Diskuze ke 4. obtížnosti Cechovní expedice

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kayro

Znalec
Ve věži,VB,odměny za příspěvky do VB,studánky,prémiové výrobny typu bazar,fotbalové hřiště,cyklické úkoly,to je málo? Podle data tvé registrace na fóru soudím,že už máš něco nahráno. Pokud ti chybí medaile,je někde chyba :)
To ja ho zas celkem chapu.Vydal se z medaili za rozsireni a oni jako napotvoru ted chteji v ctvrtem levelu medaile za vyjednavani a jemu nestaci ta jeho produkce.
 

rycco27

Dopisovatel
Mě bude stát další rozšíření 290k medailí. V pondělí jsem měl 3500 medailí a jsem na 450. A upřímně radši dám medaile za rozšíření než za expedici. Naivně jsem si myslel že moje týdenní produkce na to stačí ale ne. A to mám ještě 16 věží vítězství. Co s koloseem nechápu?
 

Svatej

Legenda
Jakože Koloseum je zbytná budova, rozhodně ji držet kvůli medailím/spokojenosti je nesmysl.
Jo, přesně takhle jsem to myslel :D Původně jsem z toho cos psal soudil že ho fakt máš, takže pardon za to.;)
Celkově je na všechny rozšíření za medaile potřeba 1.511.760 medailí, což se dá nastřádat, když se na to člověk soustředí zhruba za rok, rok a půl.
Obecně ale největší množství jde získat během eventů. Obzvláště poslední 2 ročníky zimního eventu pro mě byla dojná kráva na medaile... :) (velký balík byl ve stejné sérii dárků jako svatyně)
 

Ruda80

Dopisovatel
A kolik je teda celkově těch rožšíření když celkem je potřeba 1,511.760 příčemž teď už to chce víc jak 100k za nic.
Ano za rok a půl když se utrácí dia jako na běžícím pásu a kupují eventový balíčky. Kdyby neuděli rozšíření tak už by mě moc nezbývalo, ale takhle mám těch polí volných opravdu ještě hodně. Nicméně možná je to dobře.. Jistě při minulém fotbalovém eventu jsem na medailích udělal asi tak 10 rozšíření protože jsem ještě nebyl tak "rozvinutý". Teď už za ten event bez dia dám tak jedno pole. Nebýt těch eventíků tak je rozšíření ubohých 4x4 hodně těžko dostažitelné. Jedinej pořádnej event kterej za něco stojí je letní opět bez dia.
 

Svatej

Legenda
To rozpětí právě uvádím rok a půl - rok, právě podle toho jak moc se urácí dia.;) Rok a půl je můj odhad pro aktivního hráče, který ale neutrácí diamanty, ale soustředí se na zisk a stavbu věží vítězství, stavbu dealu a arcu, investování do cizích VB s vysokou návratností medilí...;)
Rok je můj odhad pro někoho kdo se na to úplně nesoustředí, ale narve do toho nějaký diamanty.;)

Celkově je 27 rozšíření za medaile.
 

Pelonek

Turista
A to mám ještě 16 věží vítězství.

Opravdu? V současnosti dávají věže vítězství 100 medajlí za týden, kdybych měl natom založit svůj zisk medajlí, tak to teda.. :)

Nejlepší metoda na zisk medajlí je přispívat do nejnovějších velkolepek (budoucnost, ledovka), tam získáte opravdu spoustu medajlí.. Já mám aktuálně 8 mil. medajlí navíc a nevím co s nima, kupovat si pokusy v expedici nepotřebuju (aktuálně jich mám 9 na liště a čekám, až se mi doplní jednotky, ať nezabíjím nezávislý (jsem v půlce čtyřky)), expedici projedu jednotkama (jsem v současnosti) a rozšíření mám nakoupena všechna (díky za nové rozšíření, ale hodila by se další), takže pro mě odměna medajlí v expedici nebo z reliců je spíš pro pláč.. nadávali jsme na strážný ohně, ale medajle jsou aktuálně ještě horší, protože s nima nic neudělám (ani body za vložení do cechu nejsou) :(

Rycco - je to dost tisíc.. velký levely dávaj kolem 30-40k na první pozici * arc. .takže klidně 70k za 1 nához.. ano, stojí to spoustu bodů, ale pokud jsi myslel dopředu a zvedl si trochu Arc, tak se cena o dost zmenší ;)
 

Pelonek

Turista
Jednou k tomu muselo dojít.. teď už bohužel nikde nic nevyděláme, protože tam je víc Arců, než normálních budov :D
 

Svatej

Legenda
Mno nevím nevím pelonku, vydělávat se dá. :D 10 bodový zisk tady, 10 bodový tam... 100-150 bodů denně v klidu :) (a k tomu řekněme 2000-5000 medailí, podle tipu a lvl budov)
 

Dan 77

Veterán
Ve věži,VB,odměny za příspěvky do VB,studánky,prémiové výrobny typu bazar,fotbalové hřiště,cyklické úkoly,to je málo? Podle data tvé registrace na fóru soudím,že už máš něco nahráno. Pokud ti chybí medaile,je někde chyba :)
Možná trošku z Dealu, ale rozhodně ne z Kolosea. Ze studánek padají medaile jen občas a po troškách. V bazarech, hřištích apod. snad proboha medaile nikdo nevyrábí (kdo tam nevyrábí FP, ten by byl sám proti sobě, v toleranci maximálně občasné výroby na kratší dobu, když potřebuje změnit čas výběru) - chceš snad tvrdit, že je tam vyrábět mají a v takovém směšném množství?
A nemá cyklické úkoly jen ten, kdo je zrovna ideálně v poslední době? A třeba ne každý udělá 500 bitev týdně a ne každý na to má čas, ale pak si není na co stěžovat. Nikdo nemá povinnost za rok a půl ani za tři nahrabat minimálně 1,5 miliónů medailí.
 

Svatej

Legenda
Dan 77: Cyklické úkoly jsou ve všech dobách. Ty můžeš plnit i v železe když chceš... ;)
Jinak, pokud za 3 roky nenasbíral 1,5M medailí... Každý ať si hraje jak chce, proti tomu žádná. Ale když mu ta strategie způsobuje problémy (třeba v tom že díky ní nemá dost medailí ani za 3 roky) tak tím že si na to bude stěžovvat na fóru tomu asi nepomůže... :rolleyes:
 
Naposledy upraveno:

Ruda80

Dopisovatel
A od jaké doby je ten arc? pokud se můžu zeptat když se teda bavíme o roce a půl na full rozšíření? Když teda je řeč o tom arcu? Ono všechno souvisí se vším, nedá se čistě jenom soustředit na medaile, potom se zase zaostává v jiných oblastech. Všechno tak nějak souvisí bohužel se vším. Příspívat do velkolepek z ledové budoucnosti. Tak jistě ale v jaké době po roce a půl aby byl člověk nabušenej ve všech ohledech když ta ledová budoucnost je tak "lehká" a expedice ještě lehčí. Jako no problémo vzít 100 tisíc, nakupit za to dia vylepšení a ject...
PS: trávím ve hře možná víc času než kdokliv jiný, i te'd píšu z práce.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13611

Host
A od jaké doby je ten arc? pokud se můžu zeptat když se teda bavíme o roce a půl na full rozšíření? Když teda je řeč o tom arcu? Ono všechno souvisí se vším, nedá se čistě jenom soustředit na medaile, potom se zase zaostává v jiných oblastech. Všechno tak nějak souvisí bohužel se vším. Příspívat do velkolepek z ledové budoucnosti. Tak jistě ale v jaké době po roce a půl aby byl člověk nabušenej ve všech ohledech když ta ledová budoucnost je tak "lehká" a expedice ještě lehčí. Jako no problémo vzít 100 tisíc, nakupit za to dia vylepšení a ject...
PS: trávím ve hře možná víc času než kdokliv jiný, i te'd píšu z práce.
Dobu neřeš, to se dělá tak, že si projdeš pár top hráču serveru, mrkneš kdo nabízí jaký poměr surovin za body, které mu naleješ do velkolepek a jdeš za nejlepší nabídkou :) Pak si najdeš vhodnou obět, kde si naděláš plánky a máš Arc a cokoliv jiného.
 

DeletedUser5384

Host
V bazarech, hřištích apod. snad proboha medaile nikdo nevyrábí (kdo tam nevyrábí FP, ten by byl sám proti sobě, v toleranci maximálně občasné výroby na kratší dobu, když potřebuje změnit čas výběru) - chceš snad tvrdit, že je tam vyrábět mají a v takovém směšném množství?
Ne,nikdy bych si nedovolil něco tvrdit :D Ale pokud tady čtu od hráče s odhadem 3-letou kariérou ve FoE, že nemá medaile,snažil jsem se jen nabídnout tonoucímu stéblo :D
 

DeletedUser12887

Host
Na medaile je dobrá socha gaea..veze vítězství.. Jinak různé treba boje na PvP veze..drive ani jiná možnost než v PvP a občas na mapě nebo v eventu nebo prispevky do VB získat medaile nebyla..ted je možné je ziskat i v expedici..je víc možností jak k nim prijit..
Ještě byla možnost je získat treba v soutěžích na globálním chatu..

Spis teda mám dotaz jak se hráč který teprve vkročil do DL (doba ledova) muze v CE probojovat až do 4. Obtížnosti když nemá prometheum a i když ho získá spis mysli na výzkum..lepe řečeno by myslel

Jinak původní a vážný příspěvek byl od hráčů a cechu 5 hráču a výš ale klidne můžou soupeřit i cechy s nižším počtem hracu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ruda80

Dopisovatel
Dobu neřeš, to se dělá tak, že si projdeš pár top hráču serveru, mrkneš kdo nabízí jaký poměr surovin za body, které mu naleješ do velkolepek a jdeš za nejlepší nabídkou :) Pak si najdeš vhodnou obět, kde si naděláš plánky a máš Arc a cokoliv jiného.

OK, ale nevím jak příspívat hráčům kteří nejsou moji sousedé, členové cechu čí přátelé.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru