Diskuze k zimní události 2016

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11297

Host
Asi máš pravdu. Já nevím, mě je to celkem fuk, teď jsem přišel z píva a potřebuji se udržet dvě hodiny vzhůru, než půjdu do práce. Takže se snažím co nejvíce diskutovat a zároveň ujíždět na Hyerin, Solji, Junghwě, Hani a LE. Zatím se daří. :)
 

DeletedUser13678

Host
Nesouhlasím, je spousta cechů, ddo kterých berou i slibné začátečníky které si "vyškolí" podle svého...
Vše je jenom o zájmu a možnostech toho kterého hráče.
Pořád
Neomlouvám nikoho, jen rýpám do těch, co z nějakého důvodu nejsou v lepším cechu a jsou nattolik líní, aby se koukli na seznam úkolů na neofiko wiki. :D To zabere tak 10 sekund tvého času...
Ale někdy je dobrá rada prd platná že? :)
Mně to psát nemusíš, já si informace seženu. On je ale pro někoho problém nekoukat jen na sebe a svou pozici a zkusit se vžít do situace nováčků. Jak jsem psal, pokud by měly být vypuštěné informace z Bety pro Inno žádoucí, nedělali by při události s úkoly takové tajnosti a zveřejnili by je klidně najednou sami. O ničem jiném jsem nepsal...
 

Svatej

Legenda
Já taky někdy začínal ;). Škoda jen, že všichni nováčci nezačínají stejně jako já.... neprojdou si nejdřív fórum, nekouknou nejdřív na wiki, nenaplánují strategii a až potom se regnou do hry... kdyby tak začínali všichni, nikdo by si nestěžoval že mu innogames něco zatajuje.

Jeden z MNOHA důvodů proč inno nezveřejňuje seznamy úkolů samo:
Donutí to alespoň několik hráčů se lognout na beta servr, což ná pro innogames 2 výhody - první je že každý další hráč na betě zvyšuje šanci na nalezení případného bugu před vypuštěním na živé světy. Druhou výhodou je, že i na betě se najdou hráči kupující diamanty. A čím více hráčů na betě, tím vyšší šance že alespoň někteří zaplatí.;)
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru