož jsem dost bodů ušetřil mám si je ještě nechat na 4.1 ,5.1 a 6.1? Zítřkem to asi neskončí ?
 

DeletedUser11297

Host
Napíšu ti za necelou hoďku, co bude zítra. Pokud už to budou Cukrovinky, tak se do konce eventu už hlavní odměna měnit nebude. Takže pokud bys nutně nepotřeboval Cukrovinky, můžeš hvězdy začít klidně utrácet již dnes. :) Tuláci nejsou úplně k zahození.

Edit: Tak zítra jsou už cukrovinky a budou až do konce eventu. Namíchané nejsou s ničím dalším speciálním, takže klidně můžeš otvírat už dnes.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Napiš na support, že je chceš poslat hráči WinJet, bavil jsem se s ním, prý by se mu hodily. Fakt, že nejsi na Cirgardu, nevadí. Oni to na supportu nějak pošmelí. :D
 
Tak se zadařilo a dokonce mám ještě dvoje malé cukrovinky navíc. Když je postavím a prodám,změní se mi taky na velké nebo toho chci už moc :)
 

DeletedUser13872

Host
Nezadařilo se, hvězdy došly. Jedině ještě až dostanu z radnice. Nicméně nevadí, získal jsem z eventu 3 skrýše tuláků a dílnu Santa Clause což také není k zahození.
Poslední úkol se mi zítra již nezobrazí nebo jak to funguje?
 

peepee77

Veterán
Tak se zadařilo a dokonce mám ještě dvoje malé cukrovinky navíc. Když je postavím a prodám,změní se mi taky na velké nebo toho chci už moc :)
Ne, úkol ti promění jen jedny. Takže ty ostatní určitě neprodávej :)

Nezadařilo se, hvězdy došly. Jedině ještě až dostanu z radnice. Nicméně nevadí, získal jsem z eventu 3 skrýše tuláků a dílnu Santa Clause což také není k zahození.
Poslední úkol se mi zítra již nezobrazí nebo jak to funguje?

Prodat cukrovinky je poslední úkol. Ještě dostaneš do konce události hvězdy z radnice takže šance na dokončení stále je.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru