Diskuze k zimní události 2016

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13611

Host
Ne, jak jsi na to přišel? Na principu náhody nefunguje dokončování eventových úkolů snad v žádné hře. Tady se jen bavíme o odměně v podobě Cukrovinek.
Tak tady funguje, jelikož poslední úkol pro člověka, který nemá cukrovinky z předchozí doby je, že je musí vytáhnout z balíčku. No nevím kdo u tohoto co použil, ale mozek to asi nebyl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
to ako vazne ta posledna uloha? ak nemam ziadnu cukraren tak si ju mam ziskat z darcekov? a ak nemam dostatok hviezd tak nedostanem nic? nie ze by som mal mat aspon malu cukraren na konci eventu a z toho velku, ale ze nic?
 

RomanS24

Člen
asi tak taky to nechapu proč cukrovinky nedostanou jako odměnu všichni ale zřejmě chce inno aby si lidi nakoupili hvězdy a proto dali tu odměnu v diamantech hvězdy navíc. holt pokud nepadnou cukrovinky zejtra tka další event nedokončen
 

DeletedUser13830

Host
Tak tady funguje, jelikož poslední úkol pro člověka, který nemá cukrovinky z předchozí doby je, že je musí vytáhnout z balíčku. No nevím kdo u tohoto co použil, ale mozek to asi nebyl.

S tím tak nějak souhlasím.
Dát jako úkol něco takového je divné. Pro člověka, který nekupuje za peníze a vybere si balíček poctivě každý den a za každý splněný úkol, je nemožné ho dokončit. To je trochu zklamání.
 

DeletedUser11297

Host
Jak poctivě? Okénka nemusíš otvírat každý den, to je pouze tvá volba.
 

Svatej

Legenda
Jaké bídné odměny? :D Spočítal sis vůbec, kolik hvězd jsi dohromady dostal za všechny úkoly a za každodení výběr radnice?
Víc než dost aby jsi si nahrabal i pár hodně dobrých cen. :)
 

MenestheusCZ

Turista
Škoda že dárky a odměny co jsme nasbírali nejdou darovat nebo směnit.Tahle funkce zatím není k dispozici.Myslíte že bude? Nasbíral jsem troje cukrovinky navíc,4x lékaře atd. Hodila by se mi skrýš tuláku kterou jsem prošvihl.
 

Svatej

Legenda
Funkce "darovat" byla v plánu už dávno, dokonce je na ní připravená záložka v inventáři. Nicméně nikdy nebyla uvedena do praxe a z ohlasů od innogames se nedá předpokládat, že by někdy měla být zavedena.
 

DeletedUser13611

Host
Jaké bídné odměny? :D Spočítal sis vůbec, kolik hvězd jsi dohromady dostal za všechny úkoly a za každodení výběr radnice?
Víc než dost aby jsi si nahrabal i pár hodně dobrých cen. :)
Já třeba patřím k lidem, co mají čas u toho sedět každý den, takže bych ze svého pohledu mohl říct, že máš pravdu, ale z pohledu lidí v cechu ti řeknu, že nemáš. V době svátků půlka z nich hrála nahodile, rychle dodělávala úkoly a odměny jim doslova mizeli před očima, ono toho tam zas tak moc skvělého nebylo.

Já třeba postupuji pomalu, nepotřebuji být v ledové budoucnosti za týden, protože pak nepomůžu nikomu v klanu se surovinama, už teď je problém měnit suroviny o tři doby, abych jim sehnal co potřebují, když ji to v sousedství nikdo nevymění, nehledě na náklady na cechovní expedice atd., takže v každé době zevluji minimálně měsíc, než mě většina dotáhne a jedeme dál. Díky svému stylu hry jsou pro mě odměny jako Svatyně inspirace nebo Studánka přání, na které ty se klepeš celkem k ničemu odměny. Nemám je kam dát. Někdy v létě jsem si kupoval diamanty a mám jich pořád ještě přes 15.000, takže to sice bylo milé, že jsem jich mohl 250 získat, ale zase nějaká extra pecka to nebyla. Zato Renovační sada nebo Malará renovační sada jsou pro mě super odměny, stejně jako velké balíky medailí. Se Zásobami nemám problém, tedy další prémiové dílny vůbec nepotřebuji, spokojenost mi kromě Tygrova doupěte udrží v podstatě VB, takže zase nepotřebuji řešit ani prémiové kulturní budovy. Takže pro mě za celý event byla 4x nějaká opravdu dobrá odměna. Díky skladbě úkolů jsem ovšem musel prozkoumat celkem tři provincie, strhávat a znovu stavět budovy a dokonce zevlovat u PC půl dne kvůli tomu skvělému úkolu s hodinovou výrobou 52x a výsledkem je, že si můžu za 850 diamantů koupit Curkovinky, pokud budu mít pech a nedostanu je, protože jsem si pár dní před tím zkoušel získat co nejvíce renovačních sad.

Za mě osobně je tohle nejméně užitečný event s nejhorší skladbou odměn v poměru k obtížnosti a množstí úkolů potřebných na jejich získání. Ale jak říkám, je to o úhlu pohledu a o tom jak tu hru hraješ.
 

DeletedUser13872

Host
Já měl čas jak kdy. Už nějakou dobu jsem ve Vrcholném středověku a nikam se neženu. Úkoly jsem plnil jak to šlo, někdy hned a někdy jsem doháněl ale dokončil jsem všechny. Můj cíl byla Skrýš Tuláků což se mi povedlo dokonce 3x. Povedla se ještě Dílna Santa Klause a Renovační sada.
Z dekorací Zimní trh a 4 kostel. K tomu samozřejmě nějaká ta dílna, medajle aj.
Když je to s Cukrovinkami takto tak se bez nich obejdu. Zítra si otevřu poslední balíček a konec.
 

DeletedUser13678

Host
Samozřejmě, že úkol s cukrovinkami je nedomyšlený. Jak tu čtu reakce, tak někteří počítají s tím, že všichni mají informace z bety i se sledem úkolů, tak, jak za sebou půjdou a na úkol s cukrovinkami se připraví tak, že si prostě našetří 160 hvězd a má to tuti. Ale třeba nováček takové informace nemá, plní úkoly každý den jak postupně přijdou a za nastřádané hvězdy zkouší každodenní dárek. Nemůže vědět, že nakonec přijde nějaký úkol s cukrovinkami. Jediné, co by tento úkol "omlouvalo", by bylo to, že poslední den by každý losl cukrovinky na první pokus...
 

Svatej

Legenda
Samozřejmě, že úkol s cukrovinkami je nedomyšlený. Jak tu čtu reakce, tak někteří počítají s tím, že všichni mají informace z bety i se sledem úkolů, tak, jak za sebou půjdou a na úkol s cukrovinkami se připraví tak, že si prostě našetří 160 hvězd a má to tuti. Ale třeba nováček takové informace nemá, plní úkoly každý den jak postupně přijdou a za nastřádané hvězdy zkouší každodenní dárek. Nemůže vědět, že nakonec přijde nějaký úkol s cukrovinkami. Jediné, co by tento úkol "omlouvalo", by bylo to, že poslední den by každý losl cukrovinky na první pokus...
A tady právě je krásně vidět, jak je důležité být v dobrém cechu. :) Všeobecně se dá říct, že ve většině těch velkýh cechů se najde alespoň jeden hrráč, který sleduje betu nebo neofiko wiki a dává spoluhráčům informace právě jako je seznam úkolů... O.-
 

DeletedUser13678

Host
Technická - našetřením 180 hvězd nemáš hlavní odměnu jistou. Můžeš si někde v polovině kliknout na "promíchat" a jedeš zase od začátku.
Tak, tento názor jsem očekával, nemusíme chodit do extrémů, kdy i při 300 hvězdách můžu kliknout na "zamíchat" opakovaně, že? O co mi šlo, je myslím jasné...
 

DeletedUser13678

Host
A tady právě je krásně vidět, jak je důležité být v dobrém cechu. :) Všeobecně se dá říct, že ve většině těch velkýh cechů se najde alespoň jeden hrráč, který sleduje betu nebo neofiko wiki a dává spoluhráčům informace právě jako je seznam úkolů... O.-
A to omlouváš jednání inno nebo těch v "dobrém" cechu? Pokud by to tak bylo správné, pak by seznam všech úkolů dalo inno k dispozici všem ofiko před událostí. Nehledě na to, že ne každý se dostane do dobrého cechu vzhledem k podmínkám, které některé cechy mají. Jiný v cechu ještě být nemůže a další v něm ani být nechce...
 

Svatej

Legenda
Neomlouvám nikoho, jen rýpám do těch, co z nějakého důvodu nejsou v lepším cechu a jsou nattolik líní, aby se koukli na seznam úkolů na neofiko wiki. :D To zabere tak 10 sekund tvého času...
Ale někdy je dobrá rada prd platná že? :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11297

Host
Tak tohle jsou věci, které člověk zjistí časem. Pokud zrovna začneš hrát, tak o wiki ani nevíš a v lepším cechu také hned nebudeš.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru